Cemal Akın Haberleri

Cemal Akın Haberleri

Güner’den Akın’a veda ziyareti

Resmi Gazete’de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Valiler Atama Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Bartın Valisi Sinan Güner, veda ziyaretleri kapsamında Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’a ziyaret gerçekleştirdi.

BİK’ten Bartın’da ziyaret turu

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Bölge Müdürü Murat Yürekli, Bölge Müdür Yardımcısı Engin Kaştaş, Hergün Gazetesi Sahibi Nihal Karaman, Bartın 74 Haber Gazetesi Müdürü Hasan Camcı ve Halk Gazetesi Muhabiri Tolga Akıner, Bartın’da bir dizi gerçekleştirdi. Heyet bu kapsamda Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin’i ziyaret etti.

Akın’dan Hemşireler Günü mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Akın’dan Engelliler Haftası mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Belediyeden Hıdırellez ve Anneler Günü Şenliği

Bartın Belediyesi tarafından Yalı’da düzenlenen Hıdırellez ve Anneler Günü Şenliği vatandaşların yoğu katılımıyla gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Cemal Akın, şenlikte “Bugün on binin üzerinde vatandaşımızın şenliğimize katılımı, çocuklarımızın şenliği tam anlamıyla yaşamış olmaları, genç yaşlı tüm vatandaşlarımızın şenlik alanını doldurması bizlere bir kez daha gösterdi ki özlemişiz güneşli havada dışarıya çıkıp gezmeyi, çocuklarımızla kentimizin sokaklarında vakit geçirmeyi” dedi.

BELEDİYEDEN HALK OTOBÜSLERİNE 2 BİN TL GELİR DESTEĞİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında Mayıs ayı gündemini görüşen Bartın Belediye Meclisi, Özel Halk Otobüslerine her araç için 3 ay süreyle 2 bin TL gelir desteği vermeye karar verdi. Halk Otobüslerinde aktarma saatlerini 33 dakikadan 50 dakikaya çıkaran Meclis, zam talebini ise reddetti.

Akın’dan Kadir Gecesi mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kadir Gecesi münasebetiyle mesaj yayınladı. Akın, barışın, kardeşliğin ve güzelliğin öğütlendiği; dostluğun, merhametin ve muhabbetin övüldüğü; ayrılığın, nifakın, dargınlığın ve küslüğün reddedildiği bu gecenin her kes için ilahi nimet olduğunu belirtti.

TEMSİLİ BELEDİYE BAŞKANI MAKAMINA OTURDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Ağdacı İlkokulu 4.Sınıf Öğrencisi Yunus Talha Bolat, temsili olarak Bartın Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Bartın Belediyesi’ne bağlı birimlerde çalışan 6 aday memur için yemin töreni düzenlendi.

​​​​​​​Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın’ın da katıldığı yemin töreninde, 6 aday memur yemin ederek asaleten göreve başladı.

BAYRAM COŞKUSUNU ÇOCUKLAR DOYASIYA YAŞAYACAK

Bartın Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukların bayram coşkusunu doyasıya yaşamaları için çeşitli etkinlikler hazırladı.

BAŞKAN AKIN, EBELER HAFTASINI KUTLADI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ebeler Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Başkan Akın’dan 23 Nisan mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

BAŞKAN AKIN, BAĞIMLILIKLA MÜCADELE ÇALIŞTAYINA KATILDI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve Bartın Valiliği koordinasyonunda İl Sağlık Müdürlüğümüz sekretaryasında gerçekleştirilen “Ben Olsaydım” temalı Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayına katıldı.

BAŞKAN AKIN YÜZLERCE VATANDAŞLA İFTAR AÇTI

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 2 yıllık pandemi süreci sonrasında  vatandaşlarla iftarda bir araya geldi. Başkan Akın, 'Pandemi döneminde iftar programlarına 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bu yıl programları gerçekleştirmeye başladık' elimizden geldiğince iftar sonrasında misafir olmaya  çalışıyoruz”dedi.

“Ben Olsaydım” Temalı Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı Başladı

“Ben Olsaydım” Temalı Bağımlılıkla Mücadele Çalıştayı  uyuşturucu, alkol, tütün, davranışsal bağımlılık konularına yönelik genel durum ve değerlendirmelerin “Ben Olsaydım” teması altında ele alındığı ve ilimizde bağımlılık ile mücadeleyi güçlendirmek amacıyla düzenlenen bağımlılıkla mücadele çalıştayının açılışına  Bartın Valiliğinin koordinasyonunda İl Sağlık Müdürlüğünün sekretaryasında Kültür Merkezinde düzenlenen çalıştaya;  Bartın Valisi Sinan Güner, Eşi Uzm.Dr. Beyhan Güner Belediye Başkanı Cemal Akın, Vali Yardımcısı Abdullah Akdaş, İl Emniyet Müdürü Şakir Engin Korkmaz, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Ersin Aslan, Sahil Güvenlik Batı Karadeniz Batı Grup Komutanı Yb. Safa Söylem, İl Özel İdare Genel Sekreteri Metin Çetin, İl Sağlık Müdürü Dr. Alpaslan Erol, daire amirleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çalıştay üyeleri katıldı.

