Amasraspor'un stadı hazır

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu sene ilk kez Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Amasraspor'un stadını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

PAYLAŞ
Amasraspor'un stadı hazır
Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu sene ilk kez Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Amasraspor’un stadını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.
Bartın Hergün Gazetesi - Muhammet CİVAN

Adalet Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bartın Milletvekili Yılmaz Tunç, bu sene ilk kez Spor Toto Bölgesel Amatör Ligde (BAL) Amasraspor’un stadını ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İncelemelerde AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, AK Parti İl Başkanı Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanı Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyesi Bekir Karabacak, Amasra İlçe Başkanı Şenol Rıdvan Sert, Merkez İlçe Başkanı Ümit Aksakal, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Metin Çetin ve Amasrapor Kulübü Başkanı Ertan Cengiz de yer aldı. İncelemelerde stadın 700 kişilik tribünün de tamamlandığını ifade eden Yılmaz Tunç, “Bu sene BAL Liginde mücadele edecek olan Amasraspor’un müsabakalarını ve antrenmanlarını gerçekleştireceği FİFA standartlarında sentetik çim yüzeyli aydınlatmalı futbol sahasını, kapalı spor salonunu, basketbol sahası ve tenis kortlarını önceki yıllarda Amasra ilçemize kazandırmıştık, şimdi de 700 seyirci kapasiteli tribün yapımını tamamlayarak Amasra’ya ve Amasraspor’a modern bir spor kompleksi kazandırdık. Kastamonu Milletvekilimiz Metin Çelik, İl Başkanımız Turhan Kalaycı, İl Genel Meclisi Başkanımız Kenan Dursun, İl Genel Meclisi Üyemiz Bekir Karabacak,  Amasra İlçe Başkanımız Şenol Rıdvan Sert, Merkez İlçe Başkanımız Ümit Aksakal, İl Özel İdare Genel Sekreterimiz Metin Çetin, Amasraspor Kulübü Başkanı Ertan Cengiz ve teşkilat mensuplarımız ile birlikte tesisleri ziyaret ettik” dedi.

 

  • Etiketler
HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN