Spor

Kar üstünde güreşe tutuştular Kar üstünde güreşe tutuştular
Ekrem Öztürk, Fransa'dan bronz madalyayla dönüyor Ekrem Öztürk, Fransa’dan bronz madalyayla dönüyor
Şennur  Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha Şennur Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha
Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu
Buse Tosun, Dünya ikincisi oldu Buse Tosun, Dünya ikincisi oldu
Güreşçiler 3 ülkeden madalyalarla döndü Güreşçiler 3 ülkeden madalyalarla döndü
Ju Jitsu'dan İzmir semineri Ju Jitsu’dan İzmir semineri
Mescier'den Bartınspor'a destek Mescier’den Bartınspor’a destek
Bartınspor'da görev dağılımı tamam Bartınspor’da görev dağılımı tamam
Ju Jitsu'dan Fethiye semineri Ju Jitsu’dan Fethiye semineri
Bartınspor'da Fırıncıoğlu güven tazeledi Bartınspor’da Fırıncıoğlu güven tazeledi
GESKON'dan Buyurman'a önemli görev GESKON’dan Buyurman’a önemli görev
Amasraspor'un stadı hazır Amasraspor’un stadı hazır
Bartınspor'dan orta sahaya takviye Bartınspor’dan orta sahaya takviye
Bartınspor'dan 2 transfer birden Bartınspor’dan 2 transfer birden
Yeni seminer Fethiye'de Yeni seminer Fethiye’de
Temassız Sınav Modeli tamam Temassız Sınav Modeli tamam
Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı
Bakan açıkladı, Halı sahalar açılıyor Bakan açıkladı, Halı sahalar açılıyor
Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı
Spor Haberleri

Kar üstünde güreşe tutuştular

Dört yiğit çıktı meydane

Ekrem Öztürk, Fransa’dan bronz madalyayla dönüyor

Bartın Üniversitesi öğrencisi Milli Sporcu Ekrem Öztürk, Fransa'nın Nice kentinde düzenlenen Henri Deglane Fransa Grand Prix'inde bronz madalya kazandı.

Şennur Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha

10.Nations Cup Uluslararası #Boks Turnuvası’nda 75 kilo finalinde ringe çıkan #Bartın’ımızın ve #Türkiye’mizin gururu Şennur Demir,

Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli güreşçi Haydar Yavuz, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Kupası'nda gümüş madalyayı ülkemizin hanesine yazdırmayı başardı.

Buse Tosun, Dünya ikincisi oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu milli sporcu Buse Tosun, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Kupası'nda ikincilik kürsüsüne çıkmayı başardı.

Güreşçiler 3 ülkeden madalyalarla döndü

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Rusya, Polonya ve Hırvatistan’da katıldıkları uluslararası turnuvalarda 2 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandı. Başarılı sporcular 12-20 Aralık 2020 tarihinde Sırbistan’da gerçekleştirilecek Bireysel Dünya Kupası’nda ülkemizi temsil edecekler.

Ju Jitsu’dan İzmir semineri

Ju Jitsu Federasyonu bünyesinde branşı yaygınlaştırmak, mevcut antrenör ve hakemlerin gelişimlerini sağlamak amacıyla 34. Seminer İzmir’de düzenlendi. Seminerlerin içeriği “Siyah Kuşak Dan Terfi ve Seviye Belirleme, Antrenörlük, Hakemlik Seviye Belirleme ve Diploma Denklik Semineri” formatıyla gerçekleştiriliyor.

Mescier’den Bartınspor’a destek

Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu, demir çelikte Bartın’ın ve Türkiye’nin en büyük ihracat firmalarından olan Mescier’i ziyaret etti. Sohbet havasındaki ziyarette Mescier, her yıl olduğu gibi önümüzdeki sezon için de Bartınspor’a destek sözü verirken Başkan Fırıncıoğlu, Mehmet Mescier’e adının yazılı olduğu 74 numaralı forma hediye etti.

Bartınspor’da görev dağılımı tamam

Olağan Genel Kurulla yönetimini güçlendiren Bartınspor, düzenlediği toplantıyla Yönetim Kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Ju Jitsu’dan Fethiye semineri

Ju Jitsu Federasyonu 2020 yılını eğitim yılı olarak programına aldı. Covit-19 nedeniyle yarışmaların ve özel karşılaşmalar ile müsabakaların yasaklanmasından dolayı eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Ju Jitsu Federasyonu pandemi kuralları doğrultusunda eğitimlerini aralıksız sürdürüyor.

Bartınspor’da Fırıncıoğlu güven tazeledi

Yeni sezonda 11.kez Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Bartınspor’un kongresi Belediye Cep Sinemasında gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Fahrettin Fırıncıoğlu yeniden Bartınspor Kulüp Başkanlığı’na seçildi.

GESKON’dan Buyurman’a önemli görev

Kozcağız Beldesi esnaflarından TMVFL Masterler Ve Veteranlar Futbol Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Savaş Buyurman, genel merkezi Ankara’da bulunan Gençlik Ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Genel Başkan Yardımcılığına atandı.

Amasraspor’un stadı hazır

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu sene ilk kez Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Amasraspor’un stadını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bartınspor’dan orta sahaya takviye

Yeni sezon için transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Bartınspor, Ankaragücü alt yapısından Ersin Sabır’la anlaştı. 20 yaşındaki genç oyuncu, kendisini kırmızı-siyahlı kulübe bağlayan imzayı attı.

Bartınspor’dan 2 transfer birden

Bartınspor transfer de bir savunma ve bir orta saha oyuncusu ile Boğaz Tesislerinde düzenlenen imza töreninde sözleşme imzaladı.

Yeni seminer Fethiye’de

Coronovirüs (Covit 19) nedeniyle bütün spor dallarında yarışmaların durdurulması neticesinde, federasyonlar eğitim faaliyetlerine, alt yapı çalışmalarına ve rütbe terfi sınavlarına ağırlık vermeye başladılar. Bu kapsamda Ju Jitsu Federasyonu’da alt yapı çalışmalarını tamamlamak, yeni hakem ve antrenörlerini yetiştirmek için il il eğitim faaliyetlerini devam ettiriyor.

Temassız Sınav Modeli tamam

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde bu yıl alınacak 310 öğrenci için 7 bin 649 öğrenci başvuru yaptı. 8 gün süren performans sınavı ‘Temassız Sınav Modeli’ ile örnek olacak bir başarıyla tamamlandı.

Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Bartınspor, teknik heyetini belirledi. Kırmızı-siyahlı kulüp önümüzdeki sezon için Ankaragücü’nün alt yapı koordinatörü Teknik Direktör Sadık İşcan’la anlaştı. Teknik kadroda Yardımcı Antrenör Kemal Şahbaz ve Kaleci Antrenörü Aldülkadir Subaşı ile de anlaşmaya varan Bartınspor, iç transferde geçen sene takımda yer alan 6 isimler yeniden sözleşme imzaladı. Kulüp dış transferde de Düzce ekibi Çilimlispor’dan orta saha oyucusu Hakan Mert Olgun’u renklerine kattı.

Bakan açıkladı, Halı sahalar açılıyor

Halı sahalar için müjdeli haber Bakandan geldi

Toplam 826 haber.