Etiketler

Saadet Partili Gençler, maske dağıttı

Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı.

Yangın çıktı

Ekipler sevk edildi...

Bilim Sanat Merkezine yeni bina

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, eski Cumhuriyet Lisesinin onarılarak Bartın Bilim Sanat Merkezi ve Bartın Bilim Akademisi hizmet binasına çevrildiğini açıkladı. Tunç, Amasra Limanı Mendirek inşaatıyla Kumluca ve Kocanaz Çayındaki taşkın koruma çalışmalarının da devam ettiğini söyledi.

Feci kaza çok sayıda yaralı var

Bartın Kumluca beldesinde kamyon ile orman işçilerini taşıyan minübüsün çarpışması sonucu 15 kişi yaralandı.

Üzerine ağaç devrilen gençten acı haber

Bartın’da ormanda kesim yaparken üzerine ağaç devrilen genç tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Kirazlıköprü’de HES çalışmaları başladı

Kumluca Beldesini ziyaret eden Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, elektrik üretimi için Kirazlıköprü Barajına yapılacak olan hidroelektrik santrali (HES) çalışmalarına başlandığını açıkladı.

Karabük’e alternatif yolda çalışma tam gaz

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız-Hasankadı-Yenice-Karabük duble yolunca başlayan birinci etap çalışmalarını inceledi. Bartın-Karabük arasında alternatif bir yol olacak ve bu yola önem verdiklerini ifade eden Tunç, bu yollarla Kozcağız’ın adeta bir kavşak noktası olacağını söyledi. Yılmaz Tunç ayrıca Kumluca Beldesi atıksu arıtma tesisi inşaatının başladığını da açıkladı.

Can, Kurban Bayramını kutladı

Kumluca Belediye Başkanı İsmail Can, bir mesaj yayımlayarak Kumluca halkı başta olmak üzere Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutladı. Can mesajında, “Bayramlar vefanın sırrını, hatırlamanın ve sadakatin zenginliğini, tanışmanın ve kaynaşmanın derin anlamını yaşadığımız ve yaşattığımız eşsiz zamanlardır” dedi.

Kumluca taşkın koruma çalışmaları devam ediyor

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Beldesi’nin içerisinden geçen Kumluca Çayı taşkın koruma çalışmaları kapsamında yapılacak olan sedde ve taş tahkimatı çalışmalarının devam ettiği açıkladı.

Kumluca’da taşkın koruma çalışmaları devam ediyor

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Beldesi’nin içerisinden geçen Kumluca Çayı taşkın koruma çalışmaları kapsamında yapılacak olan sedde ve taş tahkimatı çalışmalarının devam ettiği açıkladı.

Ağaçtan düşen Ahmet Hoca vefat etti

Kumluca'dan acı haber

Kumluca Atıksu Arıtma Tesisi ihaleye çıkıyor

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Beldesi atıksu arıtma tesisi inşaatı yapım ihalesinin 16 Haziran’da Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İller Bankası Yatırım Koordinasyon Dairesi Başkanlığınca Ankara’da gerçekleştirileceğini açıkladı.

Kaçak kazıda vurgun yediler

Şok baskın, faturası ağır oldu...

Kumluca’da korona tedbirleri devrede

Tüm Türkiye’de olduğu gibi başta Bartın Belediyesi olmak üzere ilçe ve belde belediyelerince de koronavirüs salgınına karşı önlemler alınırken çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Kumluca Belediyesi de bu kapsamda beldede bir dizi önlemler aldı.

Kumluca Çayı ihalesi 1 Nisan’da

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Çayına çift taraflı sedde İmalatı taş alımı ihalesinin 1 Nisan’da yapılacağını belirterek, “Kumluca Çayı taşkın korunma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Kumluca beldesinin taşkından korunacak ve beldemiz daha güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.

Kumluca'da bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen Devlet teşvik ve desteklerinin anlatıldığı bilgilendirme ve istişare toplantısı Kumluca'da düzenlendi.

