Yurtbay'dan Hergün'e 12. Yıl ziyareti

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, İşadamı Kemal Dönmez'le birlikte Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın'ı ziyaret ederek Hergün'ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

PAYLAŞ

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, İşadamı Kemal Dönmez’le birlikte Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Yurtbay, “Bartın Hergün Gazetesi, Bartın'da 07 Ekim 2009 yıldan bu yana yayın hayatını başarıyla sürdüren bugünkü sayısıyla 12.yıldönümünü kutlayan önemli bir yerel gazetemizdir. Hergün Gazetesi'nin prensiplerinden ve engin tecrübesinden aldığı güç ve ilhamla tarihi misyonuna yaraşır bir şekilde yoluna devam edeceğine inanıyorum. Yerel Basın, yayın hayatını sürdürdüğü yörenin sesidir. Kamuoyunun yerelde neler olup bittiğini öğrenebilmesi, halkın doğru bilgilendirilmesi açısından yerel gazeteler çok önemli bir görev ifa etmektedirler, Bartın Hergün Gazetesi de bu görevi uzun yıllardır sürdürerek, Kamuoyunun doğru ve eksiksiz bilgilendirilmesini ilke edinmiş, bağımsız, objektif yayıncılık yaparak, başarılı bir yerel yayıncılığa imza atmaktadır. Başarılarından dolayı Bartın Hergün Gazetesi'nin kurucusundan, bu günkü çalışanlarına kadar herkesi kutluyorum. Bartın Hergün Gazetesi'nin 12 .Kuruluş Yıldönümünü tebrik ediyorum. Gazetenin tüm çalışanlarına başarılarının devamını diliyorum” dedi.  

Çınçın’dan teşekkür

Ünal Yurtbay ve Kemal Dönmez’e nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nihal Çınçın ise “Bugüne kadar siz değerli halkımızın sayesinde var olduk. İnşallah bundan sonra yine desteklerinizle var olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

 

 

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN