Ziyaret Haberleri

Ziyaret Haberleri

SGK’dan TSO’ya ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve beraberinde İcra Şefi Göner Coşkun, Denetmenler Özlem Yüksel ve Burak Aşgın’ı makamında kabul etti.

Özgür Özel, yarın Bartın’da

CHP’nin etkin isimlerinden biri olan Grup Başkan Vekili Özgür Özel, yarın Bartın’a geliyor. Özel’in Bartın programı ise oldukça yoğun. Ziyaret turuna Amasra İlçesinden başlayacak olan Özgür Özel, Bartın’da hem esnaf ziyareti yapacak hem de akşam gençlerle buluşacak. CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, ise tüm Bartın halkını Özgür Özel’le buluşmaya davet etti.

Güner’den Akın’a veda ziyareti

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Valiler Atama Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Bartın Valisi Sinan Güner, veda ziyaretleri kapsamında Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a ziyaret gerçekleştirdi.

BİK’ten Bartın’da ziyaret turu

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Bölge Müdürü Murat Yürekli, Bölge Müdür Yardımcısı Engin Kaştaş, Hergün Gazetesi Sahibi Nihal Karaman, Bartın 74 Haber Gazetesi Müdürü Hasan Camcı ve Halk Gazetesi Muhabiri Tolga Akıner, Bartın’da bir dizi gerçekleştirdi. Heyet bu kapsamda Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin’i ziyaret etti.

GMİS’ten KSE Madenciliğe ziyaret

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu, Balıkesir’in İvrindi ilçesinde bulunan KSE Madencilik işyerlerinde çalışan GMİS’e üye madencileri ziyaret etti.

Tunç ve Kalaycı’dan yoğun bayram mesaisi

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Ramazan Bayramında il, ilçe ve beldeleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi ve bayramlaştı.

Kalaycı, Bakan Özer’in ziyaretini değerlendirdi

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer’in Bartın ziyareti hakkında değerlendirmede bulundu. Bakan Özer ile gerçekleştirilen iftar programı sonrası konuşan Kalaycı “Sayın Bakanımız bereketiyle geldi. 100 milyon lira olan 2022 yatırım bütçesini 310 milyon liraya çıkardı. Anaokulları, spor kompleksleri, özel eğitim kampüsü sözü verdi. 1 hafta içinde inşallah bunların tüm anlaşmaları, yazışmaları bitecek. Son sürat bu yatırımlar Bartın’a kazandırılmış olacak” dedi.

Özer’den Bartın Üniversitesine ziyaret

Bir dizi ziyaret ve toplantılar için Bartın’da bulunan Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Mahmut Özer, Bartın Üniversitesini ziyaret etti.

ÖZER’DEN BARTIN EĞİTİMİNE 210 MİLYON TL ÖDENEK

Bartın İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı sonrası önemli açıklamalarda bulunan Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Bartın’daki 100 milyon liralık eğitim yatırımı bütçesine 210 milyon lira ilave yaparak toplam yatırım bütçesini 310 milyon liraya çıkardıklarını söyledi. Bartın’a 4 yeni anaokulu daha yapacaklarını ifade eden Bakan Özer, yeniden yapılacak Karaköy İlkokulu ve Kozcağız Ahmetler İlkokulu dışında 38 dönümlük bir arazi üzerinde Bartın’a Özel Eğitim Kampüsü yapacakları müjdesini de verdi. Özer, “Çok büyük bir yatırım. Bu kampüsün içerisinde özel eğitim anaokulu olacak. özel eğitim uygulama okulumuz 1., 2. ve 3. Kademe yani ilkokul , ortaokul ve lisesi olacak aynı zamanda özel eğitim meslek okulu olacak. Ve aynı zamanda çocuklarını eğitim alırken bekleyen velilerimiz içinde halk eğitim kursları alabilecekleri bir mekanın olduğu komplike bir eğitim kompleksi yapacağız” dedi.

BAYRAM COŞKUSUNU ÇOCUKLAR DOYASIYA YAŞAYACAK

Bartın Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların bayram coşkusunu doyasıya yaşamaları için çeşitli etkinlikler hazırladı.

Rektör Uzun’dan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Özölçer’e hayırlı olsun ziyareti

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti.

İŞKUR Bartın'da sahaya inecek

Bartın Çalışma ve iş Kurumu il Müdürlüğü tarafından 18 Nisan - 27 Mayıs 2022  tarihleri arasında işgücü Piyasası Araştırması gerçekleştirilecek. Araştırma kapsamında 268 işyeri ziyaret edilecektir.

