Emekliler Evinde sona gelindi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın'ın yeni dönem projeleri arasında yer alan Emekliler Evi'nde adım adım sona yaklaşılıyor.

PAYLAŞ

Dış mekân çalışmaları tamamlanmak üzere Emekliler Evi’nde kış bahçesi ve iç mekân düzenleme çalışmaları devam ediyor.  Çalışmaları yakından takip eden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın sık sık çalışma yapılan alanı ziyaret ederek bilgiler alıyor.

Konu ile ilgili açıklamada bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın  “Halkımızın teveccühüne layık olmaya çalışıyor vermiş olduğumuz sözleri bir bir yerine getiriyoruz. 2020 yılına Hürriyet Yaşam Merkezi ve Muhtarlık Bürosu açılışı ile başlamıştık.  Daha sonra Elmalık Park projemizi tamamladık. Pandemi nedeniyle projemizin alışını gerçekleştirmedik. Kısa bir süre içinde de Hem Emekliler Evi hem de Yalı İskele Projelerimizi tamamlayacağız.  Göreve geldiğimiz ilk yıllarda Yalı Bölgesi’nde yapmış olduğumuz düzenleme çalışmaları ile bölgeye büyük hareketlilik kazandırmıştık. Emekliler Evi ve Yalı İskele Projelerimiz ile bu bölgeye çok daha güzel bir görünüm kazandıracağız. 7’den 70’e her yaş kesiminden vatandaşlarımız güzel vakit geçirebileceği ilimiz turizm açısından önemi olan Emekliler Evi ve Yalı İskele Projelerini en kısa zamanda ilimize kazandıracağız”  dedi.

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN