Kurtkaya'dan Kozcağız esnafına ziyaret

Gelecek Partisi İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Kozcağız Beldesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kurtkaya, 'Esnafımızın ortak kanaati ekonominin iyi gitmediği, kirasını vergisini ödeyemediği, pandemi sürecinde zarar gören sektörlerden biri olduğudur' dedi.

PAYLAŞ

Gelecek Partisi İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Kozcağız Beldesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Ziyaretlerde İl Başkan Yardımcısı Mehmet Dilbaz, Merkez İlçe Başkanımız Erdem Bensiz, Merkez ilçe Başkan Yardımcısı Remzi Eren, Kozcağız Belde Başkanı Emrullah Zor ve teşkilat mensupları da yer aldı.  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun  “Mahallelerinizden çıkın ve gelin” çağrısıyla yola çıktıklarını ifade eden Başkan Kurtkaya “Genel Başkanımız Sayın Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu mahallelerinizden çıkın ve gelin çağrısıyla yola çıktık, kenarda beklemek,  olmaz, bu meşakkatli ve uzun davada bir kenarda durulmaz diyerek bizlere omuz veren, uzattığımız eli tutarak gücümüze güç katan  yönetim kurulu üyelerimize, arkadaşlarıma, delegelerimize, üyelerimize, Gelecek gönüllülerine teşekkür ederim.Gelecek Partisi insan onurunu korumak ve insanın onuruyla yaşamasını sağlayabilmek için cesaretle yola çıkmıştır. Cesareti olmayanın geleceği olmaz. Onuru olmayanın devleti ayakta kalmaz. Özgürlük ve adaletin yolu güçlü demokrasiden geçer. İnşallah Gelecek Partisi ülkemizde kaybolmak üzere olan demokrasiyi el ele vererek sağlayacaktır. Haksızlıkların ve adaletsizliklerin önüne Gelecek Partisi baraj koyacak. adaletsizliğe ve haksızlığa bulaşanları bu barajda boğacaktır” dedi.

“Esnafı borçlandırarak güçlendiremezsin”

Esnafın ortak kanaatinin ekonominin iyi gitmediği yönünde olduğunu dile getiren Yasemin Dora Kurtkaya, “Bugün esnaflarımızı ziyaret ederek onlarla hasbıhal ettik. Gördük ki esnafımızın ortak kanaati ekonominin iyi gitmediği, kirasını vergisini ödeyemediği, pandemi sürecinde zarar gören sektörlerden biri olduğudur. Esnafımız “esnafı borçlandırarak güçlendiremezsin” diyor. Günümüz esnafı yarınına şüpheyle ve korkuyla bakıyor. Gelecek Partisi bu gidişata dur diyecektir.  Genel Başkanımız sayın Ahmet Davutoğlu’nun da dediği gibi. Hiçbir şey bitmedi. Her şey yeni başlıyor. Biz de Gelecek Partisi olarak 81 ilde yapılanmamızı tamamlıyoruz. 70 ilde yapılandık. 44 ilde 400 ilçede kongrelerimizi gerçekleştirdik. Allah’ın izniyle 1 Kasım’da büyük bir coşkuyla Büyük Olağan Kongremizi gerçekleştireceğiz. Güçlendirilmiş parlamenter sistem. Temiz siyaset, yolsuzlukla mücadele, şeffaflık yasası, güçlü ekonomi inşallah Gelecekle gelecek” şeklinde konuştu.

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN