Ali Özdemir Haberleri

Ali Özdemir Haberleri

19 MAYIS BARTIN’DA TÖRENLE KUTLANDI

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Bartın’da törenle kutlandı. Cumhuriyet Meydanındaki törende Atatürk Anıtına çelenk sunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, gençlere seslenerek “Değerli genç arkadaşlarım çıktığımız bu yolda tarihinizden ve ecdadınızdan ilham alınız, bir gün dahi yılmayınız. Çünkü sizler büyük işler başarmış bir ecdadın torunlarısınız ve inanıyorum ki çok büyük işler başaracaksınız” dedi.

Kasapoğlu ve Özdemir’den Tunç’a Meclis ziyareti

Bartın Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Oğuzhan Kasapoğlu ve Bartın Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir AK Parti Bartın Milletvekili ve TBMM Adalet Komisyonu Başkanı Yılmaz Tunç’u TBMM’deki makamında ziyaret etti. farklı zamanlarda gerçekleşen ziyaretlerde Bartın Organize Sanayi Bölgesi’nin genişleme alanındaki çalışmaları ve , Bartın’daki gençlik ve spor alanındaki yatırımlar ile ilgili görüşü alışverişinde bulunuldu.

Görevine iade edildi

Geçirdiği soruşturma sonrası sıcak gelişme

İl Müdürü görevden alındı

Soruşturma sonucunda görevden alındı

İl Müdürü görevden alındı

Soruşturma sonucunda görevden alındı

Özdemir’den Tunç’a Meclis ziyareti

AK Parti Bartın Milletvekili TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili Yılmaz Tunç’u Bartın Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ali Özdemir TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Gençler, 19 Mayıs’ı kutladı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Bartın’da da kutlandı. Bartın Valiliği önünde yapılan kutlamalarda gençler, şiirlerle Atatürk’ü anarken sergilendikleri halk oyunları ve spor gösterileriyle herkesin beğenisini topladı. Törende Atatürk Anıtına çelenk koyan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir gençlere hitap ederek “Sizler Türkiye’yi ekonomisinde, sanayisinde, ihracatında ve üretiminde gelişmiş bir ülke yapacaksınız. Sizler bu ülkenin 2023 ve 2071 hedeflerine ulaşmak için emin ve kararlı adımlar atacaksınız” dedi.

YILDIZLAR GRUP MÜSABAKALARI BAŞLADI

Bartın’da, Yıldızlar (Kız – Erkek) Masa Tenisi Grup Müsabakaları açılış seremonisi ile başladı. Seremonide konuşan Gençlik İl Müdürü Ali Özdemir, genç sporculara Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ‘“Ben Sporcunun Zeki, Çevik ve Aynı Zamanda Ahlaklısını Severim” sözünü hatırlatarak, sporun önemini vurguladı.

TOKİ öğrencileri kent kültürünü tanıdı

TOKİ İlkokulu 3/A sınıfı öğrencileri, öğretmenleri Ali Özdemir ve sınıf annesi Özgür Karaca’nın eşliğinde Bartın Kent Müzesi’ni VE Gazhane Kültür Parkı’nı ziyaret etti. Minikler son olarak Umut Cafe’de mola vererek günün yorgunluğunu attı.

Durukan, ayın personeli seçildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığının İç Kontrol Standartlarına Uyum Eylem Planı kapsamında Bartın Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü tarafından başlatılan Ayın Personeli uygulamasında Çevre Mühendisi Onur Durukan ayın personeli seçildi.

Ampullerdeki civaya dikkat!

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Özcan, vatandaşları ampullerde bulunan civa konusunda uyardı. 50 kilogram altındaki lambaların ömrünü tamamladığında tüketici tarafından en yakın Atık Getirme Merkezlerine bırakılması gerektiğini ifade eden Özcan, “2009-2017 yılları arasında Bakanlığımız Atık Yönetimi Uygulamasına beyan edilen atık floresan miktarı 2 bin 366 tondur” dedi.

Özdemir’den kampanyaya destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, Bartınspor’un 74 TL’lik destek kampanyasında “Bizde varız” diyerek, kampanyaya 74 TL bağışta bulundu. Özdemir ayrıca Bartınlılar kampanyaya katılmaya davet etti.

Dire müdürlerinden Hergün’e Gazeteciler Günü ziyareti

Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Abdulsetter Bayram, İl Milli Eğitim Müdürü Yaşar Demir, Bilim, Sanayi ve Ticaret İl Müdürü Birol Cangi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Özdemir, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında Bartın Hergün Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Nihal Çınçın ve gazete ekibini ziyaret etti. Daire müdürleri ziyarette ayrıca yeni yerine taşınan Hergün Gazetesi’ne “Hayırlı olsun” da dedi.

Masa tenisi il birincileri belli oldu

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okullar Arası Masa Tenisi Gençler A İl Birinciliği müsabakaları sona erdi. 2 gün süren müsabakalarda Genç Erkeklerde Mehmet Akif Ersoy Mesleki Teknik Anadolu Lisesi şampiyon olurken, Genç Kızlarda ise Abdipaşa Çok Programlı Lisesi ipi şampiyon oldu.

Gençlik haftası Bartın’da törenle başladı

Özdemir: “Fikri hür bir gençlik için mücadele ediyoruz”    

Gençlik Çanakkale şehitleri için yürüdü

Sabahın ilk ışıklarıyla yola koyuldular

Küçüklerde futbolun şampiyonu Cumhuriyet Ortaokulu

Final maçı nefes kesti

CHP, İl Müdürlerinin ihracını istedi

Tezcan, il müdürlerini bağlı oldukları bakanlıklara şikayet etti

Kurum Müdürlerinden Hergün’e çalışan gazeteciler günü ziyareti

“Gazetecilik zor meslek”

Özdemir, yakın ve kolu’yu ziyaret etti

“7’den 77’ye herkesi spor yapmaya davet ediyorum”