Ankara Haberleri

Ankara Haberleri

Balık, ICCTürkiye 68. Genel Kuruluna katıldı

Milletlerarası Ticaret Odası Türkiye Milli Komitesi (ICC Türkiye) 68. Genel Kurul ve Yönetim Kurulu Toplantısı Ankara’da gerçekleştirildi. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler Sosyal Tesisleri’nde yapılan toplantıya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Halil Balık katıldı.

Köprü inşaat işleri yapılacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Köprü inşaat işleri yaptıracak.

İnşaat yapılacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Kat karşılığı inşaat yaptıracak.

Çiçek satış alanları alınacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Prefabrik çiçek satış alanları ve eklentileri satın alacak.

Okul onarılacak

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2 adet okul onarımı yapacak.

AK Parti’den Ankara’ya çıkarma!

AK Parti Bartın Teşkilatı, TBMM Adalet Komisyonu Başkanlığının ardından AK Parti Grup Başkanvekili olan AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’u Ankara’da ziyaret etti.

BİK’ten Bartın’da ziyaret turu

Basın İlan Kurumu (BİK) Ankara Bölge Müdürü Murat Yürekli, Bölge Müdür Yardımcısı Engin Kaştaş, Hergün Gazetesi Sahibi Nihal Karaman, Bartın 74 Haber Gazetesi Müdürü Hasan Camcı ve Halk Gazetesi Muhabiri Tolga Akıner, Bartın’da bir dizi gerçekleştirdi. Heyet bu kapsamda Bartın Cumhuriyet Başsavcısı Faruk Kaynak, Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın ve Bartın İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin’i ziyaret etti.

Umutlar 90+5’de yeşerdi

Bartınspor umutlarını Cuma günü oynanacak olan Amasyaspor - Ankara TKİ maçına taşıdı. Bugün oynanan maçta Bartinspor 90+5 te attığı golle umutlarını Cuma oynanacak maça taşıdı. Şimdi gözler Cuma günü oynanacak Amasyaspor - Ankara TKİ maçında. Ankara temsilcisi Amasyasporu yenerse puanlar eşitlenecek ve şampiyonluk penaltılarla belirlenecek

Tıbbi sarf malzeme alınacak

Ankara Şehir Hastanesi 5 kalem tıbbi sarf malzeme satın alacak.

Veteriner Hekim için Belediyede tören

Geçirdiği beyin kanaması nedeniyle Ankara’da tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden Bartın Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Veteriner Hekim Ahmet Kerem Lü, Bartın Belediyesi önünde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Şampiyonun rakipleri belli oldu

Ligin son haftasında evinde Taşköprüspor’la karşılaşan Bartınspor, 66. Dakikada Serdal Öz’ün attığı tek golle sahadan 1-0 galip ayrılarak resmen şampiyonluğunu ilan etti. Taşköprüspor’lu oyuncular ile Bartınsporlu oyuncular arasında centilmence oynanan karşılaşmanın sonunda, kırmızı-siyahlılar taraftarıyla birlikte şampiyonluğu kutlarken, Bartınspor’un play-off maçlarındaki rakipleri de belli oldu. Bartınspor, play-off’larda Amasyaspor ve Ankara TKİ spor ile karşılaşacak.

Yedek parça alınacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Damparhane kısmı 173 kalem yedek parça alacak.

Yangın algılama sistemi yapılacak

Ankara Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı yurtlara yangın algılama sistemi yaptırılacak.

Tunç ve Güner’den Ankara’da bir dizi ziyaret

TBMM Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç’la birlikte Ankara’da bir dizi temaslarda bulunan Bartın Valisi Sinan Güner, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret etti.

GMİS, büyük madenci yürüyüşünün 31. Yılını kutladı

Bartın’daki madencilerinde katıldığı 4-8 Ocak 1991 Zonguldak-Ankara Büyük Madenci Yürüyüşü ’nün 31’inci Yıldönümünde Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Yönetim Kurulu adına bir basın açıklaması yapan Genel Başkan Hakan Yeşil, Büyük Zonguldak-Ankara Yürüyüşü’nün, ülkemiz işçi sınıfının sesinin tüm dünyada yankılandığı demokratik bir eylem olduğunu söyledi.

Bartın otobüsü kaza yaptı

Ankara'ya hareket eden otobüs kaza yaptı.

Yıldırım MUSİAD Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği Üyesi Murat Yıldırım, Bartın’ı temsilen derneğin 104. Genel İdare Kurulu toplantısına katıldı.

GMİS’ten Ankara temasları

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Genel Başkan Yardımcısı İsa Mutlu, Genel Sekreter Ertan Kaya, Genel Mali Sekreter Volkan Yıldız, Genel Teşkilatlandırma ve Eğitim Sekreteri Tayfun Demir, Ankara’da çeşitli ziyaretlerde bulunuyor.

Bina işleri yapılacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ, Bina işleri yaptıracak.

Cenaze levazımatı alınacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi cenaze levazımatı satın alacak.

Sulama borusu alınacak

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı çeşitli çaplarda sulama borusu satın alacak.

Park tanzim işleri yapılacak

ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Park tanzim işleri yaptıracak.

CEMAL AKIN İLK KEZ KAZAYI ANLATTI

Ankara’daki bölge toplantısına giderken kaza yapan MHP otobüsünün içinde bulunan Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, kaza anını ilk kez anlattı. Evinde tedavisi devam eden Başkan Akın, kazadan sonra Bartın Devlet Hastanesine gelinceye kadar ki süreci hatırlamadığını ifade ederek kazada hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç’in yerine birini atamayacağını açıkladı. Cemal Akın, “Kardeşlerimizi hiç unutmayacağız. Necmi Bey Başkan Yardımcılığı görevine devam ediyor. Ama ikinci Başkan Yardımcısı arkadaş atamayacağım. Onun odasını doldurmayacağım” dedi.

Kurtkaya’dan Esenyurt mevkiindeki kazalarla ilgili açıklama

Gelecek Partisi Bartın İl Başkanı Yasemin Dora Kurtkaya son zamanlarda Esenyurt mevkii Bartın Ankara Karayollarında yaşanan kazalar hakkında açıklamalarda bulundu. Kurtkaya, “Nedense birilerinin daha çok para kazanacağım hevesiyle yaptığı her işte kaybeden vatandaş oluyor. Bu olayda da kaybeden yine biz olduk” dedi.

Oto elektrik yedek parça alınacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi Oto elektrik yedek parça satın alacak.

GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

03 Ekim 2021 Pazar günü Bartın’dan Ankara’ya hareket ettikten kısa bir süre sonra meydana gelen trafik kazasında

Murat Sevilmiş son yolculuğuna uğurlandı

MHP'nin Ankara Bölge İstişare Toplantısı için Bartın'dan Ankara'ya hareket eden ve Esenyurt mevkiinde devrilen yolcu otobüsü kazasında hayatını kaybeden MHP İl Yönetim Kurulu Üyesi, İş İnsanı Murat Sevilmiş son yolculuğuna uğurlandı.

TAZİYE MESAJI

03 Ekim 2021 Pazar günü Bartın’dan Ankara’ya hareket ettikten kısa bir süre sonra meydana gelen trafik kazasında hayatlarını  kaybeden  Bartın Belediye Başkan Yardımcımız  Ahmet Kömeç

Ahmet Kömeç son yolculuğuna uğurlandı

MHP'nin Ankara Bölge İstişare Toplantısı için Bartın’dan Ankara’ya hareket eden ve Esenyurt mevkiinde devrilen yolcu otobüsü kazasında hayatını kaybeden Bartın Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Kömeç için Bartın Belediyesi önünde tören düzenlendi.

Yaşlı kadını “Polisim” diye dolandırdı

Bartın’da kendisini Bartın İl Emniyet Müdürlüğünde görevli polis olarak tanıtarak yalnız yaşayan 80 yaşındaki kadını dolandıran bir kişi, Asayiş Şube Müdürlüğünün Ankara Emniyet Müdürlüğüyle ortak gerçekleştirdiği operasyonla yakalandı. Yaşlı kadının ziynet eşyalarını alan adamın daha önce de bir kişiyi aynı yöntemle dolandırdığı tespit edilirken şüpheli, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.