Siyaset

Karakaş 'Pandemide eğitim sorunlarını çözmeye talibiz!' Karakaş “Pandemide eğitim sorunlarını çözmeye talibiz!”
Bankoğlu 'Esnafın ertelenmiş borçları pik yapıyor' Bankoğlu “Esnafın ertelenmiş borçları pik yapıyor”
Bankoğlu 'Bir zehir daha istemiyoruz' Bankoğlu “Bir zehir daha istemiyoruz”
Bankoğlu 'Sağlık çalışanları, tükenmenin eşiğinde' Bankoğlu “Sağlık çalışanları, tükenmenin eşiğinde”
SP'li gençlerden 'Yoksullaştırıldık' açıklaması SP’li gençlerden “Yoksullaştırıldık” açıklaması
Gelecek Partisinden esnaf ziyareti Gelecek Partisinden esnaf ziyareti
MHP'ye toplu katılım MHP’ye toplu katılım
Bankoğlu 'CHP, cumhuriyetin güvencesidir' Bankoğlu “CHP, cumhuriyetin güvencesidir”
CHP, kuruluşunun 97. Yılını kutladı CHP, kuruluşunun 97. Yılını kutladı
Tunç'tan Kozcağız turu Tunç’tan Kozcağız turu
AK Parti'de Amasra ve Kurucaşile kongreleri tamam AK Parti'de Amasra ve Kurucaşile kongreleri tamam
Kent Ormanı Okçuluk Projesi Meclis gündeminde Kent Ormanı Okçuluk Projesi Meclis gündeminde
Bankoğlu'ndan Sivas Kongresi açıklaması Bankoğlu’ndan Sivas Kongresi açıklaması
AK Parti'de kongreler başlıyor AK Parti’de kongreler başlıyor
Bankoğlu, Arıt muhtarlarıyla buluştu Bankoğlu, Arıt muhtarlarıyla buluştu
Bankoğlu, 'Bartın'a yeten bir hastane şart' Bankoğlu, “Bartın'a yeten bir hastane şart”
Bankoğlu'ndan Hasankadı çağrısı Bankoğlu’ndan Hasankadı çağrısı
Bankoğlu'ndan Kozcağız çıkarması Bankoğlu’ndan Kozcağız çıkarması
Karakaş'tan  Venezuella peynir ithalatı çıkışı Karakaş’tan Venezuella peynir ithalatı çıkışı
Bankoğlu'ndan Amasra esnafına ziyaret Bankoğlu’ndan Amasra esnafına ziyaret
Siyaset Haberleri

Karakaş “Pandemide eğitim sorunlarını çözmeye talibiz!”

CHP İl Başkanı Selim Karakaş, 81 ildeki CHP İl Başkanlarıyla ortak basın açıklaması yaparak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun pandemide eğitim sürecine ilişkin 14 maddelik çağrısını yineledi. Karakaş, “Pandemi döneminde eğitimin sorunlarını çözmeye talibiz!” dedi.

Bankoğlu “Esnafın ertelenmiş borçları pik yapıyor”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, İnkum ve Bartın şehir merkezinde ziyaretler gerçekleştirdi, vatandaşların taleplerini dinledi. Bankoğlu, "Yaratılmak istenen yanlış algı, her şeyin mükemmel ilerlediği yönünde. Ekonomi "pik" yapıyor dense de esas pik yapan, esnafın ertelenmiş borçları ve yaklaşan ödeme günleri" dedi.

Bankoğlu “Bir zehir daha istemiyoruz”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, MARZINC şirketinin Bartın'daki faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu. Atıklar konusundaki potansiyel tehlikelere işaret eden Bankoğlu, "Bartın'da termik santral tehdidinden, zehrinden başka bir zehir daha istemiyoruz. Bartın'ın doğasını her türlü tehlikeye karşı koruyacağız" dedi.

Bankoğlu “Sağlık çalışanları, tükenmenin eşiğinde”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, pandemi dönemiyle ilgili açıklamalarda bulundu. Doktorların ve tüm sağlık çalışanlarının taleplerine dikkat çeken Bankoğlu, "Sağlık Bakanlığı'ndan Tweet değil, çözümler bekliyoruz. Sağlık çalışanları, tükenmenin eşiğinde" dedi.

SP’li gençlerden “Yoksullaştırıldık” açıklaması

Türkiye ekonomisinin son günlerdeki durumunu değerlendiren Saadet Partisi (SP) Gençlik Kolları, “Yanlış politikalar sonucu halkımız yoksullaştırılmıştır. Esnafımız kepenk kapatmak zorunda kalmakta, işveren işçisinin maaşını ödeyememekte, pazarcımız tezgâhını kuramamakta, veliler öğrencilerinin eğitim masraflarını karşılayamamaktadır. Asgari ücret karşılığında çalışan vatandaşlarımızı ev kirası ve faturaları karşılayabilmesi imkânsızlaşmıştır” dedi.

