Kemikpark Otel, Bartın'da turizmin aydınlık yüzü oldu

2018'den bu yana Bartın Yalı mevkiinde 4 yıldızlı otel hizmeti anlayışıyla müşterilerine hizmet veren Kemikpark Otel, uluslararası konaklama kurumu Booking değerlendirme kriterleri kapsamında 2020'de 9,6 puan alarak Batı Karadeniz en yüksek oy alan oteli oldu.

PAYLAŞ

2018’den bu yana  Bartın Yalı mevkiinde müşteri değil misafir anlayışıyla  hizmet veren Kemikpark Otel, hijyen kurallarına da dikkat ederek 4 yıldızlı otel  hizmeti anlayışı ve güler yüzüyle  hizmet vermeye devam ediyor. Pandemi sürecinde hijyen,  ilaçlama ve  temizlik konusundaki hassasiyetini  daha da arttıran tesiste,  personelin sağlık denetimi ve eğitimleri düzenli olarak yapılıyor. Müşterilerinse sağlıkla ilgili konularda titizlikle araştırması yapılırken, il dışından gelen misafirlerin nereden geldiği, ateş durumu, sosyal izolasyon ,maske konusundaki kurallara da özenle uyuluyor.  Tesis içindeki kapalı havuz, sauna ve Türk hamamı pandemi süreci ortadan kalkıncaya kadar hizmete kapatılmış bulunuyor. Bartın ekonomisine katma değer yaratan 20’ye yakın personeli ile hizmet veren Kemik İnşaat Ltd. Şti kuruluşu olan Kemikpark Ote,  Kemikpark Yatırım Otelcilik Turizmi İnşaat San. Tic. Ltd. Şti olarak Harita Mühendisi Mehmet Kemik, İnşaat Mühendisi Egemen Kemik, İç Mimar Meriç Kemik ve Çamlıdere ortaklığıyla hizmet veriyor.

Kemikpark’a güvenli turizm oteli sertifikası

 Uluslararası konaklama kurumu Booking  değerlendirme kriterlerine uyarak 2018 de 9,5 puan alan Kemikpark Otel, yine Otelz.Com Guest Review Awards Otel Rezarvasyon kuruluşundan 2019 da 9,3 puan aldı. Hedefini devamlı yükselten Kemikpark Otel,  Booking .Com Traveller Review Awards 2020’de puanı 9,6’a yükselterek Batı Karadeniz en yüksek oy alan oteli oldu.  Ülkemizin en büyük tur ve otelcilik firması ETS’de Kemikpark Oteli “Güvenli turizm sertifikalı otel” olarak değerlendirerek en yüksek puanı verdi ve  10 üzerinden 9,9 puanla Kemikpark Otele  sertifikasyon  verdi.

Otelde cafe bistro restoran da açılacak

44 oda 5 apart la birlikte toplantı salonu, kahvaltı salonu, VIP çalışma ofisi ile 91 yatak kapasitesindeki Kemikpark Otel’e  www.kemikpark.com web adresinden de ulaşmak mümkün.  Bartın’da  turizm dinamiği olan otelin önümüzdeki günlerde cafe bistro restoran hizmeti ile aile ve  elit misafirlerine  hizmet vereceği de öğrenildi. .

 

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN