Spor

Muaf tutulmalarına karar verildi Muaf tutulmalarına karar verildi
Polonya'dan bir madalya da Ekrem Öztürk'ten geldi Polonya’dan bir madalya da Ekrem Öztürk’ten geldi
Buse tosun gümüş madalya kazandı Buse tosun gümüş madalya kazandı
Bartınspor lige galibiyetle başladı Bartınspor lige galibiyetle başladı
Dilara Uçan, dünya şampiyonu oldu Dilara Uçan, dünya şampiyonu oldu
Salih Bora, Bartın Üniversitesi öğrencileriyle buluştu Salih Bora, Bartın Üniversitesi öğrencileriyle buluştu
Avrupa'dan gümüş madalyayla döndü Avrupa’dan gümüş madalyayla döndü
Dünya Şampiyonasında Bartın'ı temsil edecek Dünya Şampiyonasında Bartın’ı temsil edecek
Yanaz'a 716 kişilik tribün ihaleye çıkıyor Yanaz’a 716 kişilik tribün ihaleye çıkıyor
Ekrem Öztürk, Avrupa ikincisi oldu Ekrem Öztürk, Avrupa ikincisi oldu
Avrupa Güreş Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecekler Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler
'Akıllı Sağlık' konusu ele alındı ‘Akıllı Sağlık’ konusu ele alındı
Bartınspor'da Baladin dönemi başladı Bartınspor'da Baladin dönemi başladı
Milli sporculardan Avrupa Kupası'nda 2 madalya birden Milli sporculardan Avrupa Kupası’nda 2 madalya birden
Berfin Altun'dan bronz madalya Berfin Altun’dan bronz madalya
Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret
Bartın BAL'da 7. Bölgede 1. Grupta Bartın BAL’da 7. Bölgede 1. Grupta
Bartınspor'a 50 bin liralık malzeme yardımı Bartınspor’a 50 bin liralık malzeme yardımı
Koronavirüs futbola sıçradı Koronavirüs futbola sıçradı
Kalaycı'dan Bartınspor'a tam destek Kalaycı’dan Bartınspor’a tam destek
Spor Haberleri

Muaf tutulmalarına karar verildi

İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi yeni kararlar aldı Bartın İl Umumi Hıfzıssıhha Meclisi Bartın Valisi Sinan Güner başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile olağanüstü toplanarak; birçok ülkede olduğu gibi ülkemizde de insan hayatı açısından son derece tehlikeli olan yeni tip Koronavirüs (COVİD-19) Salgını nedeniyle yeni kararlar aldı. Buna göre 2020-2021 Sezonu Bölgesel Amatör Lig (BAL) grup müsabakalarına katılacak takımların yönetici, sporcu, antrenör ve diğer görevlilerinin müsabakaların sokağa çıkma kısıtlama sürelerine denk gelmesi durumunda sokağa çıkma kısıtlamasından, müsabaka programının şehirler arası seyahati zorunlu kılması durumunda ise şehirler arası seyahat kısıtlamasından, muaf tutulmalarına karar verildi.

Buse tosun gümüş madalya kazandı

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu milli sporcu Buse Tosun, Polonya’da düzenlenen Uluslararası Zilkowski Pytlasinski Poland Open Güreş Turnuvası’nda gümüş madalya almayı başardı.

Bartınspor lige galibiyetle başladı

Bartınspor 2020-2021 sezonunun ilk karşılaşmasında Çankırı temsilcisi Kurşunlu Belediyespor’la karşılaştı. Bartın Atatürk Stadyumunda oynanan maç Bartınspor’un 2-1’lik galibiyeti ile sonuçlanırken Bartınspor, bu sonuçla lige de galibiyetle başlamış oldu.

Dilara Uçan, dünya şampiyonu oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcu Dilara Uçan, Özbekistan'ın başkenti Taşkent’te düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası’nda koparmada altın madalya kazandı.

Salih Bora, Bartın Üniversitesi öğrencileriyle buluştu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nin düzenlediği etkinliğe katılan Grekoromen Güreş Milli Takımı’nın başarılı Teknik Direktörü Salih Bora, öğrencilerle bir araya geldi.

