Güncel

Güncel Haberleri

Kozcağız Boğazköy panel köprü hizmete girdi

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, yaptığı açıklamada Rölokasyon yolunun tamamlanmasıyla yol ağından çıkarılacak olan ve baraj kamulaştırma sahası dışında kalan mahallelere hizmet verecek olan 33,55 m. uzunluğunda 4,26 m. genişliğinde, 68 ton ağırlığındaki Panel Köprü’nün yapımı tamamlandığını söyledi. v

Gıda deposu boşaltıldı

Fetö'nün yeniden yapılanmasına yönelik operasyon devam ediyor

ABDİPAŞA TOKİ KONUTLARININ STARTI VERİLDİ

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı TOKİ Konut İdaresi Başkanlığı tarafından 6 Temmuz’da yapılacağını açıkladı.

Fabrikada patlama sesi

Memleket Partisi, kuruluşunun 1. Yılını kutladı

Memleket Partisi, kuruluşunun 1. Yılını kutladı. Bu kapsamda Memleket Partisi Bartın İl Başkanlığında kutlama yapılırken programa telekonferans bağlanan Genel Başkan Muharrem İnce partililerin 1.yılını kutladı.

Cemal Akın, Yılın İl Belediye Başkanı oldu

12 farklı kategoride 22 proje ve 16 belediye başkanının ödül alacağı, heyecanla beklenen 12. Özelkalem Dergisi Yerel Yönetim Ödülleri sahiplerini buldu. Türkiye ve dünyadan belediye başkanlarının projelerinin yarıştığı Yerel Yönetim Ödüllerinde Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kültür ve Tabiat Varlıklarının Korunması kategorisinde “Yalı Tarihi İskele Düzenlemesi ve Irmak Destinasyonu” projesi ile Yılın İl Belediye Başkanı Ödülü’ne layık görüldü.

Fetö operasyonunda şok detay

Balkondan attılar

Bartın’da taksi ücretlerine zam!

Son akaryakıt zamlarının ardından Bartın’da taksi ücretlerine de zam geliyor. Bartın’da 10 TL olan taksi açılış ücreti 15 TL, indi-bindi ücreti ise 35 TL olacak. Taksi zamlarının önümüzdeki haftadan itibaren geçerli olması bekleniyor.

Meteorolojiden yeni uyarı

Önümüzdeki günlere dikkat

Müftü için flaş gelişme

Karar Resmi gazetede yayımlandı.

36 şüpheli gözaltına alındı

Bartın merkezli 4 ilde eş zamanlı operasyon

2. OSB alanı alt yapı ihalesi 30 Haziran’da

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz TUNÇ, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın kredi desteği ile Bartın Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyet Başkanlığının sorumluluğu altında yapılacak olan Bartın Merkez 1. Organize Sanayi Bölgesi II. Tevsi alanına ait alt yapı yapım işleri 30 Haziran 2022 tarihinde ihale edileceğini açıkladı.

Yukarı çarşıdan dumanlar yükseldi

Bacada çıkan yangın çatıya sıçradı

Kozcağız’da doğalgaz çalışmaları başladı

AK Parti Grup Başkanvekili ve Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız Beldesinde doğalgaz çalışmalarının başladığını açıkladı. Grup Başkan Vekili Tunç, “Bartın şehir merkezini doğalgaza kavuşturduk. Şimdi sıra ilçe ve beldelerimizde” dedi.

İnkumu’nda hazırlıklar tamam

Bartın Belediyesi, yaz sezonunda yaşanan boğulma vakalarının önüne geçebilmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Yapılan hazırlıkları yerinde inceleyen Başkan Cemal Akın, açıklamalarda bulundu.

BARTIN İLK KEZ ÇEVRE ŞÖLENİ COŞKUSU YAŞADI

Bartın Belediyesi tarafından Bartın’da ilk kez Çevre Şöleni yapıldı. 1-5 Haziran tarihleri arasındaki “Bartın 1.Uluslararası Çevre Şöleni” Bartınlılara kültürel ve sosyal etkinliklerle dolu bir hafta yaşatırken şölenin son günü ünlü sanatçı Nadide Sultan sahne aldı. Yalı’da Bartınlılarla buluşan Nadide Sultan şarkılarıyla tam bir müzik ziyafeti çekti.

Gökten adeta Çamur yağdı

Suriye üzerinden geldi

Belediye Meclisi 29 maddeyi görüştü

Bartın Belediye Meclisi Haziran Ayı Toplantısı Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirildi. Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında yapılan toplantıda toplam 29 gündem maddesi görüşüldü.

İstasyonda ilginç olay

Tuvalete gidip polisi aradı

Toplam 10318 haber.