Eğitim

Bartın Üniversitesi'nden  'Uzaktan Eğitim'de tam başarı Bartın Üniversitesi’nden ‘Uzaktan Eğitim’de tam başarı
Uzun, 536 ders sorumlusuyla video konferansta bir araya geldi Uzun, 536 ders sorumlusuyla video konferansta bir araya geldi
Üniversitede toplantılar video konferansla yapılıyor Üniversitede toplantılar video konferansla yapılıyor
Okullarda tatil 30 Nisan'a kadar uzatıldı! Okullarda tatil 30 Nisan'a kadar uzatıldı!
Bartın Üniversitesi'nde 'Sanal Kütüphane' hizmette Bartın Üniversitesi’nde ‘Sanal Kütüphane’ hizmette
Bartın Üniversitesi'nde uzaktan eğitim başladı Bartın Üniversitesi’nde uzaktan eğitim başladı
ÖYSM 9 sınavı erteledi ÖYSM 9 sınavı erteledi
Bartın Üniversitesi, YÖKAK Değerlendirici Eğitimine katıldı Bartın Üniversitesi, YÖKAK Değerlendirici Eğitimine katıldı
BÜ, 'Etkili Öğretmen Olmak' konulu konferans düzenlendi BÜ, ‘Etkili Öğretmen Olmak’ konulu konferans düzenlendi
Gönüllü ol, sevdiklerini kurtar Gönüllü ol, sevdiklerini kurtar
Kumluca'da bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı Kumluca'da bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı
Bölgesel odaklı' tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı Bölgesel odaklı’ tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı
Bartın Üniversitesi öğrencileri 'İşyeri Eğitim Modeli' ile bir adım önde Bartın Üniversitesi öğrencileri ‘İşyeri Eğitim Modeli’ ile bir adım önde
Tübitak'dan destek Tübitak'dan destek
'Bölgesel odaklı' tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı ‘Bölgesel odaklı’ tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı
'Hukuki Boyutlarıyla Kadına Karşı Şiddetle Mücadele'anlatıldı ‘Hukuki Boyutlarıyla Kadına Karşı Şiddetle Mücadele’anlatıldı
'Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalıştayı' gerçekleştirildi “Tıp ve Sağlık Bilimleri Çalıştayı” gerçekleştirildi
3 program için akreditasyon süreci başladı 3 program için akreditasyon süreci başladı
SHMYO öğrencilerine Hastane-Yüksekokul Uyum Eğitimi SHMYO öğrencilerine Hastane-Yüksekokul Uyum Eğitimi
Uluslararası öğrencilere 'Akademik Türkçe' dersi veriliyor Uluslararası öğrencilere ‘Akademik Türkçe’ dersi veriliyor
Eğitim Haberleri

Bartın Üniversitesi’nden ‘Uzaktan Eğitim’de tam başarı

Bartın Üniversitesi’nde, 23-26 Mart 2020 tarihleri arasında günde ortalama 397 sanal sınıfta 471 öğretim elemanı ve 14 bin 590 öğrenciyle canlı dersler başarıyla işlendi.

Uzun, 536 ders sorumlusuyla video konferansta bir araya geldi

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, 17 bini aşkın öğrenciye ‘Uzaktan Eğitim’ aracılığıyla canlı ders işleyen 536 öğretim elemanıyla video konferans yoluyla gerçekleştirdiği toplantılarla bir araya geldi.

Üniversitede toplantılar video konferansla yapılıyor

Bartın Üniversitesi’nde Koronavirüs (KOVİD-19) salgınıyla mücadelede etkinliği arttırmak için gerçekleştirilen toplantılar, video konferans yöntemiyle yapılıyor.

Okullarda tatil 30 Nisan'a kadar uzatıldı!