Avrupa’dan gümüş madalyayla döndü

Bartın Üniversitesi öğrencisi Milli Sporcu Zeynep Yetgil, Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

Dünya Şampiyonasında Bartın’ı temsil edecek

İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi, İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında Bartın’ı temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübüne malzeme desteğinde bulundu. İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, destekle ilgili Amatör Spor Kulüplerine Malzeme Alımları projesi kapsamında bütçe imkânları dâhilinde İlimizi İşitme Engelliler Güreş Dünya Şampiyonasında temsil edecek olan Amasra Endüstri Spor Güreş Kulübümüze malzeme desteğinde bulunuyoruz” dedi.

Yanaz’a 716 kişilik tribün ihaleye çıkıyor

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Yanaz Güreş Alanının 716 kişilik seyirci tribünü yapım ihalesinin 17 Mayıs’ta gerçekleştirileceğini açıkladı.

Ekrem Öztürk, Avrupa ikincisi oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcu Ekrem Öztürk, Polonya’da gerçekleştirilen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecekler

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nden 5 öğrenci, 19-25 Nisan tarihleri arasında Polonya’da yapılacak olan Avrupa Güreş Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek.

‘Akıllı Sağlık’ konusu ele alındı

Bartın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından gerçekleştirilen sempozyumda yurt içi ve yurt dışından konuşmacıların katılımıyla sağlık hizmetleri alanında yaşanan değişim ve gelecekteki uygulamalar ele alındı.

Bartınspor'da Baladin dönemi başladı

Geçtiğimiz hafta Çarşamba günü Koronavirüs sebebiyle görevinden istifa eden Bartınspor Teknik Direktörü Sadık İşcanolu yerine kariyerli teknik adam Gökhan Baladin getirildi.

Milli sporculardan Avrupa Kupası’nda 2 madalya birden

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Hasan Engin ve Burak Ünal, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’nda (Turkish Open) bronz madalya kazandılar.

Berfin Altun’dan bronz madalya

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Berfin Altun, Avrupa Halter Şampiyonası’nda silkmede bronz madalya kazandı.

Bartınspor yönetiminden Tunç'a ziyaret

Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu ve Bartınspor Kulübü Basın sözcüsü Murat Yıldırım Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Adalet Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u makamında ziyaret etti. Ziyarette Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartınspor’a desteklerinin artarak devam edeceğini belirterek, “Bartınspor’umuzun bir an önce profesyonel lige çıkması için elimizden geleni yapacağız. Bu noktada sezon öncesinde kulübümüzün futbolcularına başarılar diliyorum.”dedi.

Bartın BAL’da 7. Bölgede 1. Grupta

2020-2021 sezonu Bölgesel Amatör Lig grupları açıklandı. Covid-19 salgınının devam ettiği dikkate alınarak 4 ve daha fazla takımla temsil edilen illerin aynı gruplarda, 1, 2 ve 3'er takımla temsil edilen illerin de, birbirine yakın illerle eşleştirilmesi esasına göre yapılan gruplandırma ile BAL'a katılan 266 takım, 9 ayrı bölgede, 4 takımlı 12, 5 takımlı 22 ve 6 takımlı 18 grupta olmak üzere toplam 52 grupta müsabakalarını oynayacak.

Bartınspor’a 50 bin liralık malzeme yardımı

İl Genel Meclisi 2021 Mali Yılı Çalışma ve Yatırım Programında yer alan ayni yardımlar kapsamında Bartınspor’a yaklaşık 50 bin TL’lik malzeme yardımında bulundu. Törenle malzemeleri Kulübe teslim eden İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun “Özel İdaremizin öz bütçesinden spora katkı vermeye devam ediyoruz” derken TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç da “Bartınspor’un biran önce 3. Lige yani profesyonel lige çıkması hepimizin özlemi. İnşallah bu sezon başarılı olur ve Bartınspor’umuzu önümüzdeki sezon 3. Ligde görürüz” ifadelerinde bulundu.

Koronavirüs futbola sıçradı

Tesisler karantinaya alındı

Toplam 851 haber.