Yaşam

Yaşam Haberleri

Tunç’tan Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğüne ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte; Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Bartın Sosyal Hizmetler Merkezini ziyaret etti.

Arslan ve Korkmaz’dan MESO’ya ziyaret

Bartın İl Jandarma Komutanı ve Ersin Arslan ve Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz’i ziyaret etti. Ziyarette Başkan Akdeniz Arslan ve Korkmaz’a el yapımı tablo hediye etti.

Kurtarma çalışmalarında feci kaza

Köyden acı haber geldi

Tunç’tan Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon Merkezine ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki il Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ile birlikte, Bartın Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini ziyaret etti.

Tunç, kent merkezinde ziyaretlerde bulundu

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili ve Yılmaz Tunç, beraberindeki il Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulunarak esnaflara hayırlı işler dileğinde bulundu, hemşehrileri ile selamlaştı.

Tunç’tan Karayollarına ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Karayolları 156. Bölge Şefliğini ziyarette bulundu.

Asma’dan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Araştırmacı-Yazar Çetin Asma, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Başyazıcı’dan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Nüfus ve Vatandaşlık İl Müdürü Adnan Başyazıcı, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Kasapoğlu’ndan Hergün’e Çalışan Gazeteciler Günü ziyareti

İYİ Parti Bartın İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Gençlik Merkezinden Hergün’e Gazeteciler Günü ziyareti

Bartın Gençlik Merkezi Müdürü Muammer Kaya, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman ve gazete ekibini ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Dursun, Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, bir mesaj yayınlayarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.

Bankoğlu’ndan Çalışan Gazeteciler Günü açıklaması

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü hakkında açıklama yaparak "Dürüst gazeteciliğin kutlandığı günler de gelecek" dedi.

Tunç, Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Rektör Uzun, Gazeteciler Gününü kutladı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, ‘10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Genel Sekreter Kaya’dan Güner’e ziyaret

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreteri Ertan Kaya ile GMİS Amasra Şube Başkanı Birol Yalçın, Bartın Valisi Sinan Güner’i ziyaret etti.

Tunç’tan Ulus ve Abdipaşa çıkarması

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Bartın Ulus ilçesi Abdipaşa Beldesinde; belediye, fabrika ve taziye ziyaretlerinde bulundu.

3 ülkenin öğrencilerinden Bartın’da gönüllülük faaliyetleri

Bartın Üniversitesinin Türkiye Ulusal Ajans desteğiyle gerçekleştirdiği ESC11 Gönüllülük Projesi kapsamında Polonya, Sırbistan ve Yunanistan’dan gelen öğrenciler Bartın’da gönüllülük faaliyetlerine katıldılar.

Kalaycı, yeni yılı kutladı

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, yeni yıl nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Dursun, yeni yılı kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının yeni yılını kutladı.

Toplam 793 haber.