Etiketler

Güner’den Gaziler Günü mesajı

Bartın Valisi Sinan Güner, 19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Güner mesajında “Cephede kazanılmış rütbelerin en büyüğü olan gazilik ülkemizin en kutsal değerlerindendir. Onlar, bizler için en güç şartlarda mücadele etmiş, canlarını bile vermekten asla çekinmemiş büyük şahsiyetlerdir” dedi.

Terminal Kavşağında Kaza

Yolcu otobüsü ile hafif ticari araç çarpıştı

Tunç, Bartın’ın il oluşunun 29. Yılını kutladı

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 7 Eylül 1991 yılında Zonguldak’tan ayrılarak il olan Bartın'ın il oluşunun 29. Yıldönümü nedeniyle mesaj yayınladı. Tunç mesajında "Bartın son 18 yılda AK Parti iktidarıyla her alanda önemli mesafeler kat etti. Hayal görünen birçok tarihi yatırımlar gerçekleştirildi. AK Parti ile birlikte büyümesini hızlandıran Bartın ilimiz, il hüviyetini kazandıran yatırımlara sahne olmuştur, devam eden dev yatırımlarla yeni projelerle gelişmeye, büyümeye devam ediyor" dedi.

Alpagut’a yeni destek

Bartın Üniversitesi Tunga İnsansız Hava Aracı Takımı, TÜBİTAK ve TEKNOFEST tarafından düzenlenen “2020 Uluslararası insansız Hava Aracı Yarışması”nın ‘Detaylı Tasarım Raporları’ aşamasını geçerek hem yeni destek aldı hem de yarışmalara katılmaya hak kazandı.

TMO, fındık alımlarına başladı

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın’daki Toprak Mahsulleri Ofisinin (TMO) fındık alımlarına 31 Ağustos tarihi itibariyle başladığını belirterek, fındık üreticilerine bol ve bereketli bir kazançlar diledi.

Kayan kamyon karşı şeride geçti

Bartın Çaycuma yolunda kaza

Hendekyanı'nda kaza

Olay yerinden görüntüler

Yaptıkları roketle TEKNOFEST’te finale kaldılar

Bartın Üniversitesi öğrencilerinin kurduğu “Black Sea 1460 Roket Takımı”, TEKNOFEST Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali Roket Yarışması orta irtifa kategorisinin KTR aşamasında 90 takım arasından 6’ncı sırada yer alarak, finallere katılmaya hak kazandı.

Çevre yolunda otomobil takla attı

Bartın’da Çatmaca ışıklardan Özel idare istikametine gitmekte olan otomobil, Oba restoran karşısında yaya geçidinden geçen bisikletli çocukların geçişi esnasında frene basınca kontrolden çıktı

Ju Jitsu eğitimleri hız kazandı

Coronovirüs (Covit 19) nedeniyle bütün dünya da faaliyetlerine ara veren Ulusal ve Uluslararası federasyonlar aşamalı olarak normalleşme sürecine girmeye başladılar. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm spor federasyonları da aynı kapsam içinde Temmuz ayı itibariyle peyderpey öncelikle eğitim faaliyetlerine başladılar. Ju Jitsu Federasyonu ise bayram öncesi 17-19 Temmuz 2020 tarihlerinde İstanbul’un Kasımpaşa İlçesi ile 24-26 Temmuz 2020 tarihlerinde Mersin de seminerlerini gerçekleştirdi.

Gölbucağı mahallesinde kaza

İki araç çarpıştı

Dünya’da sadece Bartın’da var!

Bartın Üniversitesi Ulus Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dr. Bilge Tunçkol tarafından keşfedilen ve Dünya’da sadece Bartın’da bulunan bitki türüne şehrin yani Bartın’ın ismi verildi. Bartın Üniversitesi Ulus Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Dr. Bilge Tunçkol’un 2013-2016 yılları arasında Küre Dağları Milli Parkı'nın Bartın bölümünde sürdürülen floristik arazi çalışmaları sırasında keşfettiği bitki türü 3 yıl süren çalışmaların sonucunda bilim dünyasına kazandırıldı.

Bartınlı Genç feci kazada hayatını kaybetti

Kontrolden çıkan kuş serisi araç köprünün ayağına çarptı

Hafif ticari araç yayaya çarptı

Bartın Sıtmayanı'nda yaralamalı trafik kazası

Kayan otomobil şarampole devrildi

Yağmurlu havada kayganlaşan yolda kontrolden çıktı

Bartın Safranbolu yolunda kaza

Ahmetusta rampasında kaza

Altunok “Milletimiz demokrasi zaferi kazandı”

Bartın Şehit Aileleri ve Gazileri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ekrem Altunok, darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz’un yıldönümü münasebetiyle Bartın Valiliği tarafından düzenlenecek olan etkinliklerin önemine değindi.

Çağlayan’da çalışmalar hız kazandı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Çağlayan Piknik alanında devam eden rekreasyon çalışmalarını inceledi.

“Tunç, “Ulus ilçemizin arıtma sorunu çözülüyor”

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, 13 Şubat tarihinde İller Bankası Yatırım Koordinasyon Dairesi Başkanlığınca Ankara’da gerçekleştirilen Ulus İlçesi Atıksu Arıtma Tesisleri yapım ihalesi sonrasında ihaleyi kazanan firma ile sözleşme imzalanmasının ardından inşaat çalışmalarına başlandığını açıkladı.

Tansiyonu düşen sürücü kaza yaptı

Bartın Kozcağız yolunda kaza

Yol çalışmalarında feci kaza

Kamyonun Altında Kaldı

Mıcırlı yolda kazalar bitmiyor

Bartın Çaycuma yolunda yine kaza oldu

Bu kavşakta kaza eksik olmuyor

Günay çeyiz kavşağında iki otomobil çarpıştı

Korna çaldı, oralı bile olmadılar

Kendilerini Hindistan'da zanneden inekler

Mıcırlı yol yine kazaya neden oldu

Mıcırlı yollar tehlike saçmaya devam ediyor.

Mıcırlı yolda takla attı

Mıcırlı yollar tehlike saçıyor, Kontrolden çıkan otomobil takla attı

Her hafta kaza, bariyer yapılmalı

Her hafta kazaların yaşandığı Kurucaşile yolunda yine bir otomobil şarampole yuvarlandı.

Yolda biriken su kazaya neden oldu

Kaza anını saniye saniye keydetti

Köylüleri kandırıp para topladılar

Bakın vatandaşın güvenini nasıl kazandılar!

Kontrolden çıkan araç direğe çarptı

Bir anlık dikkatsizlik sonucunda kaza