Siyaset

Turhan Kalaycı güven tazeledi Turhan Kalaycı güven tazeledi
Bartın heyeti Karamanoğlu'yla Ankara'da buluştu Bartın heyeti Karamanoğlu’yla Ankara’da buluştu
Kalaycı suç duyurusunda bulundu Kalaycı suç duyurusunda bulundu
Bankoğlu  'Kadınlar için her alanda eşitliği hayata geçireceğiz' Bankoğlu “Kadınlar için her alanda eşitliği hayata geçireceğiz"
Bankoğlu 'Sivil toplum susturulamaz' Bankoğlu "Sivil toplum susturulamaz”
Bankoğlu gençlerin taleplerini anlattı Bankoğlu gençlerin taleplerini anlattı
Kurtkaya 'Ülkemizin vazgeçilmezi olacağız' Kurtkaya “Ülkemizin vazgeçilmezi olacağız”
Saadet 'Ülkemizdeki hak ihlallerine karşıyız' Saadet “Ülkemizdeki hak ihlallerine karşıyız”
Karakaş'tan Dünya İnsan Hakları Günü açıklaması Karakaş’tan Dünya İnsan Hakları Günü açıklaması
Bartın'daki çevre sorunları Meclis gündeminde Bartın’daki çevre sorunları Meclis gündeminde
Bankoğlu: 'Dünyayı kadınlar değiştirecek' Bankoğlu: "Dünyayı kadınlar değiştirecek"
Yurtbay'dan Dünya Engelliler Günü açıklaması Yurtbay’dan Dünya Engelliler Günü açıklaması
Bankoğlu: 'Madencilerimizi aydınlığa kavuşturacağız' Bankoğlu: "Madencilerimizi aydınlığa kavuşturacağız"
Tunç 'Engellilerimize pozitif ayrımcılık' Tunç “Engellilerimize pozitif ayrımcılık”
Kurtkaya: 'Engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz' Kurtkaya: “Engellilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz”
Ulus'ta Gelecek Partisi Sadun Gültepe'ye emanet Ulus’ta Gelecek Partisi Sadun Gültepe’ye emanet
Bankoğlu Mecliste kadınlar için konuştu Bankoğlu Mecliste kadınlar için konuştu
Bankoğlu: 'Öldürülen kadınlar sizin için rakam, bizim için insan!' Bankoğlu: “Öldürülen kadınlar sizin için rakam, bizim için insan!”
Çakır 'Yeniden Büyük Türkiye'yi inşa edeceğiz' Çakır “Yeniden Büyük Türkiye’yi inşa edeceğiz”
Kurtkaya: 'Kadına şiddetin önüne geçilmeli' Kurtkaya: “Kadına şiddetin önüne geçilmeli”
Siyaset Haberleri

Bankoğlu “Üreterek ülkemizi kalkındıracağız”

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, ilçe kongresi sonucunda seçilen CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Nazif Çomak ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile kahvaltıda bir araya geldi.

Hüseyin Alp Akın sertifikasını aldı

MHP Genel Merkezi tarafından düzenlenen,12 hafta süren Siyaset ve Liderlik Okulunun kapanış programında Bartın MHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Alp Akın sertifikasını aldı.

CHP, Ulus’ta “Yaşar Yıldırım’la yola devam” dedi

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, CHP Ulus İlçe Kongresini değerlendirerek "Cumhuriyet Halk Partisi, halkımızın ve hemşehrilerimizin mutluluğu, refahı için var" dedi. Kongre sonundaki seçimlerde ise mevcut başkan Yaşar Yıldırım güven tazeleyerek yeniden CHP Ulus İlçe Başkanı seçildi.

22. Hasan Bayrı Şiir Yarışması başvuruları başladı

Bartın Belediyesi tarafından bu sene 22.’si düzenlenecek olan Hasan Bayrı Şiir Yarışması başvuruları başladı.

Bankoğlu: “İstanbul’u kazanan, Türkiye’yi kazanır”

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu İstanbul’da yenilenen Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na ilişkin çalışmalarına bizzat katıldığı seçim sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu. 23 Haziran 2019 Pazar günü tekrarlanan ve sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın dikkatlerini üzerine çeken tekrar seçimin önemine değinen Bankoğlu “Bu bir demokrasi mücadelesiydi” dedi.

3 dal sigaraya 14 bin TL ceza

İl Emniyet Müdürlüğünce okul çevrelerinde yaşı küçük okul öğrencilerine sigara satışı yapan işyerlerine yönelik yapılan kontrollerde bir kız öğrenciye 3 TL karşılığında 3 dal sigara satışı yaptığı tespit edilen 1 iş yeri sahibine 14 bin TL ceza uygulandı.

İYİ Parti, basınla kahvaltıda buluştu

31 Mart yerel seçim çalışmalarına devam eden İYİ Partin İl Başkanlığı, seçime sayılı günler kala Bartın’daki basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Sohbet havasındaki kahvaltıda İYİ Parti İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, parti olarak Bartın’daki seçim çalışmalarını huzur ve sükûnet içerisinde yürüttüklerini söyledi. Kasapoğlu, ayrıca basın mensuplarına Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başyapıtı olan Nutuk’u da hediye etti.

KILIÇDAROĞLU ÇAY SOHBETİ İÇİN GELDİ, MİTİNG YAPTI

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zonguldak mitingi sonrası Bartın’a geldi. Bartın’da kahvede vatandaşlarla çay sohbeti yapması beklenen Kılıçdaroğlu, halkın yoğun ilgisi görünce miting yaptı. Vatandaşların “Hak, hukuk adalet” sloganlarıyla karşılanan Kılıçdaroğlu, Belediye Başkan Adaylarından Bartın’da herkesi kucaklamasını ve kimsenin işine son vermemesini istedi. CHP Bartın Belediye Başkan Adayı Mehmet Arslan’ın 31 Mart’ta seçilmesi halinde Bartın Belediyesinde asgari ücretin 2 bin 20 TL değil, 2 bin 200 TL olacağını söyleyen Kılıçdaoğlu, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Bakanı Recep Tayyip Erdoğan’ı da “Bay Kemal olmasa konuşacak konu bulamayacak” sözleriyle eleştirdi.

Arslan: "Belediyenin ve Ulu-Bel’in borcu ne kadar?”

Bartın Hergün Gazetesi ile Bartın Olay’ın canlı yayın konuğu olan CHP Ulus Belediye Başkan Adayı Çetin Selçuk Arslan, Ulus Belediyesi ve Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun’la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Başkan Uzun’un ifadesiyle Ulus Belediyesi’nin bugün 4 milyon 400 bin TL borcu olduğunu ifade eden Arslan tahminen aslında bu borcun faizi ve piyasaya olan borçlarla birlikte 15-20 milyon TL olduğunu söyledi. Arslan, Ulus’taki kanalizasyon sorunu, Ulu-Bel, yatırım problemi ve diğer konularla ilgili de ilginç iddialarda bulundu.

“BİRİLERİNİN KİŞİSEL İKBALLERİ UĞRUNA”

CHP’de Merkez Yönetim Kurulu’nun 26 Kasım 2018 tarihli toplantı kararıyla görevden alınan CHP Bartın Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı basın açıklaması düzenlendi. Gölbucaklı açıklamalarının odak noktasına CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nu koyarak, “12 seçimin 10 tanesinde galibiyet almış bir yönetim vardı. Bu yönetim sadece birilerinin kişisel ikballeri uğruna görevden alınmıştır.” dedi. CHP Merkez İlçe Başkanı Hacı Gölbucaklı ve Merkez İlçe Yönetiminin görevden alınması Bartın gündeminde bomba etkisi yarattı. Haber Salı akşam saatlerinde şehirde kulaktan kulağa yayıldı. Çarşamba sabahı ise görevden alınan Gölbucaklı parti binasında açıklamalarda bulundu.

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı gerçekleşti

AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı, AK Parti Genel Merkezi'nde yoğun katılımla gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında düzenlenen toplantıya 81 ilden yoğun ilgi olurken, ilimizden AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Kadın Kolları Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve Gençlik Kolları Başkanı Ali Kıranoğlu katılım sağladı. Ülke gündemi ile ilgili konuların görüşüldüğü toplantı ile ilgili açıklama yapan İl Başkanı Kalaycı, toplantının hayırlara vesile olmasını diledi. IMilletimiz tercihini istikrardan yana kullandı

Şadırvan Eczanesi açıldı

Eczacı  Zeynep Kaya’ya ait Şadırvan Eczanesi açılışı yapılarak hizmete girdi. Açılışı Bartın Belediye Başkanı Akın ve AK Parti İl Başkanı Kalaycı  birlikte yaparken davetliler Şadırvan Eczanesi sahibi Zeynep Kaya’ya tebriklerde bulundu.

İYİ PARTİ’NİN İLÇE BAŞKANI BELLİ OLDU

Merkez ilçe Küçüktabak’a emanet

MANAV, DOĞUM GÜNÜNDE BAYRAĞI DEVRETTİ

AK Parti’de Kalaycı dönemi başladı

TURHAN KALAYCI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

TURHAN KALAYCI ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Manav: İl Başkanlığına aday değilim

Ak Parti Bartın İl Başkanı Hüseyin Manav kongrede aday olmayacağını ve il Başkanlığını bırakacağını açıkladı.

Manav, “Adalet ve Kalkınma Partisi'nin çatısı altında görev yapmaktan onur duyuyorum” dedi

MANAV, ADALET VE KALKINMA PARTİSİ'NİN 16. YIL DÖNÜMÜNÜ YÜREKTEN KUTLADIĞINI BELİRTTİ

Erdoğan 3 yıl sonra yeniden genel başkan

Tunç: “Yeni atılım dönemi için hazırız”

Toplam 375 haber.