Kamuoyunda merakla beklenen okul tatilinin uzatılması konusunda Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk açıklama yaptı

Bartın Üniversitesi’nde ‘Sanal Kütüphane’ hizmette

Bartın Üniversitesi, Koronavirüs (KOVID-19) salgını nedeniyle eğitime ara verilen ve evde kalma tedbirlerinin uygulandığı bu günlerde, 7 milyon 833 bin 946 elektronik yayını öğrencilerinin ve öğretim elamanlarının kullanıma açtı. Ayrıca kullanıcılara Bartın Üniversitesi Kütüphanelerindeki 80 bin basılı kaynak arasında yer alan ders kitaplarının yüzde 20’sine de mail aracılığıyla ulaşma imkanı getirildi.

Bartın Üniversitesi’nde uzaktan eğitim başladı

Bartın Üniversitesi’nde yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle eğitime verilen 1 haftalık aranın ardından 17 bin aşkın öğrenci ve 536 ders sorumlusuyla uzaktan eğitime başlandı.

ÖYSM 9 sınavı erteledi

Bartın’da Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS), Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS), Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) gibi sınavlara girecek olan adaylar dikkat! Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) corona virüs nedeniyle sınav takviminde güncellemeye gitti.

Bartın Üniversitesi, YÖKAK Değerlendirici Eğitimine katıldı

Bartın Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sedat Yazıcı ile birlikte Kalite Komisyonu Üyeleri, Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) Başkanlığı tarafından düzenlenen “Değerlendirici Eğitimi” programına katıldı.

BÜ, ‘Etkili Öğretmen Olmak’ konulu konferans düzenlendi

Bartın Üniversitesi’nde gerçekleştirilen konferansta Karabük İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu tarafından ‘Etkili Öğretmen Olmak’ konusunda bilgiler verildi.

Gönüllü ol, sevdiklerini kurtar

Afet anında sevdiklerimize ve komşularımıza yardım elini ilk uzatan ve onların hayatlarını kurtaran siz olabilirsiniz.Türkiye’de afetlere hazırlık kültürünün yerleşmesi için AFAD’ın başlattığı ‘AFAD Gönüllülüğü” vatandaşların afet ve acil durumların her safhasında görev alabilmelerine imkân sağlıyor.

Kumluca'da bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen Devlet teşvik ve desteklerinin anlatıldığı bilgilendirme ve istişare toplantısı Kumluca'da düzenlendi.

Bölgesel odaklı’ tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Bartın TSO) tarafından şehrin ve bölgenin kalkınmasına yönelik “Akıllı Lojistik ve Bütünleşik Bölge Uygulamaları” ana temasında tez çalışmaları yapan Bartın Üniversitesi’nin lisansüstü öğrencilerine verilecek teşvik fonuyla ilgili başvurular alınmaya başlandı.

Bartın Üniversitesi öğrencileri ‘İşyeri Eğitim Modeli’ ile bir adım önde

​​​​​​​Bartın Üniversitesi’nde uygulamaya geçilen ve üniversite geneline yaygınlaştırılması hedeflenen “İşyeri Eğitim Modeli” ile öğrenciler önemli deneyimler kazanıyor.

Tübitak'dan destek

Bartın Üniversitesi’nde bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek olan “Ar-Ge Proje Pazarı” etkinliğinin TÜBİTAK tarafından desteklenmesi uygun görüldü.

‘Bölgesel odaklı’ tez çalışmaları için teşvik fonu başvuruları başladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (Bartın TSO) tarafından şehrin ve bölgenin kalkınmasına yönelik “Akıllı Lojistik ve Bütünleşik Bölge Uygulamaları” ana temasında tez çalışmaları yapan Bartın Üniversitesi’nin lisansüstü öğrencilerine verilecek teşvik fonuyla ilgili başvurular alınmaya başlandı.

‘Hukuki Boyutlarıyla Kadına Karşı Şiddetle Mücadele’anlatıldı

Bartın Üniversitesi Kadın Sorunları Uygulama ve Araştırma Merkezi tarafından ‘Hukuki Boyutlarıyla Kadına Karşı Şiddetle Mücadele’ konulu konferans düzenlendi.

Toplam 56 haber.