Optisyen ve gözlükçüler günlerini kutladı

Optisyenler ve Gözlükçüler Odası, Optisyenler ve Gözlükçüler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında tören düzenledi. Meydandaki Atatürk Anıtına çelenk sunan oda 'Hastanelerde göz muayeneleri normal akışına dönmeye başladı. Sesimizin ulaştığı herkese şunu ifade etmek istiyoruz ki, erteledikleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere hastanelere müracaat edip gerekli muayeneleri olduktan sonra mağazalarımıza gönül rahatlığı ile müracaat edebilirler' dedi.

PAYLAŞ

Optisyenler ve Gözlükçüler Odası, Optisyenler ve Gözlükçüler Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanında tören düzenledi. Oda üyelerinin katıldığı törende meydandaki Atatürk Anıtına çelenk sunulurken oda şu açıklamalarda bulundu:

 “Bugün 1 Haziran 2020. İki güzelliği bir arada yaşıyoruz. Birincisi, bugün 1 Haziran Optisyenler ve Gözlükçüler Gününü kutluyoruz. Bu vesile ile tüm meslektaşlarımızın bu özel gününü en kalbi duygularımızla tebrik ediyoruz. Meslek hayatlarında başarılar diliyoruz. Bugün yaşadığımız ikinci güzellik ise, hepimizin malumu 11 Mart’tan itibaren koronavirüs salgını nedeni ile alınan tedbirlerle başlayan bir sürecin yavaş yavaş sonuna geliyoruz. Şunu biliyoruz ki henüz her şey bitmedi, biz yine tedbirli olmaya devam edeceğiz.

“Mağazalarımıza gönül rahatlığı ile müracaat edebilirler”

Bununla birlikte normalleşme sürecinin de ilk adımlarını atmış bulunuyoruz. Hastanelerde göz muayeneleri normal akışına dönmeye başladı. Sesimizin ulaştığı herkese şunu ifade etmek istiyoruz ki, erteledikleri ihtiyaçlarını karşılamak üzere hastanelere müracaat edip gerekli muayeneleri olduktan sonra mağazalarımıza gönül rahatlığı ile müracaat edebilirler. Bizler her zamanki gibi en yüksek özveri ile onlara hizmet vermeye devam ediyoruz. Göz, ruhun dışarıya açılan penceresidir. Görmek ve gördüğünü yorumlamak da en tabi ihtiyaçlarımızdan birisidir. Bu en hayati ihtiyacımıza katkıda bulunan tüm meslektaşlarımızın 1 Haziran Optisyenler ve Gözlükçüler Gününü kutluyor, başladığımız yeni sürecin hem bizlere hem de tüm milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz. Herkese sağlıklı ve bereketli günler dileriz.”

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN