AKIN, İFTARDA GAZETECİLER VE MUHTARLARLA BULUŞTU

Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, 2 yıllık pandemi süreci sonrasında ilk kez Bartın'daki basın mensupları ve şehir merkezi muhtarlarıyla iftarda bir araya geldi. Bartın Öğretmenevi'ndeki iftarda Başkan Akın, 'Pandemi döneminde iftar programlarına 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bu yıl programları gerçekleştirmeye başladık' derken iftar sonrasında ise gazetecilerle çay sohbeti yaptı.

PAYLAŞ
Bartın Hergün Gazetesi - Nurdan EROĞLU

Türkiye’de Covid-19 salgının görüldüğü 2020 Mart’ından itibaren Bartın’da da birçok etkinlik gibi Ramazan ayında iftar programlarına da ara verilmişti. Aşılamanın hız kazanması ve aşılanma oranının artışıyla birlikte ise pandemi süreci yavaş yavaş geride kalırken Bartın Belediyesi de 2 yıl aradan sonra Ramazan ayında toplumun çeşitli kesimleriyle iftarlarda yeniden bir araya gelmeye başladı. İftar programlarının ilki ise Bartın’daki basın kuruluşlarında görev alan gazeteciler ve şehir merkezindeki mahalle muhtarlara düzenlendi. 

Akın: “Ramazan ayınız mübarek olsun”

Bartın Öğretmenevi’ndeki iftarda gazetecilerle ve muhtarlarla bir araya gelen Bartın Belediye Başkanı Cemal Akın, gazeteciler ve muhtarlarla teker teker sohbet etti. Başkan Akın, iftarda ise “Değerli Muhtarlarımız ve basın mensubu kardeşlerimiz iftar programımıza hoş geldiniz. Katılım sağladığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Pandemi döneminde iftar programlarına 2 yıl ara vermek zorunda kalmıştık. Bu yıl programları gerçekleştirmeye başladık. İnşallah bu pandemi dönemi biran önce geride kalır. Daha güzel ve daha sağlıklı günlerde bir araya gelmeyi Allah bizlere nasip etsin. Bu birlikteliğimizi daim eylesin. Ramazan ayınız mübarek olsun” dedi. 

 Cemal Akın, iftar sonrasında ise yine gazeteciler ve muhtarlarla birlikte çay sohbeti gerçekleştirdi. Başkan Akın, çay sohbetinde Bartın Belediyesince şuanda gerçekleştirilen projelerle ilgili de kısa bir bilgi verdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN