Eğitim

Bartın'da sürpriz görev değişimi Bartın'da sürpriz görev değişimi
Bartın Üniversitesi TÜBİTAK'ın en iyileri arasında Bartın Üniversitesi TÜBİTAK’ın en iyileri arasında
Geleceğin öğretmenleri çevrimiçi bir arada Geleceğin öğretmenleri çevrimiçi bir arada
Fen Fakültesinde görev değişimi Fen Fakültesinde görev değişimi
Tunç Öğretmenler Gününü kutladı Tunç Öğretmenler Gününü kutladı
Bankoğlu 'Eğitimde dertler derya olmuş' Bankoğlu “Eğitimde dertler derya olmuş”
Bartın Üniversitesi yeni akademik yılı açtı Bartın Üniversitesi yeni akademik yılı açtı
Bartın Üniversitesi'nde 2 ayda 16 çevrimiçi eğitim verildi Bartın Üniversitesi’nde 2 ayda 16 çevrimiçi eğitim verildi
Dünya'nın En Etkili Bilim İnsanları Listesi'ne girdiler Dünya’nın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girdiler
Akıllı Üniversite için Zeki Enerji Yönetim Sistemi çalıştayı gerçekleştirildi Akıllı Üniversite için Zeki Enerji Yönetim Sistemi çalıştayı gerçekleştirildi
'ODTÜ Yılın Tezi' ödülünü aldı “ODTÜ Yılın Tezi” ödülünü aldı
Burs ve öğrenim kredisi başvuruları 8 Kasım'da so Burs ve öğrenim kredisi başvuruları 8 Kasım’da so
TSO'da Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı TSO’da Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı
Bartın Takımı, Balkan Fizik Olimpiyatları'nda ülkemizi temsil etti Bartın Takımı, Balkan Fizik Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil etti
Öğrenci proje eğitimleri devam ediyor Öğrenci proje eğitimleri devam ediyor
Bartın Üniversitesi, 'Uzaktan Eğitim Kapısı'na geçen ilk üniversite oldu Bartın Üniversitesi, “Uzaktan Eğitim Kapısı”na geçen ilk üniversite oldu
Bartın'da koronadan can kayıpları sürüyor Bartın'da koronadan can kayıpları sürüyor
Peyzaj Tasarımında Engelli Dostu Çözümler Projesi kabul edildi Peyzaj Tasarımında Engelli Dostu Çözümler Projesi kabul edildi
Uzun, Uyum Etkinliğinde öğrencilerle buluştu Uzun, Uyum Etkinliğinde öğrencilerle buluştu
Güner'den Merkez Araştırma Laboratuvarına ziyaret Güner’den Merkez Araştırma Laboratuvarına ziyaret
Eğitim Haberleri

Bartın'da sürpriz görev değişimi

İl müdürü başka bir ile atandı

Bartın Üniversitesi TÜBİTAK’ın en iyileri arasında

Bartın Üniversitesi, TÜBİTAK tarafından yayımlanan “Üniversitelerin Alan Bazlı Yetkinlik Analizi” çalışmasında ihtisaslaşma alanını da kapsayan 6 alanda en iyi üniversiteler arasında yer aldı.

Geleceğin öğretmenleri çevrimiçi bir arada

Bartın Üniversitesi Eğitim Fakültesi ve Spor Bilimleri Fakültesi tarafından çevrimiçi olarak gerçekleştirilen “24 Kasım Öğretmenler Günü” etkinliklerinde geleceğin öğretmenleri bir araya geldi.

Fen Fakültesinde görev değişimi

Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi Dekanlığı görevine atanan Prof. Dr. Bülent Karakaş, düzenlenen çevrimiçi törenle görevi Prof. Dr. Handan Ucun Özel’den devraldı.

Tunç Öğretmenler Gününü kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Tunç, mesajında; "İçinde bulunduğumuz salgın döneminde öğretmenlerimiz büyük bir fedakârlık örneği göstererek, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı ve gençlerimizi en iyi şekilde yetiştirmenin gayreti içerisinde görevlerini yapıyorlar, bu üstün gayret ve fedakarlık için öğretmenlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır." dedi.

Bankoğlu “Eğitimde dertler derya olmuş”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bankoğlu, "Eğitimde, dertler derya olmuş durumdayken öğretmenlerimizin her birine minnettarız” dedi.