KADIN FUTBOL TAKIMINDAN BELEDİYE ZİYARETİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Kastamonugücü Spor Kulübü Kadın Futbol Takımını misafir etti.

BARTINSPOR TARAFTARIYLA TELEKONFERANS GÖRÜŞMESİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartınspor Futbol Takımı taraftar liderleriyle telekonferans yöntemiyle görüntülü görüşerek başarılar diledi.

Başkan’dan 400 bin TL prim sözü

Bugün oynanacak olan Bartınspor-Amasyaspor maçı için Kayseri’ye giden Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, maç öncesi Kulüp Başkanı Serkan Yurtaçan be futbolcuları ziyaret etti.

TURİZM HAFTASI KUTLU OLSUN

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.

Akın'dan Bartınspor'a 200 bin lira destek

"Bartınspor Başkanımız Sayın Serkan Yurtaçan ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sayın Erhan Somaklı, Sayın Sefai Kanmaz ve Sayın Yıldıray Güngörür’ün Belediyemize gerçekleştirmiş oldukları ziyaretlerinde 18-22 Nisan tarihleri arasında oynanacak olan Play-Off müsabakaları ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Bugüne kadar takımımız için elimizden gelen desteği verdik.

Akın'dan Müdür Acar'a ziyaret

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Bartın İl Milli Eğitim Müdürü Oğuzhan Acar’ı ve kurum çalışanlarını ziyaret etti.

Bartınspor’dan Güner’e ziyaret

Bartınspor Kulübü Başkanı Serkan Yurtaçan, Bartın Valisi Sinan Güner’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Vali Güner, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Bartınspor’u destekleyeceklerini ifade etti.

BELEDİYE MECLİSİNDE FAALİYET RAPORU GERGİNLİĞİ

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın başkanlığında toplanan Belediye Meclisinin Nisan gündemine 2021 yılı Faaliyet Raporu damga vurdu. Mecliste tartışma konusu olan rapor dolayısıyla AK Parti, MHP ve CHP Grubu arasında sataşmalar ve gergin anlar yaşandı. CHP grubu, Faaliyet Raporunda Bartın’daki trafik ve otopark sorununa yönelik çözüm ve üretime dayalı çalışmalar göremediklerini ifade ederken MHP grubu CHP’nin bugüne kadar Meclise doğru ve istikrarlı bir öneri getirmediğini savundu. AK Parti grubu ise Belediyenin 2021 bütçesindeki gelir artışlarına dikkat çekti. Başkan Akın’ın ise tüm bu tartışmalara cevabı “Gelecek nesillere eser bırakmamışız. Valla görmek başka bir şey, bakmak başka bir şey” oldu.

Akın: “177. Yıl dönümü kutlu olsun”

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Polis Teşkilatının 177. kuruluş yıl dönümü, Polis Haftası ve Polis Günü münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Akın, Gazi Gününü kutladı

Belediye Başkanı Cemal Akın, 8 Nisan Bartın Gazi Günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

AKIN, İFTARDA GAZETECİLER VE MUHTARLARLA BULUŞTU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 2 yıllık pandemi süreci sonrasında ilk kez Bartın’daki basın mensupları ve şehir merkezi muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi. Bartın Öğretmenevi’ndeki iftarda Başkan Akın, “Pandemi döneminde iftar programlarına 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bu yıl programları gerçekleştirmeye başladık” derken iftar sonrasında ise gazetecilerle çay sohbeti yaptı.

Akın, Avukatlar Gününü kutladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ramazan simitleri Başkan Akın'dan

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın daima vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla bir araya geliyor, sohbet ediyor, talep ve önerilerini dinleyerek, fikir alışverişinde bulunuyor. Başkan Akın, beşeri münasebetin gücüne inanıyor, danışan akıl hata yapmaz düsturuna önem veriyor.

Akın’dan Ramazan Ayı mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ramazan ayı münasebetiyle mesaj yayımladı.

Akın’dan Ramazan Ayı mesajı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ramazan ayı münasebetiyle mesaj yayımladı.