Spor

Avrupa Güreş Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecekler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler
'Akıllı Sağlık' konusu ele alındı ‘Akıllı Sağlık’ konusu ele alındı
Bartınspor'da Baladin dönemi başladı Bartınspor'da Baladin dönemi başladı
Milli sporculardan Avrupa Kupası'nda 2 madalya birden Milli sporculardan Avrupa Kupası’nda 2 madalya birden
Berfin Altun'dan bronz madalya Berfin Altun’dan bronz madalya
Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret
Bartın BAL'da 7. Bölgede 1. Grupta Bartın BAL’da 7. Bölgede 1. Grupta
Bartınspor'a 50 bin liralık malzeme yardımı Bartınspor’a 50 bin liralık malzeme yardımı
Koronavirüs futbola sıçradı Koronavirüs futbola sıçradı
Kalaycı'dan Bartınspor'a tam destek Kalaycı’dan Bartınspor’a tam destek
Bakan Kurum Bartınspor'a sahip çıktı Bakan Kurum Bartınspor’a sahip çıktı
Bartınspor'dan Akın'a yeni sezon ziyareti Bartınspor’dan Akın’a yeni sezon ziyareti
Bartınspor hazırlıklara başladı Bartınspor hazırlıklara başladı
Amasraspor'dan Tunç'a ziyaret Amasraspor’dan Tunç’a ziyaret
Mizgin Ay'dan bir şampiyonluk daha Mizgin Ay’dan bir şampiyonluk daha
Kar üstünde güreşe tutuştular Kar üstünde güreşe tutuştular
Ekrem Öztürk, Fransa'dan bronz madalyayla dönüyor Ekrem Öztürk, Fransa’dan bronz madalyayla dönüyor
Şennur  Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha Şennur Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha
Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu
Buse Tosun, Dünya ikincisi oldu Buse Tosun, Dünya ikincisi oldu
Spor Haberleri

Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden 5 öğrenci, 19-25 Nisan tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

‘Akıllı Sağlık’ konusu ele alındı

Bartın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen sempozyumda yurt içi ve yurt dışından konuşmacıların katılımıyla sağlık hizmetleri alanında yaşanan değişim ve gelecekteki uygulamalar ele alındı.

Bartınspor'da Baladin dönemi başladı

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Koronavirüs sebebiyle görevinden istifa eden Bartınspor Teknik Direktörü Sadık İşcanolu yerine kariyerli teknik adam Gökhan Baladin getirildi.

Milli sporculardan Avrupa Kupası’nda 2 madalya birden

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Hasan Engin ve Burak Ünal, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’nda (Turkish Open) bronz madalya kazandılar.

Berfin Altun’dan bronz madalya

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Berfin Altun, Avrupa Halter Şampiyonası’nda silkmede bronz madalya kazandı.

Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret

Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu ve Bartınspor Kulübü Basın sözcüsü Murat Yıldırım Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartınspor’a desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek, “Bartınspor’umuzun bir an önce profesyonel lige çıkması için elimizden geleni yapacağız. Bu noktada sezon öncesinde kulübümüzün futbolcularına başarılar diliyorum.”dedi.

Bartın BAL’da 7. Bölgede 1. Grupta

2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak 4 ve daha fazla takımla temsil edilen illerin aynı gruplarda, 1, 2 ve 3'er takımla temsil edilen illerin de, birbirine yakın illerle eşleştirilmesi esasına göre yapılan gruplandırma ile BAL'a katılan 266 takım, 9 ayrı bölgede, 4 takımlı 12, 5 takımlı 22 ve 6 takımlı 18 grupta olmak üzere toplam 52 grupta müsabakalarını oynayacak.

Bartınspor’a 50 bin liralık malzeme yardımı

İl Genel Meclisi 2021 Mali Yılı Çalışma ve Yatırım Programında yer alan ayni yardımlar kapsamında Bartınspor’a yaklaşık 50 bin TL’lik malzeme yardımında bulundu. Törenle malzemeleri Kulübe teslim eden İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun “Özel İdaremizin öz bütçesinden spora katkı vermeye devam ediyoruz” derken TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da “Bartınspor’un biran önce 3. Lige yani profesyonel lige çıkması hepimizin özlemi. İnşallah bu sezon başarılı olur ve Bartınspor’umuzu önümüzdeki sezon 3. Ligde görürüz” ifadelerinde bulundu.

Koronavirüs futbola sıçradı

Tesisler karantinaya alındı

Kalaycı’dan Bartınspor’a tam destek

Bartınspor Kulüp Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu ve Bartınspor Basın Sözcüsü Murat Yıldırım , AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı’yı parti binasında ziyaret etti. Başkan Kalaycı ziyarette kentin en önemli marka değerlerinin başında Bartınspor’un yer aldığını ifade ederek tam destek mesajı verdi.

Bakan Kurum Bartınspor’a sahip çıktı

Bakan Kurum Bartınspor’a kesilen 140 bin TL’lik cezanın iptali için talimat verdi Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un Bartın ziyareti sırasında Bartınspor yönetiminin canını sıkan 140 bin TL’lik ceza konusu çözüme kavuştu.

Bartınspor’dan Akın’a yeni sezon ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu ile Yönetim Kurulu Üyeleri Sefai Kanmaz, Serkan Yurtaçan, Murat Karaman ve Coşkun Altay’ı makamında ağırladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Akın, Nisan 2021’de başlaması beklenen Bölgesel Amatör Liginde mücadele eden ve Bartın’ımızı temsil eden Bartınspor kulübünün yeni sezon hazırlıkları hakkında fikir alışverişlerinde bulundu.

Bartınspor hazırlıklara başladı

2020-2021 sezonunda Spor Toto Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk mücadelesi verecek olan Bartınspor yeni sezon öncesi geçtiğimiz yıl takımda bulunan 9 futbolcu ile yeniden anlaşma sağlarken, 9 yeni futbolcuyu da transfer ederek, hazırlıklara başladı. Boğaz tesislerinde tam kadro gerçekleştirilen antrenmanlarda kondisyon ağırlıklı çalışma gerçekleştiriliyor.

Amasraspor’dan Tunç’a ziyaret

Amasraspor Kulübü Başkanı Ertan Cengiz ve Kulüp yöneticisi Erkan Yıldız TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek, Amasraspor’a verdiği desteklerden ve Amasra’da hayata geçirilen spor yatırımlarından dolayı teşekkürlerini ilettiler.

Mizgin Ay’dan bir şampiyonluk daha

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Mizgin Ay, Türkiye Büyükler Atletizm Şampiyonası’nda 60 metrede 7.44 derecesiyle şampiyon olarak başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Kar üstünde güreşe tutuştular

Dört yiğit çıktı meydane

Ekrem Öztürk, Fransa’dan bronz madalyayla dönüyor

Bartın Üniversitesi öğrencisi Milli Sporcu Ekrem Öztürk, Fransa'nın Nice kentinde düzenlenen Henri Deglane Fransa Grand Prix'inde bronz madalya kazandı.

Şennur Demir'denTürkiye' ye bir Atın madalya daha

10.Nations Cup Uluslararası #Boks Turnuvası’nda 75 kilo finalinde ringe çıkan #Bartın’ımızın ve #Türkiye’mizin gururu Şennur Demir,

Haydar Yavuz, dünya ikincisi oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli güreşçi Haydar Yavuz, Sırbistan'da düzenlenen Dünya Kupası'nda gümüş madalyayı ülkemizin hanesine yazdırmayı başardı.

Toplam 841 haber.