“Kozcağız çok farklı bir görünüm kazanacak ve güzelleşecek”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız- Bartın Duble Yolu’yla ilgili açıklamalarda bulunurken yapılacak olan çalışmalarla Kozcağız’ın çehresinin değişeceğini belirtti. Tunç, “Kozcağız şehir geçişinde eski köprülerin yerine inşa edilecek olan 5 adet köprü ve Irmak ıslahı beldenin çehresini değiştirecek, Kozcağız çok farklı bir görünüm kazanacak ve güzelleşecek. Kozcağız, Kumluca, Hasankadı beldelerimizin ve köylerimizin Bartın’a ulaşımı kolaylaşacak.” dedi.

Kozcağız Kumluca yolu ulaşıma kapandı

Kozcağız Kumluca yolu ulaşıma kapandı

Emekli öğretmenden acı haber

Hastaneye kaldırıldı, ama…

Güner’den yeni yılın ilk günü yayla gezisi

Bartın Valisi Sinan Güner, yeni yılın ilk gününde yoğun kar yağışının yaşandığı Kumluca Beldesi’ndeki Gezen Yaylasına çıktı. Vali Güner, yayla gezisini sosyal medyadan da paylaştı.

Kumluca Çayı Çift Taraflı Sedde İmalatı ihalesi 17 Ocak’ta

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Çayına çift taraflı sedde İmalatı taş alımı ihalesinin 17 Ocak’ta yapılacağını belirterek, “Kumluca Çayı taşkın korunma çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte Kumluca beldesi güzel bir görünüme kavuşacak” dedi.

Tunç’tan Kumluca çıkarması

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte Kumluca Beldesinde ziyaretlerde bulundu.

Kooperatif Başkanlarından Tunç’a meclis ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç, Kumluca Beldesi Köy ve Mahalle Muhtarları ile Orman Kooperatif Başkanlarını TBMM’de ağırladı.

Tunç, Kozcağız ve Kumluca’daki aşure etkinliklerine katıldı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç Kozcağız ve Kumluca Beldesinde gerçekleştirilen aşure etkinliklerine katılarak vatandaşların hem Aşure Gününü tebrik etti hem de aşure gününün birlik ve beraberliğe vesile olmasını diledi.

Akın, yayla havası aldı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, hafta sonunu Bartın’ın Kumluca Beldesi’ne bağlı Kokurdan Yaylası’nda geçirdi.

Tarımda Kırsal Kalkınma seferberliği

Tarım ve Orman İl Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı kapsamında başlayan yüzde 50 hibe desteklemeli 13. Etap başvurularıyla ilgili Bartın genelindeki yatırımcılara yönelik tanıtım ve bilgilendirme toplantısı düzenledi. Şehir merkezi, Amasra, Kurucaşile, Ulus İlçeleriyle Kozcağız ve Kumluca Beldeleri de dahil yapılan toplantılara toplam 257 kişi katıldı.

Bankoğlu’ndan Ulus Belediyesine eşitlik ve adalet çağrısı

CHP Bartın Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Ulus İlçesine ve Kumluca Beldesine ziyaretler gerçekleştirerek hem esnafın dertlerini dinlemeye devam etti, hem de özellikle ilçenin önemli sorunlarından olan kapatılan tekstil fabrikası hakkında açıklamalar yaptı.

Anadolu Diyanet Sen’dan istişare toplantısı

Anadolu Diyanet Sen, Kumluca Beldesinde görev yapan din görevlileri ve üyeleriyle istişare toplantısında bir araya geldi. Sendikanın faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantıda ayrıca sendika yeni üye olan din görevlilerine sendikanın çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Esnaf dolandırıcıları polisten kaçamadı

Bartın’da faaliyet gösteren bakkal, fırıncı, pastaneci gibi esnaflara giderek kendilerinin daha önceden dükkandan alışveriş yaptığını ve alışveriş esnasında kendilerine eksik para verildiğini söyleyerek alışveriş dahi yapmadıkları esnafları dolandıran dolandırıcılar, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekiplerinden kaçamadı. Polis, dolandırıcıları Kumluca Beldesinde yakaladı.