Saadet Partili Gençler, maske dağıttı

Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Haber Merkezi

Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, beraberinde gençlik kolları üyeleri ile birlikte yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı. Genç Saadet Başkanı Hüsnü Can Özmen, Saadet Partisi olarak vatandaşa destek amaçlı maske dağıtımı yaptıklarını belirterek “Virüsle mücadele tedbirleri kapsamında vatandaşa kuralları hatırlatmak amacıyla bir çalışma başlattık. Partimiz olarak üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşımız yüksek oranda alınan tedbirlere uyuyor, maskelerini takıyor ve sosyal mesafeyi koruyorlar. Bu manzara bizleri çok memnun etti. Şu ana kadar üç bin adet maske dağıttık. Abdipaşa beldesi ve Ulus ilçesinde yapacağımız dağıtım ile toplamda beş bin adet maske dağıtmış olacağız.” dedi.

“Salgın sürecinin bir an önce sona ermesi için sağlık bakanlığı uyarılarını dikkate almamız gerekiyor.” diyen, Hüsnü Can Özmen; “Sosyal mesafe başta olmak üzere bütün tedbirleri elden bırakmamalıyız. Temizliğe ve hijyene önem vererek, rehavete kapılmadan hep birlikte mücadele ederek, bu salgını ülke olarak atlatacağız” ifadelerinde bulund

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN