Temel Atma Haberleri

Temel Atma Haberleri

Bartın Merkez Cami ve Külliyesi’nin temeli atıldı

Bartın şehir merkezinde Eski Endüstri Meslek Lisesi’nin bulunduğu alana inşa edilecek olan ve aynı anda 5 bin kişinin ibadet etmesine imkan sağlayacak şekilde planlanan Bartın Merkez Cami ve Külliyesi’nin temeli atıldı. Bittiğinde Bartın’ın en büyük camisi olarak il tarihine geçecek cami için Bartın İl Müftüsü Abbulcelil Çakar, “İnşallah Teala çok kısa bir zaman sonra halkımızın destekleriyle bu cami en yakın bir zamanda inşallah ibadete açmayı da Rabbim bizlere nasip ve müyesser eylesin” dedi.

Gasilhanede geri sayıl başladı

Bartın Belediyesi tarafından 23 Temmuz 2020 tarihinde temel atma töreni ile yapım çalışmaları başlatılan Gasilhane Projesi, Ekim Ayı'nda hizmete giriyor.

Demircan, 400 Yataklı Devlet Hastanesinin temelini attı

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, Bartın 400 Yataklı Devlet Hastanesi’nin temelini attı. 400 yataklı olmasına rağmen 480 kapasiteli olarak hizmet verecek olan hastanenin temel atma töreninde konuşan Bakan Demircan 24 Haziran seçimlerinin önemine değinerek “Bu seçim ayrıca bir önem arz ediyor. Türkiye ayağındaki prangalardan kurtulmuş olacak ve hızla kalkınmaya, gelişmeye devam edecek. 30 yıldır boğuştuğu terör belasıyla daha etkin mücadele imkanı bulacak” dedi. Demircan ayrıca şehir hastaneleri üzerinden muhalefete de yüklendi.

Bakan Demircan Bartın’a geliyor

Sağlık Bakanı Ahmet Demircan, 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesi’nin temelini atmak için Bartın’a geliyor. AK Parti Bartın Milletvekili ve Milletvekili Adayı Yılmaz Tunç geçtiğimiz haftalarda Bakan Demircan’ı hastanenin temel atma töreni için Bartın’a davet ettiklerini söylemişti. Demircan, Tunç’un bu davetini geri çevirmezken tören tarihi konusunda henüz bir netlik bulunmuyor.

BARTIN 400 YATAKLI DEVLET HASTANESİ İNŞAATINA BAŞLANIYOR!

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Sağlık Bakanlığınca Ankara’da 12 Aralık 2017 günü yapım ihalesi gerçekleştirilen Bartın 400 Yataklı Yeni Devlet Hastanesi için yüklenici firma ile sözleşme imzalandığını ve önümüzdeki günlerde hastanenin inşaata başlanacağını açıkladı. Tunç ayrıca temel atma töreni için de Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı Bartın’a davet ettiklerini söyledi.

Kaynarca’da dev proje start aldı

Bartın’ın en büyük parkı olacak

Gazhane Kültür Parkı Projesi start aldı

Akın: “Belediyeyi borca sokmuyoruz”

Gazhane Kültür Parkı Projesi start alıyor

Projenin yarın temeli atılıyor