Spor

Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı
Özkan, ASKF Başkanlığına aday Özkan, ASKF Başkanlığına aday
Sabri Mert Mülhim, Türkiye şampiyonu oldu Sabri Mert Mülhim, Türkiye şampiyonu oldu
Bartınspor maskeleri geliyor Bartınspor maskeleri geliyor
Ömertepesi Sentetik Futbol Sahası yenilendi Ömertepesi Sentetik Futbol Sahası yenilendi
Meclisten Bartınspor'a malzeme yardımı Meclisten Bartınspor’a malzeme yardımı
Amasra Hareketlilik Haftasına hazır Amasra Hareketlilik Haftasına hazır
Yanaz'a güreş sahası yapılacak Yanaz’a güreş sahası yapılacak
Ulus'a basketbol sahası ve tenis kortu yapılacak Ulus’a basketbol sahası ve tenis kortu yapılacak
Bartın Fenerbahçe Futbol Okulunun klibine büyük ilgi Bartın Fenerbahçe Futbol Okulunun klibine büyük ilgi
BAL ligi ertelendi BAL ligi ertelendi
Tunç'tan Bakan Kasapoğlu'na ziyaret Tunç’tan Bakan Kasapoğlu’na ziyaret
Ömertepesi'ne ikinci saha yapılacak Ömertepesi’ne ikinci saha yapılacak
Ezeli rakipler taraftarsız karşılaşacak Ezeli rakipler taraftarsız karşılaşacak
Doğucan Şevik, Türkiye Şampiyonu oldu Doğucan Şevik, Türkiye Şampiyonu oldu
Üniversiteden Muaythai Şampiyonasında büyük başarı Üniversiteden Muaythai Şampiyonasında büyük başarı
Furkan, 16 yaşında profesyonel oldu Furkan, 16 yaşında profesyonel oldu
Bartıngücüspor Kulübü Başkanı Altınçubuk'tan paylaşım Bartıngücüspor Kulübü Başkanı Altınçubuk’tan paylaşım
Tunç, Amasra Spor Tesislerini inceledi Tunç, Amasra Spor Tesislerini inceledi
Özdemir'den Tunç'a Meclis ziyareti Özdemir’den Tunç’a Meclis ziyareti
Spor Haberleri

Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı

Coronovirüs (Covit 19) nedeniyle bütün dünya da faaliyetlerine ara veren Ulusal ve Uluslararası federasyonlar aşamalı olarak normalleşme sürecine girmeye başladılar. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm spor federasyonları da aynı kapsam içinde Temmuz ayı itibariyle peyderpey öncelikle eğitim faaliyetlerine başladılar. Ju Jitsu Federasyonu ise bayram öncesi 17-19 Temmuz 2020 tarihlerinde İstanbul’un Kasımpaşa İlçesi ile 24-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Mersin de seminerlerini gerçekleştirdi.

Özkan, ASKF Başkanlığına aday

Türkiye Halı Saha Futbol Federasyonu Bartın İl Temsilcisi ve Kemerspor Kulübü Başkanı Hüseyin Özkan, 8 Ağustos’ta yapılması planlanan olağan kongrede Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Bartın’da 24 yıldır sporun içinde hizmet verdiğini ifade eden Özkan, “Daha iyi hizmet vermek için Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına aday oldum” derken Müjdat Kırkaya da Hüseyin Özkan yönetiminde yapmayı planladıkları projeleri tek tek anlattı.

Sabri Mert Mülhim, Türkiye şampiyonu oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, milli sporcu Sabri Mert Mülhim, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilen Türkiye Kata Şampiyonasında altın madalya aldı.

Bartınspor maskeleri geliyor

Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Fırıncoğlu, logosuyla birlikte kulüp adına 1000 tane maske hazırlattıklarını ve bu maskelerin çok yakında satışa çıkarılacağını söyledi.

Ömertepesi Sentetik Futbol Sahası yenilendi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 18 Şubat’ta ihalesi gerçekleştirile Ömertepesi Futbol Sahasının Sentetik Çim Yüzeyinin yenileme çalışmalarının tamamlanarak sporcuların ve kulüplerin hizmetine hazır olduğunu açıkladı.

Meclisten Bartınspor’a malzeme yardımı

İl Genel Meclisi, 2020 Mali Yılı Çalışma ve Yatırım Programı kapsamında Bartınspor’a malzeme yardımında bulundu.

Amasra Hareketlilik Haftasına hazır

2020 yılı Avrupa hareketlilik haftası teması belli oldu. Türkiye Ulusal Koordinatörlüğünü Türkiye Belediyeler Birliği’nin yaptığı Avrupa Hareketlilik Haftasının, 16 – 22 Eylül 2020 tarihlerinde yapılacak etkinlikler listesinde Amasra yerini aldı.

Yanaz’a güreş sahası yapılacak

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Yanaz Köyü’ne güreş sahası yapılacağının müjdesini verdi. Tunç, “İl Özel İdaremizin 2020 yılı yatırım programına aldığımız Yanaz Köyü modern karakucak güreş alanının 3 dönümlük alanda inşaat çalışmalarına başladık. Bölgemizde bir ilk olacak olan proje bölgesel güreş turnuvalarına da ev sahipliği yapabilecek kapasitede olacak ve tesisimiz spor turizmine de katkı sağlayacak” dedi.

Ulus’a basketbol sahası ve tenis kortu yapılacak

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ulus İlçesine Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından yapılacak tenis kortu ve basketbol sahası yapımına dair sözleşmenin Bartın Valiliği ile Spor Toto Teşkilat Başkanlığı tarafından imzalandığını açıkladı.

Bartın Fenerbahçe Futbol Okulunun klibine büyük ilgi

Bartın Fenerbahçe Futbol Okulu öğrencilerinin hazırladığı EVDE KAL BARTIN! EVDE KAL TÜRKİYE! klibi büyük ilgi uyandırdı.

BAL ligi ertelendi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüs tedbirleri kapsamında Bartınspor’un da mücadele ettiği Spor Toto BAL ligi dahil ülke genelinde tüm futbol, hentbol, voleybol, basketbol liglerinin ertelendiğini açıkladı. Alınan bu kararla birlikte bu hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Bartınspor-Beyköy Belediyespor karşılaşması da ileri bir tarihe ertelenmiş oldu. Süper Lig, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yeni takvim gelişen şartlar doğrultusunda yapılacak çalışmaların sonrasında belli olacak.

Tunç’tan Bakan Kasapoğlu’na ziyaret

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyarette bulunarak, Bartın’daki Gençlik Hizmetleri, Öğrenci Yurtları, Spor tesisi yatırımlarımızı değerlendirdiler.

Ömertepesi’ne ikinci saha yapılacak

AK Parti Bartın Milletvekili Tunç, Bartın Ömertepesi Spor Kompleksi bünyesinde ikinci bir futbol sahası yapılacağı müjdesini vererek 3,5 milyon ödenek ayrılacağını söyledi.

Ezeli rakipler taraftarsız karşılaşacak

Spor Toto BAL Liginin 22. Haftasında evinde grubun lideri ve ezeli rakibi Kırıkkale Büyük Anadolu Spor’la karşılaşacak olan Bartınspor, koronavirüsü dolayısıyla Gençlik ve Spor Bakanlığının ülke genelinde aldığı önlemlerden dolayı maçı seyircisiz oynayacak.

Doğucan Şevik, Türkiye Şampiyonu oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Doğucan Şevik, Klasik Vücut Geliştirme Türkiye Şampiyonu oldu.

Üniversiteden Muaythai Şampiyonasında büyük başarı

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcular katıldıkları Türkiye Üniversiteliler Muaythai Şampiyonasında 2 altın, bir bronz ve bir kupa aldılar.

Furkan, 16 yaşında profesyonel oldu

Bartın’da Galatasaray Futbol Okulları Koordinatörü ve Bartın Ankaspor Teknik direktörü Alaattin Özkan’ın yetiştirdiği futbolculardan olan Furkan Can, 16 yaşında profesyonelliğe imza attı. Can, 2. Lig kulüplerinden D.Ç. Karabükspor’un profesyonel futbolcusu oldu.

Bartıngücüspor Kulübü Başkanı Altınçubuk’tan paylaşım

Bartıngücüspor Kulüp Başkanı Halil Altınçubuk, U15 Ligi’nin ilk haftasında sahasında Ulusçınarspor ile karşı karşıya geldi. Bartıngücüspor Başkanı Halil Altınçubuk karşılaşma öncesi sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

Tunç, Amasra Spor Tesislerini inceledi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki AK Parti Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert ile birlikte Amasra Spor tesislerini ziyaret ederek, Amasra Futbol Sahasında antrenman yapan futbolculara başarılar diledi.

Toplam 807 haber.