Güner ailesinden şehit ailelerine ziyaret

Bartın Valisi Sinan Güner ve eşi Uzman Doktor Beyhan Güner, Şehit Jandarma Er Gürdal Çakır ile Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Hayri Karaman'ın ailesini ziyaret etti.

PAYLAŞ

Bartın Valisi Sinan Güner ve eşi Uzman Doktor Beyhan Güner, Şehit Jandarma Er Gürdal Çakır ile Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Hayri Karaman’ın ailesini ziyaret etti.  Sinan ve Beyhan Güner ilk olarak Merkezde bulunan Şehit Gürdal Çakır’ın ailesini ziyaret ederken ziyarette Bartın Vali Yardımcısı Adem Topaca, İl Emniyet Müdürü Çetin Bozkuş, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Fahri Semiz ile İl Müftü Vekili Hulusi Güner de yer aldı.  Müftü Vekili Hulisi Güner, ziyarette Şehit Çakır ve tüm şehitlerimizin ruhuna okunan dualar okudu. Eşi Beyhan Güner’le şehit ailesiyle bir süre sohbet eden Vali Güner, şehitlerimizin ailelerinin milletimizin ve devletimizin en kutsal emanetleri olduğunu ifade etti.

Şehit Karaman ailesine ziyaret

Sinan Güner ve beraberindekiler daha sonra Uzunöz Köyünde bulunan Şehit Astsubay Kıdemli Çavuş Hayri Karaman’ın ailesini ziyaret etti. Şehit ailesiyle bol bol sohbet eden Vali Güner, “Milletimizin gönlünde müstesna bir yere sahip olan şehitlerimizin emaneti olan kıymetli ailelerimizin her daim yanında olmak bizler için vefa borcudur. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da her zaman sizlerin yanında olmaya devam edeceğiz. Bu vesileyle vatanın bölünmez bütünlüğü için canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz” dedi.

 

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN