Etiketler

İş adamlarına Bütünleşik Pazarlama İletişimi eğitimleri

Bartın Genç İş Adamları Derneği (GİAD) ve Bartın (TSO) Ticaret Sanayi Odası tarafından hazırlanan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen Bütünleşik Pazarlama İletişimi Projesi tamamlandı.

Bartın’ın tek BAKKA projesinde imzalar atıldı

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 Teknik Destek Programı kapsamında Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğünce hazırlanan Tek Bir Ritimle Hayatta Kalmanın Yolları Projesinde imzalar atıldı.

Bartın’dan 1 proje desteklenecek

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2019 yılı Teknik Destek Programının 2. Dönem değerlendirme sonuçlarını açıkladı. BAKKA’ya bu dönemde 31 proje başvurusu yapılırken yapılan başvurular arasında 1 proje desteklenmeye hak kazandı. Bartın’dan ise sadece Turgut Işık Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Tek Ritimle Hayatta Kalmanın Yolları Projesi destek almaya hak kazandı.

Eğitimler için imzalar atıldı

2019 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Sağlık İl Müdürlüğü tarafından hazırlanan Bağımlılıkla Mücadelede Akran Uygulayıcı Eğitimi, Beslenme Okuryazarlığını Öğrenelim Obeziteyi Önleyelim ve Bartın Devlet Hastanesince sunulan “Yalın Stok Ve Depo Yönetimi Eğitimiyle ilgili Müdürlük ile Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı arasında protokol imzalandı.

Sağlık öğrencilerine empatik yaklaşım eğitimi

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) 2018 yılı Teknik Destek Programı kapsamında kabul edilen Sağlık İl Müdürlüğünün Sağlık Liderlerinde Kurumsal Davranış ve Sağlık İletişimi Eğitimi Projesinin eğitimleri Bartın’da yapıldı.

Projede imzalar atıldı

Sağlık İl Müdürlüğü’nün kapasite geliştirme çalışmaları kapsamında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2018 yılı Teknik Destek Programı 6. Döneminde kabul edilen Sağlık Liderlerinde Kurumsal Davranış ve Sağlık İletişimi Eğitimi Projesinde imzalar atıldı.

Bilgisayar Destekli Veri Analizi Programları Eğitimi verildi

Bartın Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü’nün Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) “2018 Teknik Destek Programı” kapsamında gerçekleştirdiği projeyle akademik personel ve öğrencilere eğitimler verildi.

Sağlıklı Anne ve Bebekler Güçlü Ebelerden Geçer eğitimleri sona erdi

Bartın Devlet Hastanesi tarafından hazırlanan ve 2018 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından desteklen Sağlıklı Anne ve Bebekler Güçlü Ebelerden Geçer projesi kapsamında 50 sağlık çalışanına verilen eğitimler sona erdi.

Proje start aldı

2018 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen Bartın Devlet Hastanesinin hazırladığı Sağlıklı Anne ve Bebekler Güçlü Ebelerden Geçer Projesi kapsamında sağlık çalışanlarına eğitim verildi.

Komşular Bartın’ı solladı

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKKA) Teknik Destek Programı kapsamında hazırlanan Temel Psikotravmatoloji Eğitimleri başladı. 5 gün sürecek eğitimlerin açılışında konuşan BAKKA Bartın Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Osman Bahadır Kalecik Karabük ve Zonguldak’ın Bartın’a göre daha çok proje ürettiğini söyledi.

Sağlıklı anne ve bebekler güçlü ebelerden geçecek

Bartın Devlet Hastanesi tarafından hazırlanan Sağlıklı Anne ve Bebekler Güçlü Ebelerden Geçer Projesi, 2018 Yılı Teknik Destek Programı kapsamında başarılı bulunarak Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan (BAKKA) destek aldı.

İslami İlimler Fakültesi’nde kalite eğitimleri devam ediyor

Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nin Teknik Destek Programı kapsamında BAKKA’ya sunduğu ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sisteminin Kurulması’na yönelik danışmanlık hizmeti alma projesi kabul edilmesi üzerine, Fakültenin akademik ve idari personeli 11-17 Temmuz 2018 tarihleri arasında Eğitmen Banu Yüksel ile dokümantasyon hazırlama, arşiv oluşturma, SWOT Analizi, Paydaş Analizi, Kalite El Kitabı ve Stratejik Plan hazırlama gibi konularda çalışmalarını tamamladı.

Bartın Üniversitesi’nin bir projesi daha kabul edildi

Bartın Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi’nin teknik destek programı kapsamında BAKKA’ya sunmuş olduğu ‘ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi Danışmanlık Hizmeti’ proje başvurusu kabul edildi.

BAKKA TEKNİK DESTEK PROGRAMI 4. DÖNEM BAŞVURULARI DEVAM

Programa 450 bin TL’lik bütçe

2017 yılı teknik destek programı başladı

450 bin TL kaynak

2017 Yılı Teknik Destek Programı başladı

450 bin TL kaynak