Spor

Spor Haberleri

Bartınspor’da görev dağılımı tamam

Olağan Genel Kurulla yönetimini güçlendiren Bartınspor, düzenlediği toplantıyla Yönetim Kurulunda görev dağılımı gerçekleştirildi.

Ju Jitsu’dan Fethiye semineri

Ju Jitsu Federasyonu 2020 yılını eğitim yılı olarak programına aldı. Covit-19 nedeniyle yarışmaların ve özel karşılaşmalar ile müsabakaların yasaklanmasından dolayı eğitim faaliyetlerine ağırlık veren Ju Jitsu Federasyonu pandemi kuralları doğrultusunda eğitimlerini aralıksız sürdürüyor.

Bartınspor’da Fırıncıoğlu güven tazeledi

Yeni sezonda 11.kez Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Bartınspor’un kongresi Belediye Cep Sinemasında gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Fahrettin Fırıncıoğlu yeniden Bartınspor Kulüp Başkanlığı’na seçildi.

GESKON’dan Buyurman’a önemli görev

Kozcağız Beldesi esnaflarından TMVFL Masterler Ve Veteranlar Futbol Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Savaş Buyurman, genel merkezi Ankara’da bulunan Gençlik Ve Spor Konfederasyonu (GESKON) Genel Başkan Yardımcılığına atandı.

Amasraspor’un stadı hazır

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu sene ilk kez Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Amasraspor’un stadını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Bartınspor’dan orta sahaya takviye

Yeni sezon için transfer çalışmalarına ara vermeden devam eden Bartınspor, Ankaragücü alt yapısından Ersin Sabır’la anlaştı. 20 yaşındaki genç oyuncu, kendisini kırmızı-siyahlı kulübe bağlayan imzayı attı.

Bartınspor’dan 2 transfer birden

Bartınspor transfer de bir savunma ve bir orta saha oyuncusu ile Boğaz Tesislerinde düzenlenen imza töreninde sözleşme imzaladı.

Yeni seminer Fethiye’de

Coronovirüs (Covit 19) nedeniyle bütün spor dallarında yarışmaların durdurulması neticesinde, federasyonlar eğitim faaliyetlerine, alt yapı çalışmalarına ve rütbe terfi sınavlarına ağırlık vermeye başladılar. Bu kapsamda Ju Jitsu Federasyonu’da alt yapı çalışmalarını tamamlamak, yeni hakem ve antrenörlerini yetiştirmek için il il eğitim faaliyetlerini devam ettiriyor.

Temassız Sınav Modeli tamam

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde bu yıl alınacak 310 öğrenci için 7 bin 649 öğrenci başvuru yaptı. 8 gün süren performans sınavı ‘Temassız Sınav Modeli’ ile örnek olacak bir başarıyla tamamlandı.

Bartınspor, yeni sezon hazırlıklarına hızlı başladı

Yeni sezon hazırlıklarına başlayan Bartınspor, teknik heyetini belirledi. Kırmızı-siyahlı kulüp önümüzdeki sezon için Ankaragücü’nün alt yapı koordinatörü Teknik Direktör Sadık İşcan’la anlaştı. Teknik kadroda Yardımcı Antrenör Kemal Şahbaz ve Kaleci Antrenörü Aldülkadir Subaşı ile de anlaşmaya varan Bartınspor, iç transferde geçen sene takımda yer alan 6 isimler yeniden sözleşme imzaladı. Kulüp dış transferde de Düzce ekibi Çilimlispor’dan orta saha oyucusu Hakan Mert Olgun’u renklerine kattı.

Bakan açıkladı, Halı sahalar açılıyor

Halı sahalar için müjdeli haber Bakandan geldi

Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı

Coronovirüs (Covit 19) nedeniyle bütün dünya da faaliyetlerine ara veren Ulusal ve Uluslararası federasyonlar aşamalı olarak normalleşme sürecine girmeye başladılar. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm spor federasyonları da aynı kapsam içinde Temmuz ayı itibariyle peyderpey öncelikle eğitim faaliyetlerine başladılar. Ju Jitsu Federasyonu ise bayram öncesi 17-19 Temmuz 2020 tarihlerinde İstanbul’un Kasımpaşa İlçesi ile 24-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Mersin de seminerlerini gerçekleştirdi.

Özkan, ASKF Başkanlığına aday

Türkiye Halı Saha Futbol Federasyonu Bartın İl Temsilcisi ve Kemerspor Kulübü Başkanı Hüseyin Özkan, 8 Ağustos’ta yapılması planlanan olağan kongrede Bartın Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanlığına aday olduğunu açıkladı. Bartın’da 24 yıldır sporun içinde hizmet verdiğini ifade eden Özkan, “Daha iyi hizmet vermek için Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığına aday oldum” derken Müjdat Kırkaya da Hüseyin Özkan yönetiminde yapmayı planladıkları projeleri tek tek anlattı.

Sabri Mert Mülhim, Türkiye şampiyonu oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi, milli sporcu Sabri Mert Mülhim, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü kapsamında gerçekleştirilen Türkiye Kata Şampiyonasında altın madalya aldı.

Bartınspor maskeleri geliyor

Bartınspor Kulübü Başkanı Fahrettin Fırıncıoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Fırıncoğlu, logosuyla birlikte kulüp adına 1000 tane maske hazırlattıklarını ve bu maskelerin çok yakında satışa çıkarılacağını söyledi.

Ömertepesi Sentetik Futbol Sahası yenilendi

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 18 Şubat’ta ihalesi gerçekleştirile Ömertepesi Futbol Sahasının Sentetik Çim Yüzeyinin yenileme çalışmalarının tamamlanarak sporcuların ve kulüplerin hizmetine hazır olduğunu açıkladı.

Meclisten Bartınspor’a malzeme yardımı

İl Genel Meclisi, 2020 Mali Yılı Çalışma ve Yatırım Programı kapsamında Bartınspor’a malzeme yardımında bulundu.

Amasra Hareketlilik Haftasına hazır

2020 yılı Avrupa hareketlilik haftası teması belli oldu. Türkiye Ulusal Koordinatörlüğünü Türkiye Belediyeler Birliği’nin yaptığı Avrupa Hareketlilik Haftasının, 16 – 22 Eylül 2020 tarihlerinde yapılacak etkinlikler listesinde Amasra yerini aldı.

Yanaz’a güreş sahası yapılacak

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Yanaz Köyü’ne güreş sahası yapılacağının müjdesini verdi. Tunç, “İl Özel İdaremizin 2020 yılı yatırım programına aldığımız Yanaz Köyü modern karakucak güreş alanının 3 dönümlük alanda inşaat çalışmalarına başladık. Bölgemizde bir ilk olacak olan proje bölgesel güreş turnuvalarına da ev sahipliği yapabilecek kapasitede olacak ve tesisimiz spor turizmine de katkı sağlayacak” dedi.

Toplam 951 haber.