Narkotik Haberleri

Narkotik Haberleri

Emniyet projeyi anlatmaya devam ediyor

Bartın Emniyet Müdürlüğü, En İyi Narkotik Polisi; Anne Projesi kapsamında Millet Konağında; anne ve anne adayları ile bir araya gelmeye devam ediyor.

Oyuncak bebeğin içinden çıktı

Bartın'da ilginç olay

Terminalde yakayı ele verdi

Bartın'da uyuşturucu tacirlerine geçit yok

Narkotik madde yakalandı

Bartın Narkotik Ekiplerinden sıkı denetim

Polis didik didik arıyor

Bartın'da uyuşturucu madde ele geçirildi

Uyuşturucu etkisindeyken yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan çalışmalarda; Aladağ Mahallesinde Ç. Ç. isimli şahsın durumundan şüphelenilmesi üzerine alınan doktor raporunda uyuşturucu kullandığı tespit edildi.

Durdurulan araçta yakalandı

Araçta bulunan şahıslar üzerinde arama

Zehir tacirlerine bir darbe daha

Çok sayıda kişi gözaltına alındı, 3 kişi tutuklandı.

Bartın'da 4 kişi tutuklandı

Operasyonun detayları ortaya çıktı

Şüphe üzerine yakalandı

SİS uyuşturucuya geçit vermedi!

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü’nce uyuşturucu-uyarıcı madde ticareti yapan, nakleden, bu suçları işleyerek ekonomik ve haksız kazanç elde eden, ticaretini yapmaya çalıştıkları uyuşturucu-uyarıcı maddeleri pazarlamaya çalışmak suretiyle geleceğimiz olan çocuklarımızı ve gençlerimizi zehirlemeye ve hayattan koparmaya çalışan suç örgütleri, sokak satıcıları, maddeleri temin eden ve nakleden veya bu suça her ne sebep olursa iştirak eden şüpheliler ile en etkin şekilde ve kararlılıkla mücadeleye devam ediliyor.

Bartın Emniyeti uyuşturucu ile mücadelede hız kesmiyor

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü uyuşturucu ile mücadelesine her alanda devam ediyor. Bu kapsamda Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadelede farkındalığın artırılması amacı ile “Narkorehber Eğitimi’’ “En İyi Narkotik Polisi Anne’’ ve “Narkonokta’’ projelerini başlattı. 

Annelere “En İyi Narkotik Polisi Anne” Eğitimi

Uyuşturucu ile mücadelede annelere yönelik farkındalık ve bilinçlendirme amacıyla Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 75 anne ve anne adayına Zoom Programı üzerinden online olarak “En İyi Narkotik Polisi Anne” eğitimi verildi. Narkotik ayrıca UYUMA” uygulaması projesi de annelere anlattı.

Bartın’da uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan uyuşturucu operasyonunda 5 kişi yakalandı. Polis yaptığı aramalarda ise uyuşturucu haplar, kök hint keneviri bitkisi ve metamfetamin maddesi ele geçirdi.

Bartın’da narkotik uygulaması

81 ile eş zamanlı olarak yapılan Türkiye Geneli Narkotik Uygulamasının Bartın ayağında bin 615 kişi sorgulanıp 190 araç da kontrol edildi. Uygulamada uyuşturucu madde ticareti ve uyuşturucu madde bulundurmak kullanmak suçlarında aranması olan 2 kişi de yakalandı.

Uyuşturucu ve sahte para operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü narkotik ekiplerince yapılan operasyonda uyuşturucu ve sahte para ile yakalanan 6 şahıs gözaltına alındı.

NARKOTİKTEN 1 AYDA 8 UYUŞTURUCU OPERASYONU

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Bartın’da son 1 aylık dönemde uyuşturucu ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik 8 ayrı operasyon gerçekleştirildi. Çok sayıda uyuşturucu maddelerinin ele geçirildiği operasyonlardan 5 kişinin tutuklandığı son uyuşturucu operasyonu da dahil olmak üzere 19 şüpheli yakalandı.

Emniyet, 1 ayda 47 şüpheliyi yakaladı

İl Emniyet Müdürlüğünce, terör, asayiş, narkotik başta olmak üzere suç ve suçluyla mücadele kapsamında yapılan denetim ve operasyonlarda son 1 ayda hırsızlık, uyuşturucu madde, yaralama, görevi kötüye kullanma, tehdit, hakaret ve cezaevi firarisi olmak üzere toplam 47 şüpheli şüpheli yakalandı.

İşte Bartın’da bayramın bilançosu!

Bartın’da vatandaşların Kurban Bayramını güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirebilmeleri için 4 günlük bayram tatili süresince denetimleri ve tedbirleri sıklaştıran İl Emniyet Müdürlüğü, 4 günlük asayiş bilançosunu açıkladı. Asayiş, trafik, terör ve narkotik başta olmak üzere suç oluşturabilecek tüm alanlarda bayram tedbirleri arttırılırken bu bayram 100’e yakın personelle çalışan Emniyet, bayram süresince 10 bin 815 kişiyi sorguladı, 3 bin 500 aracı kontrol edip 610 araca cezai işlem uyguladı. 54 aracı trafikten men eden polis, alkollü araç kullanan 11 kişinin de ehliyetine el koydu. Bu bayram Bartın’da 7 trafik kazası yaşanırken can kayıplarının olmadığı kazalarda toplam 16 kişi yaralandı.

Bartın’da kaçak içki operasyonu

İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından yapılan operasyonda 72 adet kaçak içki ele geçirildi.

Uyuşturucu operasyonunda 2 kişi yakalandı

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Bartın’da Gölbucağı Kavşağı üzerinde yapılan operasyonda polis uyuşturucu ticareti yaptığı şüphesiyle 2 kişiyi yakaladı.

Sokak satıcıları tutuklandı

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 2 kişi çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Uyuşturucu operasyonunda 3 tutuklama

İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce sokak satıcılarına yönelik yapılan operasyonda gözaltına alınan 4 kişiden 3’ü tutuklandı.

Esrarla yakalandılar

Bartın Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonda 3 kişi esrarla yakalandı.

Esrarla yakalandılar

Bartın Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu madde ticareti yapan şahıslara yönelik operasyonda 3 kişi esrarla yakalandı.

Piyasaya süremeden yakalandı

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından uyuşturucu tacirlerine yönelik yapılan operasyonda 85 adet ecstacy ele geçirilirken bir kişi de tutuklandı.

Bartın’da 3 uyuşturucu operasyonu birden

Bartın İl Emniyet Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından Bartın’da yapılan 3 ayrı uyuşturucu operasyonunda 8 kişi yakalandı, 1 kişi de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

POLİSTEN UYUŞTURUCU TACİRLERİNE DARBE

Bartın’da narkotik operasyon

Bartın’da narko-sokak operasyonları yapıldı

Operasyonlarda 1 kişi tutuklandı

Uyuşturucu tacirlerine operasyon

Uyuşturucuya geçit yok