Gelecek Partisi'nden siyasi partilere ziyaret

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve ekibi, Yeniden Refah Partisi, Saadet Partisi, İyi Parti, Deva Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanlıklarını ziyaret ettiler. İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, 'Bartın hepimizin, Bartın'a hep birlikte el ele vererek sahip çıkacağız. Bartın'ın gelişmesi için yapılan iyi çalışmaları hizmetleri alkışlayacağız, siyasi görüşümüz ne olursa olsun yanlış yapılanı, doğru yapılmayanı uyaracağız' dedi.

PAYLAŞ

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve teşkilat mensupları, Bartın'daki siyasi partilerin İl Başkanlıklarına ziyaret ederek, ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde bulundular. Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya ve ekibi,  Yeniden Refah İl Başkanı Ziver Gebiç, Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, İyi Parti İl Başkanı Mehmet Kasapoğlu, Deva Partisi İl Başkanı Ali Yıldırım ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Selim Karakaş’ı ziyaret etti. Ziyaretlerle ilgili değerlendirmelerde bulunan Kurtkaya, “Bartın hepimizin, Bartın'a hep birlikte el ele vererek sahip çıkacağız. Bartın'ın gelişmesi için yapılan iyi çalışmaları hizmetleri alkışlayacağız, siyasi görüşümüz ne olursa olsun yanlış yapılanı, doğru yapılmayanı uyaracağız. Doğru yapılmasını sağlayacağız. Siyasetin gereğide budur. Bundan önce böyle bir şey yapılmamış olabilir. Artık günümüzün geldiği ortamda yanlışa sessiz kaldıkça seçimlerde bile vaat edilenler yerine getirilmiyor. Biz de bu bağlamda Bartın'ımız da yarım kalan yatırımlar, yapılması gereken projelerde bize düşen ne varsa, destek vermek bağlamında kıymetli İl Başkanlarımızla istişarelerde bulunduk. Sağolsunlar hepsi birer Bartın sevdalısı.

Yeniden Refah İl Başkanımız Sayın Ziver Gebiç, Saadet Partisi İl Başkanımız sayın Ünal Yurtbay, İyi Parti İl Başkanımız sayın Mehmet Kasapoğlu, Deva Partisi İl Başkanımız sayın Ali Yıldırım ve Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız sayın Selim Karakaş ve teşkilat mensupları bizleri güzel ağırladılar, güzel istişarelerde bulunduk. Mesele Millet meselesi, mesele Bartın meselesi olunca bakış mesafemiz de azaldı. Teşekkür ediyorum hepsine. İnşallah Bartın için güzel günler Gelecek” diye konuştu.

Haber Merkezi

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN