Etiketler

BARTIN BELEDİYESİ TAŞINMAZ İHALESİ 

BARTIN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN : Belediyemiz sınırları içinde kalan İlimiz merkez ilçe Kemerköprü Mahallesi, tapuda E28c12c1a pafta, 89 ada, 198 parsel no’lu mülkiyeti belediyemize ait 999,62 m2 yüzölçümlü arsa, 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 45.maddesine göre “Açık Teklif Usulü” ile yapılacak ihale neticesinde satılacaktır. İhale 18/11/2020 Çarşamba günü Belediye Encümeni huzurunda saat 16:00 da Belediye Meclis Salonunda yapılacak olup,

BARTIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI

BARTIN İL JANDARMA KOMUTANLIĞI HİZMET BİNASINDA BULUNAN ODALARDA YAPILACAK BAKIM ONARIM yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

İL JANDARMA KOMUTANLIĞI(BARTIN) İÇİŞLERİ BAKANLIĞI JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI

BARTIN İL JKLIĞI ENVANTERİNDE BULUNAN 86 ADET ARACIN ZORUNLU MALİ SORUMLULUK SİGORTASI hizmet alımı 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19 uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek olup, teklifler sadece elektronik ortamda EKAP üzerinden alınacaktır.  İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler aşağıda yer almaktadır:

CHP’den alternatif Cumhuriyet Bayramı töreni

CHP Bartın İl Başkanlığı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını düzenlediği alternatif törenle kutladı. Cumhuriyet Meydanındaki törende Atatürk Anıtına çelenk sunulurken CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu “Türkiye zor dönemlerden geçiyor. Ama şunu unutmamalıyız ki 1923’te Ata’mız ve silah arkadaşları cumhuriyeti kurarken asla umutsuzluğa kapılmamışlardı. Bizde umutsuzluğa kapılmamalıyız” dedi.

Saadet Partili Gençler, maske dağıttı

Saadet Partisi Bartın Gençlik Kolları Başkanı Hüsnü Can Özmen, yeni tip koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında Kozcağız, Kumluca ve Hasankadı Beldelerinde vatandaşlara maske dağıttı.

Tunç, Cumhuriyet Bayramını kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, Cumhuriyetin 97. Kuruluş Yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Milletvekili Tunç mesajında; “Herkes emin olsun ki, ülkemizin birlik ve bütünlüğüne kastetmek isteyen güçler, devletimizi ve milletimizi bütün azamet ve kudretiyle daima karşılarında bulacaktır” dedi.

Cumhuriyetimizin 97. Yılı coşkuyla kutlandı

Bartın’da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Kutlamaları coşkuyla devam etti. Bu kapsamda Cumhuriyet Meydanındaki törenin ardından Bartın Valiliği önünde de tören düzenlendi. Törende her alanda daha da gelişmiş müreffeh bir Türkiye’ye ulaşacağımıza yürekten inandığını ifade eden Bartın Valisi Sinan Güner, “Bugün Türkiye Cumhuriyeti; köklü, büyük ve güçlü bir devlet olarak, demokratik ve çağdaş yapısıyla pek çok ülke için örnek ve model durumuna gelmiştir” dedi. Tören sonrasında ise Cumhuriyet Bayramına özel araç konvoyuyla şehir turu atıldı.

Erkek arkadaşına kızdı, ortalığı ayağa kaldırdı

Cama çıktı, Bartın'da hareketli dakikalar yaşandı

BARTIN 3. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

Nüfus (Cinsiyet Düzeltilmesi- Ad ve Soyadı Düzeltilmesi İstemli)

T.C. BARTIN 2. ASLİYE HUKUK MAHKEMESİNDEN

KAMULAŞTIRMA İLANI

Kurtkaya Cumhuriyet Bayramını kutladı

Gelecek Partisi İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Kalaycı Cumhuriyet Bayramını kutladı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutladı.

MÜSAİD Cumhuriyet Bayramını kutladı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSAİD) Bartın Şubesi Başkanı Muhammet Aksoy bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları başladı

Bartın’da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yılının kutlamaları başladı. Kutlamalar kapsamında ilk tören Cumhuriyet Meydanında düzenlenirken ikinci tören yarın Bartın Valiliği önünde gerçekleştirilecek. Pandemi kuralları çerçevesinde yapılacak törenin yanı sıra gün içinde 2 ayrı cumhuriyet konvoyu da yapılacak.

Balık, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Halil Balık bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Uzun, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Uzun, Mevlid Kandilini kutladı

Bartın Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Uzun, tüm İslam âleminin Mevlid Kandilini kutlayan bir mesaj yayımladı.

Bankoğlu “Cumhuriyetin sundukları sayesinde ayaktayız”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin kuruluşunun 97. Yıl dönümü vesilesiyle açıklamalarda bulundu. Bankoğlu, "29 Ekim 1923, bizim miladımızdır. Bugün, Cumhuriyetin sundukları sayesinde ayaktayız" dedi.

GİAD, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Bartın Genç İş İnsanları Derneği (GİAD) Başkanı Alkım Tan, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

TÜBİTAK bir projeyi daha kabul etti

Bartın Üniversitesi Fen Fakültesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Dursun Kısa’nın ‘1002-Hızlı Destek Programı’ kapsamında TÜBİTAK’a sunduğu proje desteklenmeye hak kazandı.

Akın, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Cumhuriyetimizin 97. Yıldönümü münasebetiyle kutlama masajı yayınladı.

Tunç, Mevlid Kandilini kutladı

AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç, Mevlid Kandili münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Tunç mesajında; “Bu mübarek gece vesilesiyle Peygamber Efendimizi daha yakından tanımanın ve çocuklarımızı O’nun sevgisi ile yetiştirmenin gayreti içerisinde olmak temennisiyle, Mevlid Kandilinin tüm insanlığa sevgi, barış ve huzur getirmesini diliyorum” dedi.

Dursun, Cumhuriyet Bayramını kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı.

Güner, Cumhuriyet Bayramını kutladı

Bartın Valisi Sinan Güner, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve Türk Milletinin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutladı. Mesajında cumhuriyetin Türk Milleti için sadece bir yönetim çekli olmadığını ifade eden Vali Güner, “Cumhuriyet, milletimizin bağımsızlık ve hürriyetinden asla taviz vermeyeceğinin ifadesidir” dedi.

Hendekyanı'nda kaza

Otomobil ile motosiklet çarpıştı

Bartın'da ilk defa görüldü

Bartın'a nasıl geldiği bilinmiyor!

Ekipler ırmakta çöp avına çıktı

Poşetler dolusu çöp avladılar!!!

Kışlıkları hazırlayın, meteoroloji uyardı

Çarşamba gününden itibaren etkili olacak

Alkol Denetimi Gerçekleştirildi

Alkollü araç kullanan şahıslar yakalandı

Akın, Mevlid Kandilini kutladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Mevlid Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınladı.