Etiketler

Kalkınma Bankası destekleri anlatıldı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık, Covid sürecinde firmaları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Balık KOSGEB Bartın Müdürü Gökhan Akdağoğlu ve BAKKA Bartın Koordinatörü O.Bahadır Kalecik'in katılımıyla, Bartın Seramik San.ve Tic.A.Ş. ile Çelikerler Çelik Konstrüksiyon İnş.San.Tic.Ltd.Şti.'ne ziyaret ederken ziyaretlerde Kalkınma Bankası destekleri anlatıldı.

Bartın’daki kültür ve turizm yatırımlarını konuştular

Bartın İl Kültür ve Turizm Müdürü Handan Karakoç, AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret ederek, Bartın’daki kültür ve turizm yatırımları hakkında görüş alışverişinde bulundular.

Mecliste yoğun ziyaret trafiği

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, TBMM’deki makamında yoğun ziyaret trafiği yaşadı. Farklı zamanlarda gerçekleştirilen ziyaretlerde Bartın Ticaret İl Müdürü Erhan Özcan, Bartın Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Mustafa Fındık ve Başkan Yardımcısı Cihat Bilgin, Bartın İşkur İl Müdürü Ali Solak ve Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Bartın İl Temsilcisi Soner Yürekli ve Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Karaçay, Milletvekili Tunç’la makamında bir araya geldi.

TTK Genel Müdüründen Kaya’ya tebrik ziyareti

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) yeni Genel Sekreteri Ertan Kaya’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Kaya’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Sekreterliğine gelen Ertan Kaya’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor. Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Amasra Müessese Müdürü Cihat Özdemir ve İdari Müdür Yardımcısı Süleyman Bayraktar, GMİS önceki dönem Genel Başkanı Ahmet Demirci ve Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Kahraman Kabasakal, GMİS Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez ve Şube Yönetim Kurulu, GMİS Merkez Servisleri Şube Başkanı Cengiz Saraç ve Yönetim Kurulu, GMİS Amasra Şube Yönetim Kurulu ve maden işçileri Kaya’yı ziyaret etti.

Akın, Hergün’e çalışmaları anlattı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Karaman’ı makamında ağırladı.

2020’de Bartın’da ihracat yüzde 4 arttı

26 Ocak Dünya Gümrük Günü dolayısıyla açıklama yapan Bartın Gümrük Müdürü Servet Balgıç, 2020 yılında Bartın Limanında 223 milyon 631 bin 560 Dolar ihracat, 266 milyon 997 bin 875 Dolar ithalat gerçekleştirildiğini söyledi. Müdür Balgıç “ihracatımız bir önceki yıla göre yüzde 4 artış kaydetmiştir” dedi.

TSO ve Halkbank'tan KOBİ'leri rahatlatacak anlaşma

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası ile Halkbank Bartın Şubesi arasında KOBİ'leri rahatlatacak "Paraf Ticari Kredi Kartı ile Güvenceli Tedarik Zinciri Finansmanı Anlaşması" protokolü imzalandı. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık, Kocaeli Bölge Müdürü Okan Saraç ve Bartın Halkbank Şube Müdürü Erol Demirel'in imzaladığı protokol kapsamında, Bartın TSO üyesi işletmelere Paraf Kredi Kartı ile aldıkları ürün için 1,5 yıla yayılan esnek vade imkanı sunulurken, satıcı işletmeler de Halkbank garantisi ile tahsilat sorunu yaşamayacak.

Mahmut Şahin, meslek hayatını Bartın’da noktaladı

2017 yılında Bartın’a atanan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Mahmut Şahin, 37 yıllık meslek hayatını Bartın’da noktaladı. Emekliye ayrılan Mahmut Şahin, Bartın’da 4 yıl boyunca yaptığı çalışmaları tek tek anlattı. Bartın halkı başta olmak üzere görevde olduğu sürece kendisine destek olan herkese teşekkür eden Müdür Şahin, “Bugün geriye baktığımda 37 yıl önceki aynı heyecanı hala taşıdığımı, devletime ve milletime hizmet etmenin sonsuz hazzını yaşadığımı görmek ve çalışma yaşamımı siz değerli Bartınlı hemşerilerimle en güzel seviyede noktalamak benim için en büyük şereftir” dedi.

Görevine iade edildi

Geçirdiği soruşturma sonrası sıcak gelişme

Genel Müdür Ünlü’den Akdeniz’e ziyaret

İçişleri Bakanlığı Göç İdaresi Genel Müdürü Savaş Ünlü, Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Çınçın’dan Öztekneci’ye ziyaret

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın, Soysal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Ekrem Öztekneci’ye nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Müdür Öztekneci, Nihal Çınçın’a birkaç gün sonra başvuruları sona erecek olan 7256 Sayılı Yapılandırma Kanunu hakkında bilgi verdi.

DSİ Bartın’da 37 proje hayata geçirecek

DSİ 23. Bölge Müdürü İbrahim Yaroğlu, Bartın 233. Şube Müdürü Sancar Biçer’le birlikte Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette 2020 yılı içinde Bartın’da biten ve devam eden yatırımlar ile 2021 yılında planlanan yatırımlar görüşüldü.

SGK, yapılandırmanın detaylarını açıkladı!

SGK İl Müdürü Ekrem Öztekneci, Soysal Güvenlik Kurumu (SGK) prim borçlarının yeniden yapılandırılacağı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması İle Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanunla ilgili açıklamalarda bulundu. Öztekneci, 31 Aralık’a kadar başvurulabilecek olan yapılandırmanın kapsamını, ödeme ve taksitlendirme şeklini ve nasıl başvurulabileceğini anlattı.

Bartın'da sürpriz görev değişimi

İl müdürü başka bir ile atandı

Mehmet Gümüş vefat etti

Vefat ve başsağlığı

SGK’DAN KAYIT DIŞI İSTİHDAM UYARISI

Soysal Güvenlik Kurumu’nun (SGK) çalışmaları sonucu kayıt dışı istihdamın yüzde 54’lerden yüzde 30’lara indiğini ifade eden SGK İl Müdürü Ekrem Öztekneci, işverenleri ve vatandaşları bir kez daha kayıt dışı istihdama karşı uyardı. Sosyal güvenliğin faydaları, kayıt dışı istihdamın işveren ve işçiler üzerindeki etkinlerini tek tek anlatan Öztekneci, bir kişiyi 1 ay sigortasız çalıştıran işverene 11 bin 771 TL, 6 ay sigortasız çalıştırması karşılığında 41 bin 202 TL ve kişinin 1 yıl sigortasız çalıştırıldığının tespit edilmesi durumunda ise 76 bin 51 TL para cezası uygulandığını söyledi. Öztekneci, vatandaşların “ALO 170” Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi başta olmak üzere kayıt dışı istihdamı ihbar edebileceğini de kaydetti.

Alagöz son yolculuğuna uğurlandı

Bartın'da uzun yıllar görev yapan Yusuf Alagöz dualarla son yolculuğuna uğurlandı.

Eski il Müdürü Alagöz vefat etti Uzun yıllar Bartın'da görev yaptı

Uzun yıllar Bartın'da görev yaptı

Saadet Partisi Gençlik Kollarından Çınçın’a ziyaret

Teşkilatların sorun ve taleplerini yerinde dinlemek için Bartın’a gelen Saadet Partisi Gençlik Kolları Genel Başkan Yardımcısı Talha Aktulum ve GMYK Üyesi Cihan Uzun, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Bartın'da görev değişimi

Yeni atamalar yapıldı PAYLAŞ

Akdeniz’den Özcan’a ziyaret

Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz, Çevre ve Şehirlik İl Müdürü Ali Özcan’ı ziyaret ederek Motor yağı değişim noktası izin belgesi ve atık yönetmeliği hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Gölbucaklı’dan Hergün’e 12. Yıl ziyareti

CHP Merkez İlçe Eski Başkanı Hacı Gölbucaklı, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

MHP’den Hergün’e 12. Yıl ziyareti

MHP İl Başkanı Ercüment Özçelik ve Merkez İlçe Başkanı Murat Demir, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

Yurtbay’dan Hergün’e 12. Yıl ziyareti

Saadet Partisi İl Başkanı Ünal Yurtbay, İşadamı Kemal Dönmez’le birlikte Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’ı ziyaret ederek Hergün’ün kuruluşunun 12. Yılını kutladı.

Kalaycı’dan Hergün’e 12. Yıl ziyareti

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, Tanıtım ve Medya Başkanı Ayhan Tepe ve Mali İşler Başkanı Sercan Ayhan Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret ederek Hergün Gazetesi’nin 12. Yılını kutladı.

Özcan’dan Çınçın’a ziyaret

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın’a hem nezaket ziyareti hem de doğum günü ziyaretinde bulundu.

Cangi’den Akdeniz’e korona ziyareti

Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Birol Cangi, koronavirüs tedbirleri ve virüsle mücadele kapsamında Bartın Madeni Eşya ve Sanatkarlar Odası (MESO) Başkanı Yılmaz Akdeniz’i ziyaret etti.

Çınçın’dan Kalaycı’ya nezaket ziyareti

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Sohbet havasında geçen ziyarette Başkan Kalaycı ve Çınçın Bartın gündemiyle ilgili değerlendirmelerde ve fikir alışverişinde bulundu.

Çınçın’dan Dursun ve Çetin’e ziyaret

Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin’e hayırlı olsun, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun’a da nezaket ziyaretinde bulundu.