Güncel

Güncel Haberleri

Cumhurbaşkanından Bartın’a 15 milyon hibe ödenek

İl Özel İdaresince düzenlenen toplu açılış töreniyle Akçamescit-Çaybükü Köprüsü, beton parke üretim tesisi ve beton santrali ile Akcamescit yeni asfalt plenti ve makine parkuruna alınan yeni araçlar hizmete alındı. Akçamescit’teki törende aynı zamanda engellilere akülü araç dağıtımı da gerçekleştirildi.

Polis didik didik arıyor

Bartın'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Çok sayıda yaralı var

Bartın'da patpat kazası

Fetö soruşturmasında sıcak gelişme

18 şüpheli adliyeye çıkarıldı

Kamyonet kontrolden çıktı

Duvara çarparak durabildi

Kirliliğin sebebi belli oldu

Amasra ve Çakraz sahilinde yaşanan kirliliğin sebebi açıklandı

“Bu yasa yazılı basına kilit vurdurur”

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu (TGK) Genel Başkanı Nuri Kolaylı, Basın Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi’ne ilişkin Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu’nun talepleri doğrultusunda düzenlemeler yapılmazsa, gazetelerin kapanacağını söyledi. Kolaylı, TBMM Adalet Komisyonu’nda sundukları çözüm önerilerini ayrıntılarıyla anlattı.

Kozcağız Boğazköy panel köprü hizmete girdi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, yaptığı açıklamada Rölokasyon yolunun tamamlanmasıyla yol ağından çıkarılacak olan ve baraj kamulaştırma sahası dışında kalan mahallelere hizmet verecek olan 33,55 m. uzunluğunda 4,26 m. genişliğinde, 68 ton ağırlığındaki Panel Köprü’nün yapımı tamamlandığını söyledi. v

Gıda deposu boşaltıldı

Fetö'nün yeniden yapılanmasına yönelik operasyon devam ediyor

ABDİPAŞA TOKİ KONUTLARININ STARTI VERİLDİ

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı TOKİ Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 6 Temmuz’da yapılacağını açıkladı.

Fabrikada patlama sesi

Memleket Partisi, kuruluşunun 1. Yılını kutladı

Memleket Partisi, kuruluşunun 1. Yılını kutladı. Bu kapsamda Memleket Partisi Bartın İl Başkanlığında kutlama yapılırken programa telekonferans bağlanan Genel Başkan Muharrem İnce partililerin 1.yılını kutladı.

Cemal Akın, Yılın İl Belediye Başkanı oldu

12 farklı kategoride 22 proje ve 16 belediye başkanının ödül alacağı, heyecanla beklenen 12. Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye ve dünyadan belediye başkanlarının projelerinin yarıştığı Yerel Yönetim Ödüllerinde Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması kategorisinde “Yalı Tarihi İskele Düzenlemesi ve Irmak Destinasyonu” projesi ile Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü.

Fetö operasyonunda şok detay

Balkondan attılar

Bartın’da taksi ücretlerine zam!

Son akaryakıt zamlarının ardından Bartın’da taksi ücretlerine de zam geliyor. Bartın’da 10 TL olan taksi açılış ücreti 15 TL, indi-bindi ücreti ise 35 TL olacak. Taksi zamlarının önümüzdeki haftadan itibaren geçerli olması bekleniyor.

Meteorolojiden yeni uyarı

Önümüzdeki günlere dikkat

Müftü için flaş gelişme

Karar Resmi gazetede yayımlandı.

36 şüpheli gözaltına alındı

Bartın merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon

Toplam 10307 haber.