Esnaf Ziyareti Haberleri

Esnaf Ziyareti Haberleri

Kalaycı “Muhalefette bakar, çamur atar”

Haftayı yoğun geçiren AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, esnafı ziyaret ederek esnafın sorun ve talepleri de dinledi. Ziyaretlerle ilgili yaptığı açıklamada muhalefeti eleştiren Başkan Kalaycı, “Milletimiz ister, AK Parti yapar. Muhalefette bakar, çamur atar. Ama biz yolumuza bakıyoruz. Yolumuz uzun, hedefimiz belli. Tek derdimiz milletimiz ve milletimizin geleceği” dedi

Özgür Özel, yarın Bartın’da

CHP’nin etkin isimlerinden biri olan Grup Başkan Vekili Özgür Özel, yarın Bartın’a geliyor. Özel’in Bartın programı ise oldukça yoğun. Ziyaret turuna Amasra İlçesinden başlayacak olan Özgür Özel, Bartın’da hem esnaf ziyareti yapacak hem de akşam gençlerle buluşacak. CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, ise tüm Bartın halkını Özgür Özel’le buluşmaya davet etti.

Tunç’tan esnaf ziyareti

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, beraberindeki il Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Demir ve bazı teşkilat mensupları ile birlikte, Bartın kent merkezinde esnaf ziyaretlerine devam ederek, esnaflara hayırlı bol bereketli kazançlar diledi, iftar sonrası çay sohbetleri yaptı.

Kalaycı’dan esnaf ziyareti

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, teşkilat mensuplarıyla birlikte esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bankoğlu’ndan esnaf ziyareti

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Bartın’da esnafla bir araya geldi. Bankoğlu, "Her dakika kötüye giden bir piyasa var" dedi.

Akın’dan Amasra’da esnaf ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Bartın İl Başkanı Ercüment Özçelik, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç, Milliyetçi Hareket Partisi Amasra İlçe Başkanı Gürkan Özengi ve Milliyetçi Hareket Partisi Amasra İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Amasra pazaryerinde esnafları ziyaret ederek, hayırlı işler diledi.

Bankoğlu’dan Ulus ve Abdipaşa’da esnaf ziyareti

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, Ulus ve Abdipaşa'da esnaf ve pazaryeri ziyaretleri gerçekleştirdi. Bankoğlu, "AKP iktidarı, sürekli olarak suni gündemler yaratıyor. Biz ise alın teriyle çalışanların geçim derdiyle, gerçek sorunlarıyla ilgileniyoruz” dedi.

Akın, güne esnaf ziyaretiyle başladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kent merkezinde esnaf ve vatandaşların talep ve isteklerini dinleyerek hayırlı işler diledi.

Gelecek Partisinden esnaf ziyareti

Gelecek Partisi il Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, Bartın şehir merkezinde esnaf ziyaretlerinde bulundu. Esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Kurtkaya, ziyaretlerde esnafın sıkıntılarını ve çözüm önerilerini dinledi.

Bankoğlu’ndan bayram öncesi esnaf ziyareti

CHP Bartın Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Aysu Bankoğlu, şehir merkezinde ve Ulus İlçesinde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi ve ekonomik durgunluğa işaret etti. Bankoğlu ayrıca 81 ilde uygulanacak sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle vatandaşların bayramını önceden kutladı.

Akın’dan yeni yılın ilk günü esnaf ziyareti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, yeni yılın ilk gününde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Tunç’tan Kozcağız’da esnaf ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Kozcağız belde merkezindeki esnafı ziyaret etti. Tunç ziyaretlerde “Kozcağız’da tarihinde yapılanların, katbekat üzerinde eserler ortaya koyduk” dedi.

Tunç ve Aldatmaz’dan esnaf ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ile AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz teşkilat mensupları ile birlikte Bartın şehir merkezindeki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler dileğinde bulundu. Aldatmaz ve Tunç, ziyaretlerde Bartın’da tecrübe ve bilgi paylaşımından tasarruf ve şeffaflığa kadar pek çok faydasını görebileceği belediyecilik anlayışı ile Bartın’ı tanıştırmak için destek istediklerini söyledi.

Aldatmaz’dan esnaf ziyareti

AK Parti Bartın Belediye Başkan Adayı Yusuf Ziya Aldatmaz, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ve AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycıyla birlikte 31 Mart yerel seçimleri kapsamında çarşı ve pazar esnafını ziyaret etti.

Partililerle önce kahvaltı sonra esnaf ziyareti

Türkiye Büyük Millet Meclisi Anayasa Komisyonu Üyesi ve CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, yakın zamanda CHP Bartın İl ve İlçe örgütleri üyeleriyle kahvaltıda bir araya geldi.

Başkan esnafların taleplerini dinledi

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyet Caddesi ve Lütfiye Caddesi’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Arslan: “Kozcağız’ımızdan rekor bekliyoruz”

AK Parti Bartın Milletvekili Adayı Yaşar Arslan, Kozcağız beldesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Arslan, esnafı tek tek gezerek, 24 Haziran’da destek istedi.

Sahil şeridinde Akın ve Kırşanlı rüzgarı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve MHP Bartın Milletvekili Adayı Op. Dr. Orhan Kırşanlı, Amasra, Çakraz, Avara, Ahatlar ve Akkonak Köyü’nü ziyaret ederek, esnaf ziyaretinde bulunarak, iftarın sofrasında Cumayanı Köyü sakinleriyle bir araya geldiler.

Akın, mahalle esnaflarını ziyaret etti

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın hafta sonu esnaf ziyaretinde bulundu. Akın, Esentepe Mahallesi ve Kemerköprü Mahallesi'ndeki esnafları ziyaret etti.

TUNÇ’TAN ŞEHİR MERKEZİNDE ESNAF ZİYARETLERİ

“Halkımızın arasından hiç çıkmadık”

Tunç’tan esnafa referandum ziyaretleri

“Koalisyonlarda ekonomik darbeyi en çok esnaf yaşadı”

Yalçınkaya’dan esnaf ziyareti

“Hayır ile rahat bir nefes alacağız”

Tunç’tan esnafa referandum ziyareti

“Koalisyonlarda en büyük darbeyi esnaf yaşadı”

Akın, esnaf ve vatandaşları ziyaret etti

Hayırlı işler diledi

Tunç, esnafa sistemi anlattı

“Anayasamız daha demokratik hale geliyor”