Tso Haberleri

Tso Haberleri

TSO’dan hijyen eğitimi

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ve Bartın İl Tarım ve Orman Müdürlüğü işbirliğiyle, 5 Temmuz 2013 tarihli 28698 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Hijyen Eğitimi Yönetmeliği” kapsamında eğitim düzenlendi.

TSO, basınla kahvaltıda buluştu

24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla Bartın’daki yerel ve ulusal kuruluşlarda çalışan basın mensuplarıyla bir araya gelen Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık Bartın TSO’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Balık, Basın Bayramını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, bir mesaj yayınlayarak 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nı kutladı.

Türk Kızılay’ından TSO’ya ziyaret

Türk Kızılay Afet Ön İyileştirme Müdürü Alper Güler ve Türk Kızılay Bartın Şube Başkanı Dr. Önder Recep Acıbal, TSO Başkanı Halil Balık’a ziyarette bulundu.

Balık Türkiye Ekonomi Şurası'na katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Ekonomi Şurası’nda konuşan TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, mevzuata ilişkin yapılacak reformlarda, eskiden olduğu gibi kamu-özel sektör diyalog mekanizmalarının kurulmasının çok faydalı olacağını bildirdi. TOBB İkiz Kulelerdeki şuraya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık katıldı.

TSO, selden zarar gören esnafı ziyaret etti

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık ve TSO Yönetimi, selden zarar gören esnafı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

SMMMO’dan TSO’ya ziyaret

Bartın Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler (SMMMO) Odası Başkanlığı görevine seçilen Tuncay Maden, Başkan Yardımcısı Harun Atay, Sayman Üye Hasan Güner, Koordinatör Üye Bahar Çelebi ve Oda Genel Sekreteri Cihat Bilgin, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık’ı makamında ziyaret etti.

TSO’dan Bartın Milletvekillerine ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti AK Parti Grup Başkanvekili görevine getirilen Bartın Milletvekili Av. Yılmaz Tunç'a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

LÖSEV’den Bartın TSO’ya ziyaret

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) Halkla İlişkiler Sorumlusu Ecem Özsüvari ve LÖSEV Sosyal Hizmetler Uzmanı Eylül Aslan, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık’ı ziyaret etti.

TSO’dan Arslan ve Özdemir’e ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) heyeti son yayımlanan valiler kararnamesi ile Bartın’ a atanan Vali Nurtaç Arslan’a ve Bartın’da göreve başlayan Defterdar Mecid Özdemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kendirci’den TSO’ya ziyaret

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) Başkan Yardımcısı Bilal Kendirci, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık'ı ziyaret etti.

SGK’dan TSO’ya ziyaret

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Sosyal Güvenlik Haftası dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel ve beraberinde İcra Şefi Göner Coşkun, Denetmenler Özlem Yüksel ve Burak Aşgın’ı makamında kabul etti.

TSO’dan Türk Bayrağı desteği

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramında dağıtılmak üzere Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne 500 adet Türk Bayrağı, 500 adet baskılı Tişört hediye etti.

Balık, 19 Mayıs’ı kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Balık’tan Engelliler Haftası mesajı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, 10-16 Mayıs tarihleri arasındaki Engelliler Haftası dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Balık, Ramazan Bayramını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Ramazan Bayramı münasebetiyle mesaj yayınladı.

TSO’dan ‘Ekmeğimi Bölüşüyorum’ kampanyası

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) ile anlaşmalı 7 fırın işletmesinin işbirliğinde gerçekleştirilen ‘Ekmeğimi Bölüşüyorum’ kampanyası kapsamında yardıma muhtaç vatandaşlar ekmeğe 1,5 TL indirimle ulaşabilecek. Proje kapsamında yardımda hayırseverlerin aldığı 1 liralık fişler ihtiyacı olan vatandaşlara verilecek. Vatandaşlar anlaşmalı fırınlardan ekmek alırken, indirim fişleri ile ekmeği indirimli alacak. Fırıncıların da fiş sahiplerine yapacağı 50 kuruşluk destek ile 3 liralık ekmek yarı fiyatına gelecek.

Balık, Bolu TSO istişare toplantısına katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ayhan Zeytinoğlu Başkanlığında, Batı Karadeniz Bölgesinde bulunan Ticaret ve Sanayi Odaları Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımları ile gerçekleşen toplantıya Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık da katıldı.

Balık, Polis Haftasını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Türk Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü ve Polis Günü münasebetiyle mesaj yayımladı.

Balık, Avukatlar Gününü kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık bir mesaj yayınlayarak 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı.

Balık, GTİ genel kuruluna katıldı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Halil Balık, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile 137 Oda ve Borsanın ortak olduğu Gümrük ve Turizm İşletmeleri (GTİ) A.Ş. Genel Kurulu’na katıldı.

Sayacılık sektörü değerlendirildi

Bartın Ticaret ve Sanayi Odasında (TSO) düzenlenen toplantıda sayacılık sektörü ile Şanlıurfa ve Gaziantep’e gerçekleşen teknik gezi hakkında da değerlendirmelerde bulunuldu.

Teknoloji Kulübü öğrencilerinden TSO’ ya ziyaret

Bartın Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Kulübü öğrencileri, Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve Yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti.

TSO’ya ziyaretçi akını

SGK İl Müdürü Mustafa Şaban Çengel, İŞKUR Müdürü Ali Solak, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü Ali Özcan, İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, İl Tarım ve Orman Müdür V. Cevdet Akyüz, Organize Sanayi Bölge Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu, KOSGEB Bartın Müdürü Gökhan Akdağoğlu, BAKKA Bartın Koordinatörü O.Bahadır Kalecik ile 1. Meslek Komitesi Başkanı Mücahit Mekeç ve Cemre Saya sahibi Necati Sandıkçı Bartın Ticaret ve Sanayi Odasını )TSO) ziyaret etti.

SANTEK sektördeki çalışmaları inceledi

Sanayi Teknoloji İşbirliği Kurulu (SANTEK) kararları doğrultusunda "Ayakkabı-Saya İmalat Sektörünün Kümelenmesi’’ amacıyla yapılacak çalışmaların belirlenmesi ve sektördeki uygulamaları yerinde görmek amacıyla Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) ve Bartın Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğiyle 16-19 Mart 2022 tarihlerinde Şanlıurfa ve Gaziantep’e Teknik Gezi düzenlendi.

Balık’tan Çanakkale Zaferi mesajı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

Balık, Berat Kandilini kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, bir mesaj yayınlayarak tüm İslam aleminin, Bartın halkının ve oda üyelerinin Berat Kandilini kutladı.

Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavları devam ediyor

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB MEYBEM Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri A.Ş. işbirliğinde Mesleki Yeterlilik Belgelendirme sınavları devam ediyor. Sınavlar kapsamında son olarak “Motorlu Kara Taşıtı Alım Satım Sorumlusu Seviye 5” sınavı 10 kişinin katılımı ile Bartın TSO hizmet binasında, uygulamalı sınav ise oda üyesi Şükrü Taş Şükrübey Otomotiv’de gerçekleştirildi.

TSO, firma ziyaretlerini sürdürüyor

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyet sanayi işletmelerine ziyaretlerini sürdürüyor.

Cari açık destek çalışmaları devam ediyor

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık ve beraberindeki heyet, Santek İş birliği Kurul toplantısı kapsamında Dönmez Kereste fabrikasına ziyarette bulundu.