Gelecek Partisinden esnaf ziyareti

Gelecek Partisi il Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Bartın şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kurtkaya, ziyaretlerde esnafın sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dinledi.

MHP’ye toplu katılım

Bartın Yeşilkaya(Kirlik) Köyünden 15 kişi ve Formen İbrahim Barış, MHP İl Başkanlığında düzenlenen toplu katılım töreniyle Bartın MHP Teşkilatına üye oldu.

Bankoğlu “CHP, cumhuriyetin güvencesidir”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, partisinin kuruluşunun 97. Yılını kutlayarak "Cumhuriyet Halk Partisi, tam 97 yıldır cumhuriyetin güvencesidir" dedi.

CHP, kuruluşunun 97. Yılını kutladı

CHP İl Başkanlığı, CHP’nin kuruluşunun 97. Yılını törenle kutladı. Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtına tüm CHP örgütleri adına çelenk sunan CHP İl Başkanı Selim Karakaş, “Mücadelemiz, hakimiyet kayıtsız şartsız milletin olana kadar sürecektir” dedi.

Tunç’tan Kozcağız turu

Kozcağız Beldesini ziyaret eden TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bedeldeki esnaflar bir araya geldi, vatandaşlarla selamlaştı ve yöresel ürünler pazarındaki satıcılarına hayırlı işler dileğinde bulundu.

AK Parti'de Amasra ve Kurucaşile kongreleri tamam

AK Parti’de kongre süreci Amasra ve Kurucaşile İlçe Kongreleriyle başladı. Kurucaşile İlçe Kongresinde mevcut başkan Mustafa Ergin yeniden başkan seçilerek güven tazelerken Amasra AK Parti İlçe Başkanlığına Şenol Rıdvan Sert seçildi. Her iki kongreye de katılan Anayasa Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti’nin iktidarda olduğu süre boyunca Kurucaşile ve Amasra’ya yaptığı yatırımları anımsatarak “Biz milletimize hizmet yolunda, inandığımız yolda hiç durmadan devam edeceğiz” dedi.

Kent Ormanı Okçuluk Projesi Meclis gündeminde

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, BAKKA Destekli Geleneksel Okçuluk Projesi hakkında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a yazılı soru önergesi sundu. Bankoğlu, "Turizmi geliştirmek iddiasıyla yola çıkıp Bartın'ın nefes alan yeşil alanlarına, eşsiz doğasına zarar veremezseniz. Bunu yaparsanız karşınızda CHP'yi bulursunuz. Bahse konu projeler onaylanırken hangi objektif kriterler dikkate alınıyor?" dedi.

Bankoğlu’ndan Sivas Kongresi açıklaması

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Sivas Kongresinin 101. Yıldönümü dolayısıyla açıklama yaparak "Cumhuriyetimizin temelleri, 101 yıl önce Sivas'ta atıldı." Dedi.

AK Parti’de kongreler başlıyor

AK Parti’nin Bartın’ın Amasra ve Kurucaşile İlçelerindeki kongre tarihleri belli oldu. AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı AK Parti içerisinde görev değişimlerinin bayrak yarışı şeklinde olduğuna dikkat çekerken Amasra ve Kurucaşile ilçe kongrelerinin 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşeceğini duyurdu.

Bankoğlu, Arıt muhtarlarıyla buluştu

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Arıt'ta bölge muhtarlarıyla bir araya geldi, esnafın görüşlerini aldı. Bankoğlu, "Arıt'taki yurttaşlarımız turizmde, hayvancılıkta ve tarımda destek bekliyor" dedi.

Bankoğlu, “Bartın'a yeten bir hastane şart”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Bartın şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunup vatandaşlarla bir araya geldi. "Öncelikle, Bartın'a yeten bir hastane şart” diyen Bankoğlu, esnafın, çalışanların, şoförlerin sorunlarını da dile getirdi.

Bankoğlu’ndan Hasankadı çağrısı

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Hasankadı beldesini ziyaret etti. Bankoğlu, “Yurttaşların haklı taleplerini artık duyun, beldenin ihtiyaçlarını artık görün” dedi.

Bankoğlu’ndan Kozcağız çıkarması

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Kozcağız'ı ziyaret etti. Bankoğlu ziyaretlerde "Kozcağız, kaymakam istiyor demiştik. Vatandaşımız bu talebini bir kez daha dile getirdi ve konuyu TBMM'de gündeme taşıdığımız için teşekkür etti” dedi.

Karakaş’tan Venezuella peynir ithalatı çıkışı

Büyük Taarruzun 98. Yılı dolayısıyla açıklama yapan CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Türkiye’nin Venezuella’dan vergisiz peynir ithal edeceğini ifade ederek vergisiz ayçiçeği ithalatının da kapısı aralandığını söyledi. Karakaş, “Saray yönetiminin bu ülkenin çiftçisini ezerken başka ülkelerin çiftçisini desteklemesinin nedenini ve Venezuela’ya olan bu muhabbetin sebebini bilmek istiyoruz” dedi.

Toplam 329 haber.