MHP'den Hergün'e 12. Yıl ziyareti

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın'ı ziyaret ederek Hergün'ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

PAYLAŞ

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette İl Başkanı Özçelik, “Bartın'da basının doğru ve hızlı haberciliğinin ilkeli yayıncılığının en önemli unsurlarından biri olan gazetenizin objektif, tarafsız ve kişi haklarına saygılı yayınlarının daha uzun yıllar devam edeceğine inanıyoruz. Bu vesileyle 12 yıl önce yayın hayatına başlayan Hergün Gazetesinin kuruluş yıldönümünü kutluyorum. Sizin nezdinizde gazete tüm çalışanlarınıza başarılarla dolu nice yıllar diliyorum” dedi.

Demir: “Başarılar diliyorum”

Hergün’e yayın hayatında başarılar dileyen Merkez İlçe Başkanı Demir ise  “Öncelikle gazetenizin kuruluşunun 12. Yılını kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Bizler ülke gündemini nasıl ki ulusal yayın yapan gazetelerden ya da haber kuruluşlarından öğreniyorsak görev yaptığımız bölge halkının sıkıntıları, dertlerini, mutluluklarını, ihtiyaçlarını da siz değerli yerel basın kuruluşlarından öğreniyoruz. İlimizdeki gelişmeleri ya da ilimizin neye ihtiyacı olduğunu yine sizin vasıtanızla öğrenebiliyoruz. Bunun için yerel gazetelerimizin önemi bizim için çok büyük. Ben ilkeli, tarafız, objektif ve doğru habercilik anlayışla bundan sonraki yayın hayatınızda da başarılar diliyor ve daha nice uzun yıllar geçirmenizi temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Çınçın: “Bizi bu önemli günümüzde unutmadınız”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nihal Çınçın ise “Bu nazik ve bizim için çok anlamlı olan bu ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. Bizi bu önemli günümüzde unutmadınız. Bu bizi hem mutlu hem de onure etti. Ayrıca bu iyi dilekleriniz için de çok teşekkür ediyorum. Bizim de tek temennimiz halkımızın ve siz değerleri yöneticilerimizle ilgisi ve destekleriyle daha nice uzun yıllar yayın hayatımızı sürdürmek. Şuana kadar gerek halkımızın gerekse sizlerin bize gösterdiği teveccüh için de ayrıca teşekkürü bir borç bilirim” ifadelerinde bulundu.

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN