Etiketler

Kalaycı’dan gündeme ilişkin açıklamalar

AK Parti Bartın İl Başkanı Turhan Kalaycı, bayram öncesi Bartın’daki basın mensuplarıyla bir araya gelerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Dursun, Ramazan Bayramını kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Kalaycı, Ramazan Bayramını kutladı

AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Bankoğlu'ndan Ramazan Bayramı mesajı

CHP Bartın Milletvekili Aysu Bankoğlu, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Yanaz’a 716 kişilik tribün ihaleye çıkıyor

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Yanaz Güreş Alanının 716 kişilik seyirci tribünü yapım ihalesinin 17 Mayıs’ta gerçekleştirileceğini açıkladı.

Akın, Ramazan Bayramını kutladı

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, Ramazan Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımlayarak, bayramın sağlık, huzur, bereket ve güzellikler getirmesi temennisinde bulundu.

Güner’den Ramazan Bayramı mesajı

Bartın Valisi Sinan Güner, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

“Engelli Anne- Engelli Çocuk Sempozyumu”

Bartın Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından 10-16 Mayıs Engelliler Haftası dolayısıyla “Engelli Anne-Engelli Çocuk Sempozyumu” gerçekleştirildi.

Tunç’tan Ramazan Bayramı mesajı

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı, AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Ramazan Bayramı mesajı yayımladı. Milletvekili Tunç mesajında, Ramazan Bayramının, milletimiz, ülkemiz ve İslâm alemi için sağlık, huzur, barışa, sevgi ve kardeşliğe vesile olmasını, Kudüs’te Mescid-i Aksa'ya ve Müslümanlara yönelik alçak saldırıların son bulduğu bayram olması temennisinde bulundu.

TUNÇ’TAN 2 SAĞLIK YATIRIMI MÜJDESİ!

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Devlet Hastanesinde yeni yoğun bakım ünitesinin hizmete açıldığını ve Aladağ Sağlıklı Hayat Merkezinin yapımının tamamlandığını açıkladı.

Balık, Ramazan Bayramını kutladı

Bartın Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının, oda üyelerinin ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Dursun, Ramazan Bayramını kutladı

İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, bir mesaj yayınlayarak Bartın halkının ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını kutladı.

Bankoğlu: "Ülkeyi kendi haline bıraksalar daha az zarar verirlerdi”

CHP Bartın Milletvekili, Parti Meclisi ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Av. Aysu Bankoğlu, kısıtlamaların 10. Günü sonunda açılan Ulus ve Amasra’daki pazar yerlerini ziyaret etti. Bankoğlu, ziyaretlerinde "Ülkeyi kendi haline bıraksalar daha az zarar verirlerdi” dedi.

Ormanlık alanda canına kıydı

Bartın merkeze bağlı Ecikler köyü Kıranpazarı mahallesinde bunalıma giren bir kişi canına kıydı. Edinilen bilgiye göre, Kozcağız beldesine bağlı

Bartın'da alevli dakikalar

Kundaklama şüphesi, gözyaşlarına boğuldu!

Merkezde geri sayım başladı

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, Bartın Gündüzlü Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi yakında hizmete gireceğini açıkladı. Tunç, merkezin çevre düzenlemesi ve tefrişatında da son aşamaya gelindiğini söyledi.

20 milyon lavanta çeliği toprakla buluştu

Safi Tarım İşletmesine İl Özel İdaresi tarafından 3 yıl süreyle kiralanan, Büyükkıran Köyündeki, tarımsal vasfını kaybetmiş 85 dönümlük arazide, toprak iyileştirmesi ve sulama yatırımları yapılarak kurulan tesiste lavanta fidesi çeliği dikim işi, Bartınlı kadınların emekleriyle devam ediyor. Yaklaşık 25 milyon lavanta çeliğinden 20 milyonu 130 kadın işçinin 90 günlük çalışmasıyla toprakla buluştu.

Karakaş “Hattat’a verilecek tek kuruş yok”

CHP İl Başkanı Selim Karakaş, Hattat Holding’in Amasra Belediyesi’ne ve Amasra Belediye Başkanı Recai Çakır’a açmış olduğu 1 milyon TL’lik tazminat davasına tepki gösterdi. Başkan Karakaş “Hattat Holding’e ne Amasra Belediyesi’nin ne Belediye Başkanı Recai Çakır'ın, ne de Amasra ve Bartın halkının verilecek tek kuruşu yoktur” dedi.