Bartın Üniversitesi yeni akademik yılı açtı

Bartın Üniversitesi 2020-2021 Akademik Yıl Açılış Töreni pandemi dolayısıyla alınan önlemlerle birlikte çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Yoğun katılımın olduğu akademik yıl açılış töreninde Türk Standardları Enstitüsü (TSE) Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin tarafından “Yükseköğretimde Kalite Standartları” konulu açılış dersi verildi.

Bartın Üniversitesi’nde 2 ayda 16 çevrimiçi eğitim verildi

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin ‘Dijital Türkiye’ çalışmaları kapsamında yerli ve milli olarak tasarladığı “Uzaktan Eğitim Kapısı”na il geçen yükseköğretim kurumu olan Bartın Üniversitesi’nde 2 ayda 16 çevrimiçi eğitim başarıyla tamamlandı.

Dünya’nın En Etkili Bilim İnsanları Listesi’ne girdiler

Bartın Üniversitesi’nden 2 öğretim üyesi, ABD’de bulunan Stanford Üniversitesi’nin koordinatörlüğünde ABD ve Hollandalı bilim insanlarından oluşan bir ekip tarafından hazırlanan ‘‘Dünyanın En Etkili Bilim İnsanları’’ listesinde yer almayı başardı.

Akıllı Üniversite için Zeki Enerji Yönetim Sistemi çalıştayı gerçekleştirildi

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Teknik Destek Projesi (YEVDES) kapsamında yenilenebilir enerji ve enerji verimliliği alanlarında ilk 5'te yer alan Bartın Üniversitesi’nde "Akıllı Üniversite için Zeki Enerji Yönetim Sistemi" çalıştayı gerçekleştirildi.

“ODTÜ Yılın Tezi” ödülünü aldı

Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi öğretim elemanı Arş. Gör. Dr. Fatma Güler Eroğlu’nun doktora çalışması, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) tarafından yapılan değerlendirmeyle “Yılın Tezi” ödülünü aldı.

Burs ve öğrenim kredisi başvuruları 8 Kasım’da so

​​​​​​​Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2020-2021 eğitim öğretim yılı için burs ve kredi başvurularının 8 Kasım'a uzatıldığını duyurdu.

TSO’da Sorumlu Emlak Danışmanı Mesleki Yeterlilik Sınavı yapıldı

​​​​​​​  Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ve TOBB MEYBEM A.Ş. işbirliğinde “Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Sınavları” kapsamında “Sorumlu Emlak Danışmanı Seviye 5 Sınavı Bartın Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında gerçekleştirildi.

Bartın Takımı, Balkan Fizik Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil etti

Bartın Fizik Olimpiyatları Takımı, bu yıl ikincisi 12 ülkenden öğrencilerin katılımıyla çevrimiçi olarak gerçekleştirilen Balkan Fizik Olimpiyatları’nda ülkemizi temsil etti.

Öğrenci proje eğitimleri devam ediyor

TÜBİTAK tarafından desteklenmeye değer görülen 27 öğrenci projesiyle 99 üniversite arasından ikinci olan Bartın Üniversitesi’nde proje eğitimleri devam ediyor.

Bartın Üniversitesi, “Uzaktan Eğitim Kapısı”na geçen ilk üniversite oldu

Üniversitemiz, Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin ‘Dijital Türkiye’ çalışmaları kapsamında kamu çalışmalarında kalitenin artırılması ile kaynaklarının etkin kullanılması amacıyla yerli ve milli olarak tasarladığı “Uzaktan Eğitim Kapısı”na geçen ilk yükseköğretim kurumu oldu.

Bartın'da koronadan can kayıpları sürüyor

Bartın'da İki kişi daha korona virüs nedeniyle vefat etti

Peyzaj Tasarımında Engelli Dostu Çözümler Projesi kabul edildi

Bartın Üniversitesi tarafından hazırlanan proje kapsamında ülkemizdeki açık ve yeşil alanların ‘Engelli Dostu’ çözümler üretilerek planlanması ve tasarımı konularında eğitimler verilecek.

Uzun, Uyum Etkinliğinde öğrencilerle buluştu

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, 12 Ekim 2020 tarihinde başlayacak dersler öncesinde çevrimiçi olarak düzenlenen “Uyum Etkinliği”nde öğrencilerle bir araya geldi.

Toplam 138 haber.