Güner, yeni yılı kutladı

Bartın Valisi Sinan Güner, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının yeni yılını kutladı. Vali Güner mesajında '2022 yılının İlimiz için sosyal, kültürel ve ekonomik alanda daha güzel bir yıl olacağına inanıyorum' dedi.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Haber Merkezi

Bartın Valisi Sinan Güner, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının yeni yılını kutladı. Vali Güner mesajında şunları söyledi:

“Ülkemiz ve dünyamız için sevinç ve hüzünlerin bir arada yaşandığı 2021 yılını geride bırakırken yeni umutlar, yeni hedefler ve daha güzel bir gelecek ümidiyle yeni bir yıla girmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her yeni yıl, geçen bir yılın muhasebesinin yapılmasının yanı sıra, yaşanan tecrübeler ışığında yeni yıla ilişkin yol haritasının belirlenmesine imkân sağlayan dönüm noktalarıdır. Bizler de bu anlayıştan hareketle, değerli Bartınlı hemşehrilerimize daha iyi hizmet etme, İlimizin potansiyelini daha iyi noktalara taşıma çabasıyla, ülkemizin aydınlık yarınlarına katkı yapmanın gayreti içerisinde olacağız. Bu süreçte sevgiyle yapılan her çalışma, üretilen her proje, gösterilen her çaba bizim için çok değerlidir.  

“2022 yılının güzel bir yıl olacağına inanıyorum”

Başta kamu kurum ve kuruluşlarımız olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarımız ve tüm toplum kesimlerimizin birlikte çalışması ile 2022 yılının ilimiz için; sosyal, kültürel ve ekonomik alanda daha güzel bir yıl olacağına inanıyorum. Son bir asrın en büyük sağlık krizi olarak tarihe geçen koronavirüs salgını ile bölgemizde yaşanan sel felaketi başta olmak üzere, geride bıraktığımız dönemde dar-ı bekaya uğurladığımız kardeşlerimizi; vatanımızın bekası için gözlerini kırpmadan ölüme yürüyen kahraman şehitlerimizi rahmetle yâd ediyor, gazilerimize sıhhat ve afiyet diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; 2022 yılının ülkemize, milletimize ve kıymetli Bartın halkına huzur, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

   

 

 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN