Yeniden Refah'ta Siyaset Akademisi tamamlandı

Yeniden Refah Partisi Siyasi İşler Başkanlığı tarafından düzenlenen ve son dersi Genel Başkan Fatih Erbakan'ın verdiği Milli Siyaset Akademisi, 13-14-15 Kasım tarihleri arasında Bolu Sarot Termal Park Tatil Köyü'nde gerçekleştirildi. Milli Siyaset Akademisine Bartın'dan da katılım oldu.

PAYLAŞ

Yeniden Refah Partisi Siyasi İşler Başkanlığı tarafından 13-14-15 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve son dersini Dr. Fatih Erbakan'ın verdiği Milli Siyaset Akademisi’ne Bartın’dan Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ziver Gebiç, İl Başkan Yardımcısı Turhan Soy, Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem ve Amasra İlçe Başkan Yardımcısı Kerim Yılmaz katıldı. Bolu Sarot Termal Park Tatil Köyü'nde gerçekleştirilen akademiye Bartın’ın yanı sıra Bursa, Kocaeli, Sakarya, Çanakkale, Yalova, Bilecik, Balıkesir ve Düzce’den katılımcılara yönelik bilgilendirmeler yapıldı. Milli Siyaset Akademisi'ne ilişkin Yeniden Refah Partisi Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı Bayram Sakartepe, "Bu yıl ilkini başlatacağımız ve siyasete zarafeti getireceğine inandığımız Milli Siyaset Akademisi, önemli bir misyonu üstlendiğinin bilincinde olarak geleceğin siyasi kadrolarını yetiştirmek adına özveriyle vazifesini ifa edecektir. Akademimiz kültürel değerlerimizi ve köklü tecrübelerimiz yeni nesiller aktararak, bilimsel teknolojik gelişmelere bağlı toplumsal sorunları tanımlayacak, halkın beklenti ve ihtiyaçlarına göre çözümler ve stratejiler belirleyecek bireyleri yetiştirmeyi hedeflemektedir” dedi.

Son ders Genel Başkan Erbakan’dan

Milli Siyaset Akademisi Eğitim Kampı'nda dersleri Doç. Dr. Eldal Hasanoğlu Küresel Sistemde Siyasal Fikirler, Dr. İhsan Şenocak Manevi Değerlerimiz, Gelir İdaresi Eski Başkanı YMM Mehmet Akif Ulusoy Devlet ve Bürokrasi Yönetimi, Psikolog Dr. Ömer Akgül Siyasi İletişim Teknikleri konusuyla katılımcılara eğitim verdiler. Son dersi Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan verdiği ve konusu “Neden Siyaset” olan eğitim kampı katılımcılara başarı belgelerinin verilmesiyle yüz yüze eğitim tamamlandı.3 hafta sürecek olan uzaktan eğitim programı sonunda yapılacak olan sınavda başarılı olanlara ‘Uluslararası Yeni Pazar Üniversitesi' onaylı, Siyaset Bilimi, Siyasal Tarih, Yeni Dünya Düzeni ve Sosyal Medyanın Etkisi adlarında 3 adet resmi sertifika takdim edilecek.

 

 

 

 

 

 

 

 

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN