Konyaspor U-15 akademi takımıyla antrenman yaptı

Antrenör Alaattin Özkan'ın 4 yıl boyunca emek verip gelecek gördüğü stoper oynayan 14 yaşında ki Kumlucalı genç oyuncu geçen hafta Antrenörü Alaattin Özkan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Köse'nin girişimleri sonucunda 5 gün boyunca Konyaspor U-15 akademi takımıyla antrenmanlara çıkartıldı.

PAYLAŞ
Konyaspor U-15 akademi takımıyla antrenman yaptı
Antrenör Alaattin Özkan'ın 4 yıl boyunca emek verip gelecek gördüğü stoper oynayan 14 yaşında ki Kumlucalı genç oyuncu geçen hafta Antrenörü Alaattin Özkan ve Beden Eğitimi Öğretmeni Erhan Köse’nin girişimleri sonucunda 5 gün boyunca Konyaspor U-15 akademi takımıyla antrenmanlara çıkartıldı.
Bartın Hergün Gazetesi - Muhammet CİVAN

Konyaspor Akademi Antrenörleri Samet Tarık Güler için çok potansiyelli bir oyuncu olduğunu görüp oyuncunun transferini istediler. Henüz 2.yılını daha doldurmamış ilimizin yeni kurulmuş kulübü Bartın Ankaspor böylece çok önemli bir başarıya imza attı.Emin Özkan'ın kulüp başkanlığını,teknik sorumluluğunu Alaattin Özkan'ın yaptığı Bartın Ankaspor kulübünün bundan sonra da Bartın'dan birçok sporcuya önemli kulüp altyapılarına oyuncu göndermek hedefinde olduğu vurgulandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN