Etiketler

Hastanede yangın paniği!

Son dakika, Bartın Devlet Hastanesinde yangın çıktı

Kantin kiraya verilecek

Mardin Devlet Hastanesi hastane bahçesindeki 441 metrekare kantini kiraya verecek.

Oksijen vakum sistemi yaptırılacak

Bartın Devlet Hastanesine dönüşüm ve oksijen vakum sistemi yaptırılacak.

İdrar biyokimyası ve mikroskopisi alınacak

Aydın Devlet Hastanesi tam otomatik idrar biyokimyası ve mikroskopisi alacak.

Hastaneye teknik bakım-onarım hizmeti alınacak

Bartın Devlet Hastanesi teknik gurup bakım onarım hizmeti alacak.

Turhan Kalaycı güven tazeledi

AK Parti Bartın İl Başkanlığı 7. Olağan İl Kongresini Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımıyla gerçekleştirdi. Pandemi kuralları çerçevesinde yapılan kongrede konuşan Genel Başkan Yardımcısı Kandemir, Bartın’dan daha da güçlenerek çıkacaklarını ve kendilerine verilen vazife neyse yerine getirip mücadele edeceklerini söyledi. TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç ise kongrede 400 yataklı Bartın Devlet Hastanesinin 2022’nin sonunda hizmet vermeye başlayacağını kaydetti. Görevde olduğu 3 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları aktaran AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı da üye hedeflerini geçtiklerini dile getirerek “AK davamızın Önderi Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yürüyoruz” dedi. Tek liste halinde girilen kongredeki seçimlerde ise Turhan Kalaycı güven tazeleyerek yeniden AK Parti Bartın İl Başkanı oldu.

Ekmek ve tatlı alınacak

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine ekmek ve tatlı alınacak

Motorin ve benzin alınacak

İskilip Atıf Hoca Devlet Hastanesine motorin ve benzin yakıtı alınacak

BARTIN’DA SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN AŞI UYGULAMASI BAŞLADI

Bartın’da sağlık çalışanları için Covid-19 aşı uygulaması başladı. Sağlık Bakanlığı’nın talimatları doğrultusunda Bartın Devlet Hastanesi’nde, sağlık çalışanlarının tamamını kapsamak üzere MHRS (ALO182) sistemi üzerinden alınan randevularla 08:30-24:00 saatleri arasında Covid-19 aşı uygulaması yapılacak. İlk aşı ise Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Doktor Özkan Polat’a uygulandı.

Dükkan kiraya verilecek

Kayseri Devlet Hastanesine ait dükkan kiraya verilecek.

Uzaktan görüntülü muayene dönemi

Bartın Devlet Hastanesinde yeni uygulama

Bakım ve onarım hizmeti alınacak

Bergama Necla-Mithat Öztüre Devlet Hastanesinin bakım ve onarımı yapılacak.

Bartın Devlet Hastanesinde ilginç anlar

Hastane bahçesini bir anda sis bulutu kapladı

Devlet Hastanesinden önemli duyuru

Bu bölüme gidecek olanların dikkatine!

Devlet Hastanesinde 16 doktor göreve başladı

Bartın Devlet Hastanesine atanan 16 uzman doktor göreve başladı. Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, göreve başlayan hekimlere başarılar diledi.

Yeni Başhekim göreve başladı

Abdullah Danışman’ın istifasının ardından Bartın Devlet Hastanesinin yeni başhekimi belli oldu. Uzman Doktor Özkan Pulat, Bartın Devlet Hastanesi Başhekimi olarak göreve başladı.

Merakla beklenen doktor geldi

Bartın Devlet hastanesinden açıklama yapıldı.

Başhekim Danışman istifa etti

2017 yılında Bartın Devlet Hastanesi Başhekimliği görevine atanan Abdullah Danışman’ın bugün görevinden istifa ettiği öğrenildi.

DEVLET HASTANESİ -

Covid poliklinikleri Göğüs Hastalıkları binasında hizmet verecek

Bartın Devlet Hastanesindeki pandemi (Covid) poliklinikleri, yarından itibaren Ömer Tepesindeki Göğüs Hastalıkları Binası zemin katında hizmet vermeye başlayacak.

Sağlıkçılardan ek ödemelere tepki

Bartın Devlet Hastanesi önünde açıklama yapan Türk Sağlık Sen, sağlıkçıların koronavirüsle aylardır özveri ve fedakarlıkla mücadele ettiğini ifade ederek Sağlık Bakanlığından sağlıkçılara ek ödeme değil, tek ödeme istedi. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya seslenen Türk Sağlık Sen Bartın İl Temsilcisi Besim Coşkun, “Alınan ücretler reva mıdır?” diye sordu.

Tunç’tan Özel İdare Tesislerinde inceleme

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, İl Özel İdaresine bağlı Akçamescit’teki Güneş Enerjisi Tesisi ile Beton Parke Üretim Tesisini ve çalışmaları devam eden Bartın 400 Yataklı Devlet Hastanesi inşaatını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Hastane odasında anlamlı sürpriz

Covid pozitif olarak yoğun bakımda takip edilen down sendromlu Saime Yılmaz’a Bartın Devlet Hastanesi Yoğun bakımlardan sorumlu Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Beyhan Güner ve sağlık çalışanları tarafından pasta sürprizi yapıldı.

Aydın ailesinin acı günü

Bartın Televizyonu Yönetim Kurulu Başkanı ve Bartınspor Eski Başkanı Ercan Aydın’ın annesi Nazire Aydın, tedavi gördüğü Elazığ Devlet Hastanesinde hayatını kaybetti. Geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybeden Nazire Aydın, memleketi Elazığ’da son yolculuğuna uğurlandı.

Kalaycı, gurbetçileri yalnız bırakmadı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı yurt dışı çıkışlarda istenilen Covid-19 testi için Bartın Devlet Hastanesine başvuran gurbetçilerle bir araya geldi. Kalaycı gurbetçilerin yanı sıra iş, okul vb. nedenlerle yurt dışına çıkacak olan vatandaşlarla da istişarelerde bulundu.

65 yaş üstünün muayene saatleri kısıtlandırıldı

Koronavirüs tedbirleri kapsamında risk grubunda olan 65 yaş üstü vatandaşların Bartın Devlet Hastanesi’nde muayene saatleri kısıtlandı. 65 yaş üstünün hastane muayene saatleri 10.30-14.30 oldu.

Güner:

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun talimatıyla ülke genelinde esnaf başta olmak üzere pazarlar, toplu taşıma araçları, yollar, alışveriş alanları, ticari taksiler ve tüm yaşam alanlarına yönelik yapılan koronavirüs denetimlerinin Bartın ayağı gerçekleştirdi. Bartın’daki denetimleri yakından takip eden Bartın Valisi Sinan Güner, Bartın’da şuanda ev karantinası dahil toplam 100’ün üzerinde vaka sayısının olduğunu doğruladı. “Hastanede yatan sayısı 100’den fazla değilse de evdekilerle beraber toplam sayı 100’den fazla” diyen Güner, Bartın Devlet Hastanesinin de tamamen pandemi hastanesine dönüştürülmesiyle ilgili henüz bir talep olmadığını söyledi.