Şampiyon sporculardan Rektör Uzun‘a ziyaret

Üniversitemiz Spor Bilimleri Fakültesinin şampiyon sporcuları Zeynep Makbule Akyüz ile Dursun Ali Çapoğlu Rektör Prof. Dr. Orhan Uzun’u ziyaret ettiler.

BAŞKAN AKIN YÜZLERCE VATANDAŞLA İFTAR AÇTI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 2 yıllık pandemi süreci sonrasında  vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. Başkan Akın, 'Pandemi döneminde iftar programlarına 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bu yıl programları gerçekleştirmeye başladık' elimizden geldiğince iftar sonrasında misafir olmaya  çalışıyoruz”dedi.

KADIN FUTBOL TAKIMINDAN BELEDİYE ZİYARETİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kastamonugücü Spor Kulübü Kadın Futbol Takımını misafir etti.

Rektör Uzun’dan Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Özölçer’e hayırlı olsun ziyareti

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesine Rektör olarak atanan Prof. Dr. İsmail Hakkı Özölçer’i ziyaret etti.

MİLLETVEKİLİ TUNÇ, TEKKEÖNÜ,ÇAYALTI VE AYDOĞMUŞ’TA İNCELEMELERDE BULUNDU

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç beraberindeki, AK Parti Kurucaşile İlçe Başkanı Mustafa Ergin, İl Genel Meclisi Üyesi Ayhan Özçelik ile birlikte  Kurucaşile ilçesine bağlı Ova Tekkeönü, Aydoğmuş ve Çayaltı Köylerini ziyaret ederek, inşaatı tamamlanan köprü ve taşkın koruma çalışmalarında incelemelerde bulundu.

Başkan’dan 400 bin TL prim sözü

Bugün oynanacak olan Bartınspor-Amasyaspor maçı için Kayseri’ye giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, maç öncesi Kulüp Başkanı Serkan Yurtaçan be futbolcuları ziyaret etti.

Başkan Çakır’dan Şehitlik ziyareti

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır 14-20 Nisan Şehitler Haftası dolayısıyla şehitliği ziyaret etti.

Akın'dan Bartınspor'a 200 bin lira destek

"Bartınspor Başkanımız Sayın Serkan Yurtaçan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Erhan Somaklı, Sayın Sefai Kanmaz ve Sayın Yıldıray Güngörür’ün Belediyemize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinde 18-22 Nisan tarihleri arasında oynanacak olan Play-Off müsabakaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bugüne kadar takımımız için elimizden gelen desteği verdik.

Akın'dan Müdür Acar'a ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar’ı ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.

Bartınspor’dan Güner’e ziyaret

Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan, Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Vali Güner, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bartınspor’u destekleyeceklerini ifade etti.

CHP’den Ulus ve Bartın ziyaretleri

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, İl Başkanı Selim Karakaş ve parti üyeleriyle birlikte Ulus İlçesi ve Bartın merkezde esnaf odası ziyaretlerinde bulundu.

Tunç’tan esnaf ziyareti

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki il Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretlerine devam ederek, esnaflara hayırlı bol bereketli kazançlar diledi, iftar sonrası çay sohbetleri yaptı.

CHP’den GMİS’e ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Zonguldak Milletvekilleri Av. Ünal Demirtaş ile Deniz Yavuzyılmaz, Genel Maden İşçileri Sendikası’nı (GMİS) ziyaret ederek Genel Başkan Hakan Yeşil ile görüştü.

Güner’den Emniyet Teşkilatına kutlama ziyareti

Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz ve Emniyet personelini ziyaret ederek Türk Polis Teşkilatı’nın 177. Kuruluş yılını ve 10 Nisan Polis Haftasını kutladı.

Öğrencilerden Dünya Sağlık Günü stantı

Bartın Üniversitesi öğrencileri “7 Nisan Dünya Sağlık Günü” dolayısıyla şehir merkezinde açtıkları stantta ziyaretçilere bilgiler vererek çeşitli sağlık ölçümleri yaptılar.

Yeniden Refah’tan Bartın Milletvekillerine ziyaret

Yeniden Refah Partisi Bartın İl Başkanı Ziver Gebiç, Merkez İlçe Başkanı Yasin Kalem ve Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu’nu Mecliste ziyaret etti.

Çakır’dan Amasra İlçe Emniyetine ziyaret

Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır Türk Polis Teşkilatı'nın 177. yılı ve Polis Haftası dolayısıyla Amasra İlçe Emniyet Müdürü Metin Ilgın ve Emniyet personelini ziyaret etti.

Yılmaz’dan Tunç’a ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u, Bartın Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Deniz Yılmaz TBMM’de ziyarette bulundu.