Saadet Partisi Gençlik Kollarından Çınçın'a ziyaret

Teşkilatların sorun ve taleplerini yerinde dinlemek için Bartın'a gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Talha Aktulum ve GMYK Üyesi Cihan Uzun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın'a nezaket ziyaretinde bulundu.

PAYLAŞ

 

Teşkilatların sorun ve taleplerini yerinde dinlemek için Bartın’a gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Talha Aktulum ve GMYK Üyesi Cihan Uzun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette Saadet Partisi Bartın İl Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen de yer aldı. Sohbet havasında geçen ziyarette Genel Başkan Yardımcısı Aktulum’la Nihal Çınçın, Bartın’daki güncel konuları, ülke ve il genelindeki siyasi ve ekonomik durumu ve Bartın’daki yerel basının sorunları ve durumuyla ilgili fikir alış verişinde bulundu.

Ziyarette gazete ekibine çalışmalarında başarılar da dileyen Talha Aktulum, Çınçın’a Bartın Hergün Gazetesinin amblemini taşıyan duvar saati ve Saadet Partisi Merhum Genel Başkanı ve Eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın “Davam” isimli kitabını hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çınçın ziyaretleri ve hediyeleri için Aktulum ve beraberindekilere teşekkür etti.

 

 

Muhammet CİVAN

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN