Etiketler

Otomobil şarampole yuvarlandı

Bartın Kozcağız yolunda kaza

İşçi servisi ile kamyonet çarpıştı

İşçileri taşıyan minibüs yoldan çıktı

Hastane altında zincirleme kaza

Olay yerinden ilk görüntüler

faciadan dönüldü

Çaybükü ve Özel İdare şantiyesine geçişin sağlandığı ırmak üzerine yapılan dolgu yolda faciadan dönüldü

Hastaneden acı haberi geldi

Duvara çarpıp şarampole yuvarlandı

Buse tosun gümüş madalya kazandı

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu milli sporcu Buse Tosun, Polonya’da düzenlenen Uluslararası Zilkowski Pytlasinski Poland Open Güreş Turnuvası’nda gümüş madalya almayı başardı.

Motosiklet ile otomobil çarpıştı Son dakika,

Yalı mevkiinde kaza

İki kişi ağır şekilde yaralandı

Çaycuma Bakacakkadı yolunda kaza

Otomobil şarampole yuvarlandı

Direksiyon başında rahatsızlanan sürücü hayatını kaybetti.

İşte muhtarlık seçim sonuçları

Sandıklar açıldı, işte kazanan isimler

Saya evlerde üretilecek

Bartın’da yoksulluk ve göçten kaynaklı sorunların giderilmesi, toplumun dezavantajlı kesimlerine mesleki bilgi ve beceri kazandırarak istihdama katılımlarının sağlanması, İldeki ve bölgedeki nitelikli ve üretken beşeri sermayenin geliştirilmesine katkı sağlanmasını amaçlayan “Sayayı Evlerde Üretiyoruz” projesi kapsamında Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan İnovasyon Merkezinde sayacılık ve montajı konusunda kursların verileceği Eğitim Merkezi kurulacak.

Kamyonet ile otomobil çarpıştı

Hasankadı yolunda kaza

Dilara Uçan, dünya şampiyonu oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcu Dilara Uçan, Özbekistan'ın başkenti Taşkent’te düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası’nda koparmada altın madalya kazandı.

BARTIN’DAKİ ATIL ALANLAR TARIMA KAZANDIRILIYOR

Bartın’da Atıl Tarım Arazilerinin Etkinliğinin Artırılması Projesiyle 1400 dekar alanda gerçekleştirilen çalışmalar kapsamında Çiftlik Köyündeki 55 bin metrekarelik alanda ve Akçamescit Köyünde dane mısır ekimi gerçekleştirdi. Mısır ekimine katılan Tarım ve Orman İl Müdürü Yasin Önder, Bartın’da 20 bin hektarın üzerinde ekilebilir atıl alanı il ekonomisine kazandırmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi.

Avrupa’dan gümüş madalyayla döndü

Bartın Üniversitesi öğrencisi Milli Sporcu Zeynep Yetgil, Kuzey Makedonya’nın başkenti Üsküp’te düzenlenen U23 Avrupa Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

Anadolu gazete sahiplerinden BİK temsilcilerine güvenoyu

Basın İlan Kurumunun (BİK) Genel Kurulu’na katılacak olan Anadolu gazete sahiplerinin 3 temsilcisinin seçimi, Ankara’da gerçekleştirildi. Seçime katılan tüm delegelerin oylarını alan Mehmet Nuri Kolaylı, Şevket Erzen ve Mustafa Arslan seçimi kazanarak, BİK Genel Kurul üyeliğine tekrar seçildi.

Hastaneden acı haberi geldi

Kamyonetin çarptığı yaya hayatını kaybetti.

Kamyonet yayaya çarptı

Bartın şehir merkezinde kaza

Tam kapanmada ilginç kaza

Görenleri şaşırtan kazada üç araç sıkıştı

Ekrem Öztürk, Avrupa ikincisi oldu

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi milli sporcu Ekrem Öztürk, Polonya’da gerçekleştirilen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda gümüş madalya kazandı.

Bartınlı genç kaza yaptı

Kontrolden çıkan otomobil otobanda takla attı

Bartın Kozcağız yolunda feci kaza

Bartın Kozcağız yolunda feci kaza

Milli sporculardan Avrupa Kupası’nda 2 madalya birden

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencileri Hasan Engin ve Burak Ünal, 6. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupası’nda (Turkish Open) bronz madalya kazandılar.

Berfin Altun’dan bronz madalya

Bartın Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi öğrencisi Berfin Altun, Avrupa Halter Şampiyonası’nda silkmede bronz madalya kazandı.

Devrilen tır yolu kapattı

Son dakika, Bartın Karabük yolunda kaza

Market önünde talihsiz kaza İ

lginç kaza, Otomobil market alışveriş arabasına çarptı

Araç 100 metreden denize uçtu

Zonguldak'ta feci kaza

Tunç “Yolsuzluklarla mücadele mevzuatımızda belli”

Kamu gücü kullanılarak elde edilen haksız kazançların araştırılması hakkındaki HDP Grup Önerisi hakkında TBMM Genel Kurulunda konuşan TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, “Yol haritası mevzuatımızda bellidir. Usulsüzlük, yolsuzluk yapan varsa müeyyidesi vardır. Bu müeyyideyi uygulayacak olan da bağımsız yargıdır” dedi.

Pakistanlı işadamı Bartın’a “tamam” dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan 363 Devlet Su İşleri (DSİ) yatırımı kapsamında 80 milyon TL’lik yatırımı Bartın’a kazandırdıklarını ifade eden TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, A’dan Z’ye Bartın’daki yatırımlarla ilgili bilgi verdi. Türkiye’nin en uzun 6. Tünelinin inşa edildiği Kurucaşile sahil yolunun yakında açılacağını belirten Tunç, yolun bittiğinde Kurucaşile’nin Bartın’a 20, Arıt yolu bittiğinde ise Arıt’ın Bartın’a 10 dakikada mesafede olacağını söyledi. 400 yataklı devlet hastanesinin 2 yılda tamamlanacağını da açıklayan Tunç, Bartın’da mobilya fabrikası kurmak için yer bakan Pakistanlı işadamının da başvurularının alındığı ve bu yatırımın Bartın’a kazandırılmasıyla 2 bin kişiye istihdam sağlanacağını kaydetti.

Acele giderken az kalsın ecele gidiyordu

Müşterinin 'çabuk gelsin' dediği kurye kaza yaptı